Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 09 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Jucatori de perspectiva, tactici si tot ce tine de gameplay (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=10908)

Florinel1984 18-01-2009 01:15 PM

Quote:

Originally Posted by Astristul (Post 235716)
Nici pe mine, dar n-ar fi normal sa "crape" jocul din cauza asta! :(


Cu placere! ;)

Jocul nu "crapa", nu stiu de unde ati scos treaba asta. Eu am colaborat cu multe echipe. Faza e ca nu prea are rost. Nu am reusit sa dau niciun jucator sa joace la ei, deoarece nu sunt interesati. Chiar si cand primesc mesaj ca ar fi interesati de un jucator, cand incerc sa il dau la ei, zic ca nu sunt interesati. In schimb am luat cativa jucatori tineri de la cealalta echipa. Dar doar pentru asta, nu se merita.

Denylson 28-01-2009 01:59 AM

Am si eu o intrebare,alte echipe in afara de cele din liga ta nu te oferteaza sa antrenezi la ele?Eu sunt in Anglia la Tottenham si pana acum nu mi-au venit oferte din alte tari (am 7 la manager).

Florinel1984 28-01-2009 09:01 AM

Quote:

Originally Posted by Denylson (Post 237822)
Am si eu o intrebare,alte echipe in afara de cele din liga ta nu te oferteaza sa antrenezi la ele?Eu sunt in Anglia la Tottenham si pana acum nu mi-au venit oferte din alte tari (am 7 la manager).

Pai....ar trebui sa te oferteze. Uita-te la current contract la tine si acolo in dreapta unde iti arata echipele care au nevoie de un manager, bifieaza "abroad", si o sa iti apara si echipele din strainatate care au nevoie de antrenor. Poate te autopropui.

Astristul 28-01-2009 12:46 PM

Quote:

Originally Posted by Denylson (Post 237822)
Am si eu o intrebare,alte echipe in afara de cele din liga ta nu te oferteaza sa antrenezi la ele?Eu sunt in Anglia la Tottenham si pana acum nu mi-au venit oferte din alte tari (am 7 la manager).

Mai conteaza si ce nivel ai ca manager si cate limbi straine ai invatat. E de preferat sa inveti limbi straine pentru campionatele in care vrei sa ajungi. Daca vrei sa ajungi in Cehia iti recomand sa inveti limba ceha! ;)
Quote:

Originally Posted by Florinel1984 (Post 235789)
Jocul nu "crapa", nu stiu de unde ati scos treaba asta. Eu am colaborat cu multe echipe. Faza e ca nu prea are rost. Nu am reusit sa dau niciun jucator sa joace la ei, deoarece nu sunt interesati. Chiar si cand primesc mesaj ca ar fi interesati de un jucator, cand incerc sa il dau la ei, zic ca nu sunt interesati. In schimb am luat cativa jucatori tineri de la cealalta echipa. Dar doar pentru asta, nu se merita.

Si eu zic la fel. Nu se merita. De la bun inceput a fost o functie facuta prost si in graba. Sper sa o scoata cat mai repede sau sa o imbunatateasca! :)

papimig 28-01-2009 02:43 PM

Quote:

Originally Posted by Astristul (Post 237876)
Mai conteaza si ce nivel ai ca manager si cate limbi straine ai invatat. E de preferat sa inveti limbi straine pentru campionatele in care vrei sa ajungi. Daca vrei sa ajungi in Cehia iti recomand sa inveti limba ceha! ;)

conteaza sa fie bifata si optiunea "Abroad" de la My Career parca, ca altfel primesti toar din Anglia

Astristul 29-01-2009 10:15 AM

Corect. Uitasem si de optiunea aceea! :p

papimig 29-01-2009 12:39 PM

1 Attachment(s)
Un jucator foarte bun este si Georgian Marcu de la Dinamo. Initial este la Touth 17/18. Pentru o echipa mica este transfer bomba. Creste foarte mult. Eu intr-o cariera l-am vandut la Real Madrid si era cel mai bun jucator din echipa si acum l-am vandut la Hamburg, Dar trebuie jucat meci de meci

Daca vreti un portar bun luati-l de la Flamengo Youth 17/18 pe Marcelo. Trebuie sa aveti rabdare cu el.... Eu l-am vandut cu 11,5 mil si dupa aia a plecat pe 50 de mil:eek: Si pt un jucator de la juniori are si poza:p

toodor 30-01-2009 09:58 AM

da portaru asta de la flamengo nui generat de clac?? ca io nu lam vazut in editor la oyuth nu aveau pe nimeni flamengo

Astristul 30-01-2009 10:12 AM

Poate foloseste vreun patch pentru Brazilia!;)
Eu de exemplu folosesc un patch pentru Brazilia de la www.managerfifa.com am gasit un portar numit Marcelo (ca pseudonym) nascut pe 6-feb-1990 si cred ca asta e. Dar la mine e in prima echipa (nu la tineret) si nu are poza! :rolleyes:

toodor 30-01-2009 10:27 AM

ok...,ms


All times are GMT +2. The time now is 02:36 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL