Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 09 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Official Thread:Manager Mode (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=10713)

TheBestMan 03-11-2008 08:28 PM

Official Thread:Manager Mode
 
Puneti-va aici manager mod-ul vostru.Numai deschideti 100 de topicuri ca la FIFA 2009.

Eu am inceput cu FC Arges(incluzand patch-ul meu si database update),sunt in etapa 7 pe locul 16:(.Din pacate,echipa pur si simplu nu merge.Am facut transferuri foarte bune precum Bacila,Aldea dar si Ionut Stancu(care a fost transferul saptamanii de la Rapid Bucuresti).Incerc sa scap de retrogradare,asa cum imi cere si obiectivul.In cupa merg bine,m-am calificat mai departe,iar acum imi dau toate puterile in campionat.
In iarna,il am in vedere pe Cernea dar si pe Bogdan Mara.

Imi puteti da o sugestie cu training-ul vostru.Sunt putin nelamurit cum sta treaba.

Astept pareri,dar si povestile voastre cu echipele voastre!
;)

TheBestMan 04-11-2008 08:41 PM

Abia a inceput returul,iar echipa mea,FC Arges se afla pe locul 14 la egalitate de puncte cu locul 15 si 16.Obiectivul devine din ce in ce mai palpitant.In iarna,din pacate,Mara a fost ratat iar Cernea nu a vrut sa vina,nu m-am inteles cu echipa pentru el.In schimb,am adus un jucator din Thailanda,Chong Yo Khung parca dar si pe Ghelev,un bulgar de 19 ani.
In prima etapa din retur,a fost un meci intre FC Arges si FC Brasov (nou promovatele).Brasov-ul mai invins cu 6-1:(,din pacate.A doua etapa a fost o razbunare totala asupra Craiovei invingand-o cu 3-0,un scor de neprezentare.
Din cupa Romaniei am fost eliminat de Politehnica Timisoara,care m-a invins cu 1-0.Sper sa scap de retrogradare si sa aduc noi jucatori la echipa.

pastilax 04-11-2008 11:51 PM

Cum adica scor de neprezentare? Nu a venit echipa? :lol:

kata_to 04-11-2008 11:54 PM

3-0 e scor de neprezentare ma:)))
asa se spune

Astristul 05-11-2008 12:22 PM

Quote:

Originally Posted by pastilax (Post 224164)
Cum adica scor de neprezentare? Nu a venit echipa? :lol:

OMG. :lol: Sa inteleg ca nu prea esti "microbist"?! :rolleyes:

Genovesse 05-11-2008 02:35 PM

Ce formula joci ? Eu unu iti sugerez sa incerci 4-1-2-1-2, sau nah sa fiu mai explicit, 4 fundasi, 1 DM, 2 mijlocasi centrali sau RM - LM la alegerea ta, 1 AM, si 2 atacanti, sincer mi se pare una din cele mai echilibrate formule. Acuma depinde si ce jucatori ai la Fc. Arges, eu unu din Romania nu joc pana nu apare un patch ceva cu steme si poze de la jucatori. Ai putea sa joci la fel de bine 5-3-2 cu LWB- RWB, la mijloc LM-RM si AM. Incearca una din astea 2, eu unu zic ca o sa incepi sa iei si puncte :) daca nu joci la matineu :))

MrMario 04-12-2008 04:01 PM

Eu am inceput cu Steaua :D si o duc f bine ... transferuri nu am facut dar am reusit sa ma calific in CL si in campionat dupa 5 etape sunt pe primul loc ... forumula de joc 4-3-1-2 (la mij am LM CM AM RM) dupa primul sezon am de gand sa scap de neaga semedo rada lovin baciu vatca cernea toja szekely(ultimii 2 pt ca sunt LW si RW) si ghionea & zapata care sunt mai batranei... pe cine sa aduc nu m-am gandit inca :) propuneri ceva ?:)

Astristul 04-12-2008 08:52 PM

Pai normal ar trebui sa se termine imprumutul lui Tatarusanu de la Gloria Bistrita, asa ca ai portar! :) In locul lui Ghionea foloseste-l pe Rada! ;)

cardash 08-06-2009 12:43 PM

ma nush...da eu joc in 3d ...majoritatea....si ma iau dracii knd vad ce aiurea joaca...si ma gandesc...ca trec anii...si nedved...sau raul...sau del piero...se retrag...si incep cariera cu juve sau real..;)))....tot am incercat..da e greu..iti trebe rabdare..

alexis_sorin 12-08-2009 01:04 AM

I-ati un gameplay bun french gone e bun


All times are GMT +2. The time now is 01:56 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL