Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Manager Mode (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Kal-El Manager Mode (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=13104)

Kal-El 09-10-2009 03:59 PM

Kal-El Manager Mode
 
1 Attachment(s)

Attachment 9450
Surpriza de proportii in America !


Antrenorul lui Los Angeles Galaxy, Bruce Arena a fost demis dupa ultima etapa de campionat pentru unele declaratii privitoare la adresa echipei.

Surpriza mai mare este noul antrenor al echipei, Alexander Kent, un tanar de 28 de ani, roman stabilit in America de 10 ani, care pana acum a antrenat numai echipe de juniori din Romania.



Contractul de sponsorizare a fost semnat la doar 24 de ore de la instalarea noului antrenor, acesta reusind sa ii convinga pe cei de la FEDICOR ca poate face treaba buna la aceasta echipa.
Attachment 9454




Tanarul antrenor are unele obiective destul de dificile de dus la indeplinire, dar are speranta ca echipa il va ajuta sa le indeplineasca si sa reusesca sa ramana pe banca acestei echipe mai mult decat fostul antrenor.
Attachment 9455


In urmatoare saptamana antrenorul si-a intrat in rol si a contactat 4 dintre cele mai mari echipe de pe continentul american pentru a-si testa echipa inainte inceperii sezonului.
Din pacate Sao Paulo a refuzat sa joace un meci amical.
Attachment 9456



Time 6 min
Difficulty World Class

Eddy90 09-10-2009 04:20 PM

mult succes

alyn_basshunter 09-10-2009 04:30 PM

wow,interesanta alegere:) bafta!

Kal-El 10-10-2009 08:39 AM

Amicale

America 3 - 0 LA Galaxy
(Beausejour 3', Silva 7', Rosinei 54')
"Un meci rusinos facut de LA, America a profitat de fiecare greseala in apararea noastra si ne-a taxat. Suporterii au devenit furiosi si au contactat clubul pentru a cere explicatii pentru numirea noului antrenor."

Cruzeiro 2 - 1 LA Galaxy
(Thiago Ribeiro 41', Kleber 55'/Buddle 90')
"Un meci mai bun, dar totusi foarte slab, Cruzeiro a meritat aceasta victorie, chiar daca noi ne-am aruncat in atac foarte mult dupa primirea golului.
Buddle a salvat onoarea echipei marcand golul de onoare."

New England 1 - 3 LA Galaxy
(Castro 3'/Magee 12' 37', Buddle 54')
"Un meci inceput foarte slab, insa antrenorul a dat dovada de caracter reusind sa isi impuna punctul de vedere in echipa, iar echipa a reusit sa revina si sa castige la diferenta de 2 goluri."


D1sc0n3cT 10-10-2009 09:30 AM

E.Walley : " Rezultate bune in amicale sa te vedem in campionat "

scz .. nu am fost atent :))

alyn_basshunter 10-10-2009 10:51 AM

C.Alin:Te descurci binisor deocamdata.Bafta in continuare!

XaNdRys 10-10-2009 10:59 AM

Quote:

Originally Posted by D1sc0n3cT (Post 272450)
E.Walley : " Rezultate bune in amicale sa te vedem in amical "

:))) poate "sa te vedem in campionat" nu in amical...=)))

Stegaru 10-10-2009 11:12 AM

bravo Kal-El ai revenit printre manageri...succes;)

Kal-El 10-10-2009 12:31 PM

Cand o ai in sange nu te poti tine departe de aceasta frumoasa meserie :)

Kal-El 10-10-2009 09:32 PM


Major Soccer League


Toronto 0 - 2 LA Galaxy
(Magee 54', Eskandarian 90')
"Un debut perfect pentru LA Galaxy, desi nu a convins in amicale, inceputul de campionat este unul foarte bun."

LA Galaxy 0 - 2 CLB
(Ricketts 54'/Brunner 49', Gaven 70')
"Galaxy pierde primul meci de pe teren propriu, dupa ce au ramas si in 10 oameni dupa ce portarul a faultat in pozitia de ultimu aparator, insa a reusit sa evite penalty-ul"

New England 0 - 1 LA Galaxy
(Eskandarian 26')
"Un meci destul de slab, jucatorii fiind obositi dupa meciul cu CLB, insa Galaxy a reusit sa se impuna"

LA Galaxy 0 - 1 SJ
(Johnson 59', Cannon 71')
"Galaxy nu poate castiga pe teren propriu pana in acest moment, desi cei de la SJ au ramas in 10 oameni, fiind eliminat portarul, Galaxy nu a reusit sa marcheze"

NY 2 - 3 LA Galaxy
(Garcia 5', Angel 37'/Miglioranzi 16', Lewis 53', Beckham 61')
"Cel mai intens meci al celor de la LA Galaxy, au dat dovada de caracter desi au fost condusi de 2 ori, au revenit si au castigat.


~~~Los Angeles Times~~~
Este luata in considerare demiterea lui Alexander Kent de la postul de antrenor al echipei LA Galaxy???



All times are GMT +2. The time now is 10:17 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL