Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   FIFA 07 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Proiect FIFA 07 (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=20948)

funk` 14-08-2012 03:17 PM

Proiect FIFA 07
 
Salutare , am deschis acest thread pentru a va anunta ca am inceput un proiect si as dori ajutor daca puteti , kit-uri , fete ..orice aveti actualizat proiectu in mare parte este facut , toate echipele sunt actualizate 2012 - 2013 , acest patch include :

1. 31 de ligi momentan (daca aveti ligi updatate 2012-2013 lasati un reply)
- Danish Super
- Liga I Romania
- Belgian League
- Copa Brasilero
- PSL League
- Barclays Premier League
- nPower LEague 1 si 2
- Ligue 1 si 2
- Bundesliga 1 si 2
- Serie A si B
- MLS
- Tippe Ligaen
- Scottish - Clydesdale Premier League
- Liga BBv
- Liga Adelante
- SWE Allsvenskan
- Ekstraklasa
- Super Lig
- ROW
- FIFA World
- Austrian Bundesliga
- K-league
- Swoss Axpo
- Liga Zon Sagres
- FMF



Toate echipele mentionate au updateurile facute la zi (ex: mutu la cesena - serie B, Ibrahimovic PSG , Coman Rapid etc.)

Acum ce as avea eu nevoie :
- kiturile echipelor Romanesti dupa cum o sa vedeti in poze sunt luate din patchul rlsp si le doresc pe cele actuale daca le aveti
- fetele jucatorilor updatate mai bine. ex - cum le am eu la celelalte echipe (POZA BARCA)
- nu in ultimu rand - daca aveti FC Severin si Liga II actualizata cu echipele recente

* Pana acum in acest patch am actualizarile 2012 - 2013 (kituri - echipa - fete) pentru : Barcelona - Real Madrid - PSG - Everton - Malaga - Southampton - Argentina - Brazilia - Spania - Romania - Olanda - Filipine --- Restul echipelor au doar jucatorii dar nu si updateurile de kituri

nu pot pune linuri ca nu am 10 posturi

funk` 23-08-2012 07:49 PM

am mai facut niste modificari in patch...observ ca nu e nimeni interesat

FC Steaua Bucuresti :

Fundasi :

M. Pintilii
V. Chiriches
N. Martinovic
L. Szukala
I. Latovlevic
F. Gardos
A. Dumitras
G. Matei
D. Georgievski

Mijlocasi :

A. Chipciu
T. Balan
I. Nastasie
A. Bourceanu
P. Parvulescu
C. Tanase
A. Prepelita
A. Popa

Atacanti :

S. Nikolic
R. Rusescu
M. Costea
A. Rocha

Portari :

C. Tatarusanu
R. Stanca
V. Cojocaru

L-am lasat pe cojocaru la steaua desi e la juve acum ...PM pentru link steaua

Roberto23 23-08-2012 10:10 PM

salutare! sunt nou p-aici......interesant patch...cand o sa apara?

sarsaila_fifa 23-08-2012 10:20 PM

Este o idee bună ceea ce faci tu dar nu prea pare lumea interesată şi ar fii păcat pentru munca ta ca acest patch ce īncerci tu să-l faci să rămānă doar la stadiul de "proiect" . Pentru a atrage lumea lansează mai repede o versiune care să nu fie atāt de amplă īn conţinut . De exemplu decāt ce ai făcut pānă acum ar fii de ajuns . Eventual un V2 cu update-uri şi rezolvarea posibilelor buguri ..

fLoUndertaker 01-09-2012 04:08 PM

ar fi destul de interesant acest patch pt k nu tuturor le merge fifa 12 sau 11.Pt me fifa 07 a fost cel mai bun de pna akum.Mda ma rog n-am jukt fifa 12 sau 11 dar 07 ma atrage si acum...Sper ca vei scoate patchul pt k e ok faptul ca cnva mai editeaza fifa 07.Bafta

funk` 14-09-2012 07:42 PM

singurul lucru care-l mai am de facut sunt kiturile, adboardurile si banare noi, proiectul e in stadiul de 85 % terminat , am niste probleme cu photoshopul si daia intarzii atat , patchul va fi terminat sper saptamana asta

funk` 18-09-2012 10:14 PM

PATCHUL A FOST CREAT dar nu pot posta linkul, il gasiti pe soccergaming la forumul editing ma cautati sunt funkz0r, Detalii : Este un beta si nu include fetele jucatorilor si anumite kituri(doar de la portari) deoarece am o problema cu cm , aveti aici liga I : echipele actuale , logouri liga , logouri echipe , bannere echipe ,transferurile la zi (echipele care au avut in lot peste 30 de jucatori nu ii au chiar pe toti pentru ca limita este de 30) si echipamentele . Sper sa va placa astept raspunsuri


All times are GMT +2. The time now is 08:57 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL