Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 09 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Jucatori de perspectiva, tactici si tot ce tine de gameplay (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=10908)

Astristul 22-02-2009 10:28 AM

Quote:

Originally Posted by fifamanager (Post 242954)
liquid uitate in postu meu oleaca am mentionat ca am scris ca un analfabet eram obosit si....si el ma facut practic prost pt k el a zis k nui din cauza oboselii ci e din cauza subculturii sau........ ce voia el sa zica deci ma facut prost si mam enervat scz am fost nervos

Bine, dar incearca sa nu mai folosesti un limbaj de "messenger". Scrie, te rog, corect in limba romana.

SI INCETATI CU OFF-TOPICUL!

candrix 23-02-2009 10:33 AM

Quote:

Originally Posted by fifamanager (Post 242954)
liquid uitate in postu meu oleaca am mentionat ca am scris ca un analfabet eram obosit si....si el ma facut practic prost pt k el a zis k nui din cauza oboselii ci e din cauza subculturii sau........ ce voia el sa zica deci ma facut prost si mam enervat scz am fost nervos

Da, frate, cum sa te faca prost?! Doar reiese din postul al doilea, cel in quote, ca stapanesti limba romana la perfectie! RESPECT MAN! SUNT FANUL TAU! Sa starpim nesimtirea si ignoranta!
OT: Soava este un jucator beton! :eek:

Florinel1984 23-02-2009 01:06 PM

Haideti totusi sa mai discutam si despre jucatori.

Eu il cumpar tot timpul cand am posibilitatea pe Balotelli de la Inter. Il imprumut si apoi dau 10 milioane pe el (pana la sfarsitul primului sezon oricum ajunge la 15, deci e rentabil). Dupa ce isi imbunatateste finishing-ul nu il mai opreste nimic. Suturi de la distanta, goluri cu capul, face de toate.

Un alt jucator e Cavenaghi de la Bordeaux. Nu e chiar tanar dar se mentine pana la 34-35 de ani la un nivel inalt. Oricum, ajunge pana la 93-95 level.

Nu stiu daca v-am povestit de Torje, ajunge mare.

Astristul 23-02-2009 02:02 PM

Poti sa-l iei pe Balotelli antrenand pe Dinamo? Interesant. :)
Eu incep din liga a 2-a sa antrenez, asa ca e mai greu cu astfel de transferuri pentru mine. :p

zOLLY99 23-02-2009 04:30 PM

Quote:

Originally Posted by Florinel1984 (Post 243299)
Haideti totusi sa mai discutam si despre jucatori.

Eu il cumpar tot timpul cand am posibilitatea pe Balotelli de la Inter. Il imprumut si apoi dau 10 milioane pe el (pana la sfarsitul primului sezon oricum ajunge la 15, deci e rentabil). Dupa ce isi imbunatateste finishing-ul nu il mai opreste nimic. Suturi de la distanta, goluri cu capul, face de toate.

Un alt jucator e Cavenaghi de la Bordeaux. Nu e chiar tanar dar se mentine pana la 34-35 de ani la un nivel inalt. Oricum, ajunge pana la 93-95 level.

Nu stiu daca v-am povestit de Torje, ajunge mare.

Torje ajunge cel mai mare dintre romani urmat de mardare,costea,prepelita si lista continua

fifamanager 23-02-2009 09:59 PM

Quote:

Originally Posted by RaduB (Post 242958)
Pai si acum tot obosit fusesi ma analfabetule de nu scrisasi corect romaneste !?! Si jignirile tot din cauza oboselii sunt imbecilule ?!?

nu mai imi bat capu cu tn

fifamanager 23-02-2009 10:00 PM

Quote:

Originally Posted by zOLLY99 (Post 243339)
Torje ajunge cel mai mare dintre romani urmat de mardare,costea,prepelita si lista continua

mie un jucator bun care mi se pare este tanarul fundas central evans de la MAN UTD mie mia ajuns departe.... pt cine cauta CD de mare calitate

kata_to 23-02-2009 10:04 PM

Cristian Tanase ajunge mare. Am fost antrenorul lui 4 ani la FC Arges.A jucat titular
iar la Euro 2012 a iesit cel mai bun jucator.Am plecat la Napoli apoi si am incercat sa-l
transfer dar mi l-a suflat Manchester United.

Dupa 7 Etape sunt pe primul loc in Serie A cu 2 pt avans.:D

Astristul 23-02-2009 10:16 PM

Succes in continuare! ;)

kata_to 23-02-2009 10:23 PM

Multumesc Astristul.

Am plecat la Napoli dar am luat dupa mine 6 jucatori de la fosta echipa.
Am o problema: Nu am stema originala a echipei.Pot sa mai stema fara
sa incep o cariera noua?:D


All times are GMT +2. The time now is 11:25 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL