Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 12 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Reserve team (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=18475)

Robert17 10-11-2011 03:16 PM

Reserve team
 
Salut ..
am inceput o cariera cu U.Craiova , si cu ajutorul editorului mi-am promovat echipa de rezerve pana in liga 2a ...dupa primul sezon am terminat fara probleme financiare , cu prima echipa am terminat pe loc de Europa League,cu echipa de rezerve am terminat pe locul 2, promovabil, ( care oricum nu imi permitea sa promovez pt ca e Reserve team ) ..
La inceputul sezonului urmator echipa de rezerve este in liga de amatori , fiind retrogradata automat din liga 2a ..

bogdan.steaua 10-11-2011 09:44 PM

Reserve Team
 
te-a redirectionat automat deoarece la setarile Campionatului ROmaniei trebuie sa debifezi o optiune unde spune ca echipele de rezerve nu au dreptul de promovare si pot juca doar in liga de rezerve :-?? cel putin asha am citit cand umblam pe acolo :P

Razvee 11-11-2011 05:11 AM

Din cate stiu exista un BUG care va fi remediat in Update-ul 2 si care afecteaza echipele de rezerve cel putin din Germania si Spania (asa se spunea) - retrogradeaza automat orice faci tu. Asa ca asteapta pana la sf lui noiembrie sa se remedieze...

Robert17 11-11-2011 01:03 PM

acea optiune din editor din liga 2a Romania este bifata ..
in legatura cu Bug-ul , mi sa mai intamplat la Ac Milan dar acolo promovasem 2 ani si abia in al 3a an echipa de rezerve a fost retrogradata

americanu197 14-11-2011 08:33 AM

o sa rezolve si bugu ala care da la rezerve salarii mai mari decat prima echipa?

Astristul 14-11-2011 05:42 PM

Quote:

Originally Posted by Robert17 (Post 444818)
acea optiune din editor din liga 2a Romania este bifata ..
in legatura cu Bug-ul , mi sa mai intamplat la Ac Milan dar acolo promovasem 2 ani si abia in al 3a an echipa de rezerve a fost retrogradata

Razvee are dreptate. Exista acel bug si trebuie sa astepti urmatorul update oficial in care vor remedia aceasta problema.

Robert17 14-11-2011 07:19 PM

e bine de stiut atunci , ca eu tot incercam diferite metode si degeaba :D

Robert17 18-02-2012 01:13 AM

aceeasi problema a reaparut de cand am bagat update 3... dupa ce m-am jucat 2 luni cu update 2 nu am avut probleme ...ce pot sa fac?
sa reinstalez tot si sa bag decat update 2 ?:(:(:(

andreiro18 28-02-2012 10:16 AM

Salut!
Am si eu o problema. Vreau si eu sa joc cu Petrolul insa nu are echipa de rezerve (lucru important pt mine). Intrebarea mea este cum pot sa creez una in editor prin liga a IIa (cum are Astra sau Dinamo) sa trimit jucatorii pe care nu ii folosesc foarte des sa joace acolo. Sau macar sa-mi transform o divizionara b in satelitul meu. Nu am gasit nicio optiune pentru nicio varianta in acest sens.

Va multumesc anticipat!

Robert17 05-03-2012 09:35 PM

Quote:

Originally Posted by andreiro18 (Post 448749)
Salut!
Am si eu o problema. Vreau si eu sa joc cu Petrolul insa nu are echipa de rezerve (lucru important pt mine). Intrebarea mea este cum pot sa creez una in editor prin liga a IIa (cum are Astra sau Dinamo) sa trimit jucatorii pe care nu ii folosesc foarte des sa joace acolo. Sau macar sa-mi transform o divizionara b in satelitul meu. Nu am gasit nicio optiune pentru nicio varianta in acest sens.

Va multumesc anticipat!

intri cu editorul la setarile campionatului romaniei , la league sistem si la liga a 2a (league composition)scoti orice echipa si bagi echipa de rezerve a Petrolului


All times are GMT +2. The time now is 09:51 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL