Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 10 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Sondaj - Supercupa Romaniei (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=13674)

Astristul 22-01-2010 02:31 PM

Sondaj - Supercupa Romaniei
 
Cum Supercupa in joc este un subiect mai delicat, in sensul in care daca o echipa castiga eventul, ea tot se disputa, nu ca in realitate, iar noi nu putem schimba asta, as dori sa stiu parerea voastra in legatura cu Supercupa Romaniei.

Optiunea voastra finala se va regasi in RLSP FIFAM 10! :)

Ultra_ss 23-01-2010 05:14 PM

sondajul nu e facut corect eu nu aleg nici o optiune parerea mea e bine formatul actual

Astristul 23-01-2010 11:02 PM

Citeste sondajul cu atentie!
Daca alegi formatul actual inseamna ca optezi pentru prima varianta!

xman 23-01-2010 11:03 PM

niciuna nu mi se pare corecta,castigatoarea campionatului si a cupei sa se in talneasca is supercupa

Astristul 23-01-2010 11:14 PM

Cititi frate intrebarea atent. Voi barem stiti sa cititi? Unii dintre voi nici nu stiu sa scrie in limba romana dar vin cu impresii ca "nu e facut bine sondajul"! :mellow:

Danny79 24-01-2010 09:24 AM

Cel mai bine ar fi ca in momentul in care o echipa face eventul sa nu se joace finala supercupei.
Finala supercupei sa se joace doar daca campionatul este luat de o echipa si cupa romaniei de alta echipa.
Asa ar fi cel mai bine.

mikkel 24-01-2010 11:22 AM

Quote:

Originally Posted by Danny79 (Post 285892)
Cel mai bine ar fi ca in momentul in care o echipa face eventul sa nu se joace finala supercupei.
Finala supercupei sa se joace doar daca campionatul este luat de o echipa si cupa romaniei de alta echipa.
Asa ar fi cel mai bine.

Quote:

Originally Posted by Astristul (Post 285809)
Cum Supercupa in joc este un subiect mai delicat, in sensul in care daca o echipa castiga eventul, ea tot se disputa, nu ca in realitate, iar noi nu putem schimba asta, as dori sa stiu parerea voastra in legatura cu Supercupa Romaniei.

Optiunea voastra finala se va regasi in RLSP FIFAM 10! :)

cred ca a fost destul de explicit. nu cred ca se poate edita un script care sa aiba setarea asta. lucrul asta se intampla in toate tarile. eu joc in anglia, de exemplu, si desi castig campionatul, cupa ligii si FA, tot joc finala community shield. pare aiurea sa joci supercupa desi ai luat eventul, dar asta e jocul, nu se poate modifica. deocamdata

Astristul 24-01-2010 11:29 AM

Quote:

Originally Posted by Danny79 (Post 285892)
Cel mai bine ar fi ca in momentul in care o echipa face eventul sa nu se joace finala supercupei.
Finala supercupei sa se joace doar daca campionatul este luat de o echipa si cupa romaniei de alta echipa.
Asa ar fi cel mai bine.

Stiu Danny, dar lucrul asta nu pot sa-l fac pentru ca este codat in joc. De asta am pus sondajul ca sa alegeti optiunea cea mai "aproape de realitate" pentru voi! Unii poate vor sa joace cu locul 2 (cum este formatul actual), iar altii cu finalista cupei, cum as putea eu implementa cu ajutorul unui script, daca lumea va dori lucrul acesta.


Quote:

Originally Posted by mikkel (Post 285907)
cred ca a fost destul de explicit. nu cred ca se poate edita un script care sa aiba setarea asta. lucrul asta se intampla in toate tarile. eu joc in anglia, de exemplu, si desi castig campionatul, cupa ligii si FA, tot joc finala community shield. pare aiurea sa joci supercupa desi ai luat eventul, dar asta e jocul, nu se poate modifica. deocamdata

Exact!

reikko26 24-01-2010 11:35 AM

Am votat prima varianta.

Ultra_ss 24-01-2010 12:54 PM

aoleu da nu am citit gata scuze greseala mea.


All times are GMT +2. The time now is 11:28 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL