Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   RLSP (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=96)
-   -   Probleme RLSP 2009 v2 (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=12495)

mns 28-07-2009 11:43 PM

Probleme RLSP 2009 v2
 
Am uitat sa fac la timp topicul.

Postati aici eventuale probleme cu patchul.

Rockaru 01-08-2009 11:05 AM

Compatibil?
 
Vreau sa stiu si eu daca RLSP 09 v2 este compatibil cu roster update-ul de ierna pentru transferuri.Va intrbe deoarece la v1 can aparea Press Any Key si apasam ceva crapa

mns 01-08-2009 11:37 AM

Nu e compatibil cu nici un patch ce modifica loturile.

the_new_quaresma 03-08-2009 05:33 PM

De ce nu mi se aud sunetele de galerie?

sorin 03-08-2009 05:52 PM

Quote:

Originally Posted by the_new_quaresma (Post 262493)
De ce nu mi se aud sunetele de galerie?

Patch-ul nu contine sunete de galerie pentru a nu afecta stabilitatea jocului.

ge0rge04 04-08-2009 12:17 PM

Salut. Am intampinat cateva buguri folosind acest patch.

1. Am jucat in deplasare la CS Otopeni iar in partea de jos a ecranului (in fata tribunei I ) aparea o chestie albastra cu o sageata rosie, reducand vizibilitatea.
2. Am castigat cupa romaniei cat timp eram in liga II, iar sezonul urmator nu am mai jucat in Cupa UEFA. Cand m-am uitat la statistici, meciurile erau jucate, totusi nu de catre mine.
3. Dinamo II a promovat pana in Liga I si a jucat finala cupei romaniei
4. Extrem de multe rezultate surpriza, echipe slabe in fruntea campionatului
5. Trulijo Sanchez cu overall atribute 99 juca pentru FC Botosani din liga ii
6. Am jucat de 4 ori intr-un sezon cu cateva echipe; cu unele nu am jucat deloc

Am observat aceste probleme jucand in modul Manager Mode cu CF Braila.

sorin 04-08-2009 02:59 PM

Quote:

Originally Posted by ge0rge04 (Post 262629)
Salut. Am intampinat cateva buguri folosind acest patch.

1. Am jucat in deplasare la CS Otopeni iar in partea de jos a ecranului (in fata tribunei I ) aparea o chestie albastra cu o sageata rosie, reducand vizibilitatea.
2. Am castigat cupa romaniei cat timp eram in liga II, iar sezonul urmator nu am mai jucat in Cupa UEFA. Cand m-am uitat la statistici, meciurile erau jucate, totusi nu de catre mine.
3. Dinamo II a promovat pana in Liga I si a jucat finala cupei romaniei
4. Extrem de multe rezultate surpriza, echipe slabe in fruntea campionatului
5. Trulijo Sanchez cu overall atribute 99 juca pentru FC Botosani din liga ii
6. Am jucat de 4 ori intr-un sezon cu cateva echipe; cu unele nu am jucat deloc

Am observat aceste probleme jucand in modul Manager Mode cu CF Braila.

3. Tocmai de aceea au fost scosi satelitii care erau in V1. Dinamo II a ramas pentru ca ei jucau in Liga II.
4. Rezultatele surpriza sunt si in FIFA 09 fara RLSP. Eu am jucat cativa ani in Anglia si Liverpool a retrogradat dupa primul sezon.
6. Am jucat in teste 1 sezon si jumatate cu Inter Fagaras in Liga III si am jucat cu toate adversarele din serie. Poate ai avut meciuri in Cupa Romaniei.

vladutzu28 14-08-2009 08:01 PM

am intampinat o problema la sfarsitul primului sezon cand rapid a terminat pe locul 14 (un loc neretrogradabil) dar a retrogradat, iar pe locurile 15, 16, 17, 18 erau urmatoarele gloria bistrita, cs otopeni, fc brasov si respectiv gloria buzau. ultimele 3 au retrogradat impreuna cu rapid iar gloria bistrita a ramas in liga 1...deci au retrogradat locurile 14, 16, 17, 18. se poate remedia problema cu cm, nu?

vladutzu28 16-08-2009 02:04 PM

nu mai e nimeni pe aici ? vad ca nu imi raspunde nimeni, vorbesc singur, dar daca facem dublu post ne sanctionati...

Mitrache Bogdan 23-08-2009 01:02 PM

Va rog frumos sa ma ajutati am promovat in liga a 2-a cu Sanatatea Cluj am castigat a doua oara cupa si dinnou nu am participat in cupa uefa1 De ce? va rog ajutatima?


All times are GMT +2. The time now is 03:50 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL