Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Pro Evolution Soccer / Winning Eleven (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Become a legend (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=12207)

Caly 13-06-2009 12:19 PM

Become a legend
 
Become A Legend Mode

http://g-ecx.images-amazon.com/image...TSW2K-2-lg.jpg

In acest thread puteti posta detalii si imagini despre cariera voastra de jucator la o anumita echipa.

adita17 22-06-2009 10:07 PM

salut ,nu inteleg ceva ,mi-am facut si yo cariera la become a legend ,deci am creat jucator am pus numele tot si apoi ma baga primu meci sa joc cu o echipa apoi vine oferta si apoi cand sa joc meciurile zice training meci si nu ma baga sa joc cu echipa de scrie acolo ca am meci ma baga sa joc cu aceeasi echipa la care sunt yo:( explica.mi si mie ca nu stiu ce tre sa fac:(

Vladutzyy 23-06-2009 12:39 AM

trebuie sa joci cat mai bine in acele training matches pentru a fi inclus apoi pe lista de joc a echipei la un meci oficial..tine cateva meciuri de training pana sa fi pus pe lista..

Caly 23-06-2009 11:37 AM

Deci, in momentul in care tu incepi o cariera in modul Become a Legend, jucatorul creat de tine are 17 ani si joaca la o echipa locala. In timpul primului meci, jucatorul este observat de mai multi scout-eri. La finalul meciului primesti oferte de la trei sau patru echipe si accepti una dintre ele. Astfel, ai ajuns la o echipa profesionista si, fiind incepator faci numai antrenamente, jucand alaturi de echipa a 2-a, impotriva primei echipe. Daca iti faci treaba bine la antrenamentele cu echipa a 2-a esti trimis la prima echipa, unde mai joci vreo 2-3 meciuri de antrenament. Dupa acestea ajungi rezerva si stai pe banca un meci (sau doua), posibil sa intrii in teren, dar doar spre final. Daca joci bine ajungi titular si vei juca meci de meci.

adita17 23-06-2009 12:07 PM

Quote:

Originally Posted by Caly (Post 257314)
Deci, in momentul in care tu incepi o cariera in modul Become a Legend, jucatorul creat de tine are 17 ani si joaca la o echipa locala. In timpul primului meci, jucatorul este observat de mai multi scout-eri. La finalul meciului primesti oferte de la trei sau patru echipe si accepti una dintre ele. Astfel, ai ajuns la o echipa profesionista si, fiind incepator faci numai antrenamente, jucand alaturi de echipa a 2-a, impotriva primei echipe. Daca iti faci treaba bine la antrenamentele cu echipa a 2-a esti trimis la prima echipa, unde mai joci vreo 2-3 meciuri de antrenament. Dupa acestea ajungi rezerva si stai pe banca un meci (sau doua), posibil sa intrii in teren, dar doar spre final. Daca joci bine ajungi titular si vei juca meci de meci.

da am vazut ,am jucat aseara mai mult si mi-am dat seama ...multumesc oricum,deocamdata sunt numai rezerva :) dar o sa intru si titular:P oricum m.a bagat in ultimele minute cu lyon si am scos penalti din care s.a marcat golul victoriei dar tot nu m.a bagat titular urmatorul meci,sper sa ma bage:P

mihaizg 16-09-2009 09:39 AM

sal
 
joc si eu de ceva timp de la tastatura si ma omoara..
se pricepe careva sa joace de la tastatura la fel de bine ca la gamepad?
ca as avea nevoie de niste sfaturi ...

KAKA 08 25-10-2009 10:27 AM

???
 
PES-UL e super insa vreau sa stiu daca la modul "Became a legend" exista CHAMPIONS LEGUE; sau daca este adevarat ca te retragi mereu la 32 de ani

apropo: joc la Fulham FC
-am jucat la Wigan jumatate de sezon


si acum sunt gogheterul ligii ...sper sa ma vada curand o echipa mare

Kal-El 26-10-2009 05:31 PM

E UCL si UEL. Nu stiu daca te retragi la 32, dar cred ca pana la 32 de ani ai demonstrat ce aveai de demonstrat :)

KAKA 08 29-10-2009 07:51 PM

???
 
:confused:cam cat trebuie sa joci ca sa treci pe la nationala?..voi cat ati asteptat?

Ovidash 29-10-2009 09:15 PM

Am si eu o intrebare, vreau sa incep cu portar sau aparator dar vadca sunt inpietrite cand sa aleg ce pozitie sa ocup dc nu se poate?


All times are GMT +2. The time now is 02:09 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL