Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fotbal intern (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=60)
-   -   RAPID (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=1131)

MaPaX 07-06-2004 09:34 PM

Aici discutam despre echipa noastra draga!
Aici voi veni eu sau oricine cu stiri... pe care le vom comenta! :)

RaPiDuTz 07-06-2004 09:50 PM

Misto MaPaX !
lipsea topicul despre echipa mult iubita de sub podul grant ;)

HAI RAPID !!!

MaPaX 07-06-2004 09:55 PM

Atacantul Lucian Burdujan este noua achizitie a Rapidului.

Clubul RAPID a platit pentru el 300.000 de dolari si Ceahlaul va primi 30% dintr-un eventula transfer in strainatate.

Transferul a fost perfectat chiar de presedintele echipei Ceahlaul, Gheorghe Stefan, marti dupa amiaza la hotelul Crowne Plaza.

Burdujan a mai jucat la CS Olimpia P. Neamt.

Atacantul Lucian Burdujan a marcat in acest sezon 5 goluri pentru formatia lui, un gol fiind din lovitura de la 11 metri. A luat un cartonas rosu si 3 cartonase galbene.

Atacantul de 20 de ani, Lucian Burdujan a semnat cu RAPID un contract pe o perioada de 4 ani.


Ce parere ai despre asta? Stirea ii scrisa de mine pe www.forzarapid.ro :P

dj-cata 08-06-2004 12:30 AM

lool...chiar ca doar rapid a mai ramas fara topic :) i-am mai zis eu la R...dar vad ca Mapax a fost mai rapid :)

transferul este unu foarte bun....asta inseamna ca s-au potolit cu cristea...si poate sa vina la steaua linistit :)

RaPiDuTz 08-06-2004 02:27 PM

pai dj-cata, eu am vrut de mult sa fac chiar inaintea celui cu steaua care a fost primul de pe aici dar am considerat ca sunt alte forumuri mai potrivite pentru astfel de topicuri...oricum nu strica ;)

sper ca Burdujan sa se integreze rpd la Rapid, nu ca alti...

am vazut ca mi`ai dat prv pe mirc dar ai iesit, stai linistit ca intru des pe site-ul forza rapid mapaxe ;)

poate ai timp sa postezi si tu ceva despre programul rapidistilor in aceasta pauza competitioanala...

MaPaX 10-06-2004 05:43 PM

Sabin Ilie a fost transferat la Universiteatea Craiova pentru 250.000 de dolari. El a semnat un contract pe o perioada de 3 ani

Scouville 10-06-2004 06:12 PM

mda naspa .... luam toate ciurucurile si ma rog acuma se vb in presa ca niculae sa se duca la steaua etc etc ... nu luam si noi pe bratu odata :P

mns 10-06-2004 10:08 PM

da, chiar, rapid nu a facut niste transferuri prea stralucite, mai ales ca multi dintre jucatorii lui petrescu si becali vor pleca, nu?

A, rapidul a trecut si el pe Lotto?

Ady 10-06-2004 11:38 PM

pai de la rapid pleaca vali negru , galamaz ,irimia astia cik vin la dinamo
sabin ilie a plecat deja
ziyati pleaca si ala in emirate
in schimb vine doar burdujan

RaPiDuTz 11-06-2004 01:40 AM

stai mns...a inceput si Rapid sa transfere...
Marius Constantin, fundasul de la FC Brasov a ajuns in Giulesti pt 300.000 plus cedarea lui Dossey...

alt nou venit ar fi Traian Alexandru Marc, portarul si capitanul echipei de tineret al nationalei Romaniei de tineret (mai multe nu stiu de el :) )

"Bomba" ar putea veni de la McKain care este foarte aproape de un transfer la Rapid dupa cum a spus si Copos. El este urmatorul pe lista :)

Da mns, Rapid va juca in echipamente lotto sezonul acesta


All times are GMT +2. The time now is 04:54 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL