Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fotbal extern si discutii generale (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Echipe preferate, echipe urate (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=68)

mininu 02-03-2003 09:38 AM

Corect mns! Deci intelegi ce am vrut sa zic! Eu nu am enumerat echipele UTA si Poli(care de fapt nu e adevarata Poli) pentru ca acum ele sunt in A, dar sa stii ca imi parea rau anii trecuti ca nu mai exista fotbal in partea de vest a tarii. A fost o situatie acum 2 ani cand, daca retrograda Craiova, puteam sa impartim Romania in doua jumatati. In jumatatea din Vest nu exista nici o echipa din Divizia A.

mns 02-03-2003 10:02 AM

in legatura cu national, nu este deloc o echipa de umplutura, pentru ca ei aveau si echipa si suporteri si stadion, cel mai modern din romania daca nu ma insel in perioada comunista, dar i-a distrus ceausescu cand le-a demolat stadionul, de atunci fantoma progresului bantuie prin cotroceni...

mininu 02-03-2003 10:34 AM

Si cu ce ma incanta? A existat odata si Chinezul, Ripensia, Unirea Tricolor etc.

mns 02-03-2003 10:51 AM

Quote:

Si cu ce ma incanta? A existat odata si Chinezul, Ripensia, Unirea Tricolor etc.
corect, ele au existat, dar nationalul mai exista

mininu 02-03-2003 12:39 PM

Da exista! Artificial. Iar despre Craiova, ce sa zic... Normal ca aveti 12.000 de oameni la un amical(cu o echipa din Bicuresti, ca daca era o echipa din provincie nu erau atatia) ca nu aveti decat o singura echipa importanta in oras. Daca ati fi avut mai multe nu erau atatia!

Sirbu Mihail Bogdan 02-03-2003 04:19 PM

Deci zici ca la Craiova vin atatia oameni numai cand vin echipe din Bucuresti? Nu uita cati au fost la meciul cu Ceahlau din tur.

Blue 02-03-2003 07:14 PM

echipe preferate: Stiinta, AC Milan, Juve, Parma, Atalanta, Nice, OM, Arsenal, Newcastle, Borussia, Ajax, Celta.

echipe nesuferite: steaua, gloria, arges, inter, lazio, bayer, besiktas.

echipe pe care le urasc din tot sufletu: :fyou: dinamo :fyou: , real madrid, manchester, roma, herta, galata, panatinaikos, olimpiokos, aek atena, chievo verona, as monaco.

Blue 02-03-2003 07:20 PM

ar trebuii ca fanii echipelor fara galerii sau cu alea de carton (dinamo, cheahlau, astra sau gloria) sa aiba respect pentru echipele cu galerii adevarate ca stiinta sau steaua sau uta si chiar poli si poate asi brasovu.

de exemplu eu urasc toate echipele din bucuresti dar am respect pentru steaua ca are o galerii misto sau rapidu.

ScorpionX 23-04-2003 05:50 PM

Cea mai iubita echipa este Craiova si cred ca nimeni nu comenteaza iar cele mai urate sunt cele din bucuresti asa ca ma supun majoritatii
:))))))))))

mns 24-04-2003 06:09 PM

Quote:

echipe pe care le urasc din tot sufletu: *dinamo *, real madrid, manchester, roma, herta, galata, panatinaikos, olimpiokos, aek atena, chievo verona, as monaco.
moshule, ce ai cu manchester si as roma, sunt printre cele mai bune echipe din europa,

Quote:

Cea mai iubita echipa este Craiova si cred ca nimeni nu comenteaza iar cele mai urate sunt cele din bucuresti asa ca ma supun majoritatii *

poate sunt cele mai urate dar in acelasi timp sunt si cele mai iubite

Dupa mine in romania estista si au existat 4 echipe adevarate

Steaua
Dinamo
UTA (UTA e prima echipa din afara bucurestiului la titluri castigate)
Craiova


All times are GMT +2. The time now is 04:35 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL