Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Feedback (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Manager Mode - propunere (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=15741)

warhell10 11-10-2010 07:51 PM

Manager Mode - propunere
 
Propun ca cei care si-au deschis un topic la Manager Mode si au peste 30-50 pagini in el sa primeasca moderator DOAR PE TOPICUL LOR , asta pentru a scapa de off-topic si de alte mesaje de genul : ''bafta'' , ''bun rezultat'' <----- Aceste mesaje is doar pentru a face +1 si nu foloseste la nimic , mai bine pui un post in care zic ceva de genu: ''Felicitari pentru rezultat , ti-as recomanda pe x jucator '' etc.

Si sa nu uitam ca nici un moderator nu ii sanctioneaza pe cei care fac off-topic la manager mode.

Si desigur la 30 de pagini cel care a deschis topicul isi va face proprile reguli in topicul sau.
Managerii ce abuza de functie vor primi warn!

Astept parerea managerilor / moderatorilor

mns 12-10-2010 12:12 PM

Nu se pot da dreputir de moderator pe un singur topic intr-un singur forum pentru un singur user.

Pentru asta exista butoanele de Report post.

warhell10 12-10-2010 01:15 PM

Pacat ca nu se poate , uite , totusi is 5 voturi pro si nici unul contra.

Degeaba exista butonul Report Post daca nici un membru al staff-ului nu trece pe acolo.

Totusi , daca aceasta idee nu poate sa fie indeplinita , propun ca un manager care are experienta de cel putin 1-2 ani sa primeasca MOD pe acea sectiune , cine abuzeaza de aceasta functie va fi scos din functie. Nici asa nu se poate face?

mns 12-10-2010 02:25 PM

In momentul in care cineva da report post, toti moderatorii primesc o notificare pe mail in legatura cu mesajul repsectiv.

warhell10 12-10-2010 02:39 PM

Poate sa tot primeasca , tot degeaba primesc ca nici un mod nu ia in considerare.

mns 12-10-2010 04:03 PM

Toate sunt citite, dar asta nu inseamna ca in toate cazurile si trebuie sa luam masuri.

warhell10 12-10-2010 07:37 PM

Uite:
Quote:

Originally Posted by alexm (Post 346424)
Am inceput cu liverpool si am 4 sezoane la ei.Vreau sa plec la alta echipa dar imi da sa aleg din liga a 2 din anglia si pe liverpool?dc?ce pot sa fac sa plec in alta tara?

Despre astfel de specimene vorbeam eu . Ei fac off-topic dar nu sunt sanctionati. :mellow:

Sau uite alta modalitate:
Quote:

Originally Posted by Cr7ver (Post 346489)
rezultate foarte slabeE! sper sa iti revii!!

Astefel de mesaje sunt doar pentru +1 .

Un mesaj la Manager Mode trebuie sa fie de genul: ''Rezultate x , trebuia sa te bazezi pe x '' etc.

aleXaleX 12-10-2010 09:17 PM

bine ca esti tu destept

warhell10 12-10-2010 09:22 PM

Asa si? deasta trebuie sa faci off-topic?

Mr.Splash` 13-10-2010 06:14 PM

Warhell...

Baiatul acela, este incepator, nu a stiut unde sa posteze, si a intrebat si el unde i-a venit...daca e nou, care e vina lui?

Mai specimen nolifer esti tu, decat acel baiat care pur si simplu a pus o intrebare...


All times are GMT +2. The time now is 11:56 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL