Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 12 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Transferuri ciudate (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=20298)

AlexX93 21-06-2012 12:34 PM

Transferuri ciudate
 
De ce ma obliga sa vand jucatori pe care eu nu vreau sa ii vand,de exemplu jucam in cariera cu Barcelona si mi-a zis ca trebuie sa plece Dani Alves si pana la urma l-am pus eu la vanzare si l-am vandut,in fine pe urma mi-a zis ca vrea sa plece si Messi si eu nu vroiam sa il las sa plece si mi l-a luat Real Madrid cu 141 de milioane in primul sezon,dar nu inteleg de ce vor sa plece ca eu ii foloseam mereu pe ambii jucatori,si mai mi s-a intamplat asa.Astept un raspuns de la cei carora li s-au mai intamplat asa.Sunt nelamurit:(

asdeqwe 21-06-2012 12:37 PM

Pai vor sa faca sa para jocul cat mai realistic...adica..eu jucam in liga secunda in italia si am primit o oferta de la milan pentru un jucator...chiar daca am dat no jucatorul a pleact pe 15 milioane

AlexX93 21-06-2012 02:44 PM

Am inceput de 2 ori cariera cu Barcelona recent si de fiecare data mi-a zis sa il vand pe Messi,iar altadata am jucat 3 sau 4 sezoane si nu mi-a zis sa vand pe nimeni.Si de ce tocmai la rivala Real il vinde?Eu daca am vrut sa il iau pe Ronaldo nu mi l-a dat,ne-am inteles la bani dar la salariu i-am dat cat a cerut si imi dadea decline si nu inteleg de ce?Si am observat ca nu vrea sa plece deloc Ronaldo.Apropo,puteti sa ma ajutati sa imi spuneti cum e mai bine cu patch liga 1 sau fara ca vreau sa incep o cariera serioasa si nu vreau sa intalnesc probleme.

matiluchi 22-06-2012 07:06 AM

Fara patch.Pe mine ma enerveaza ca Nasri merge intotodeauna la Arsenal,Benzema pleaca de la Real,si Barca nu face NICIODATA NICIUN transfer

Bogdy43 22-06-2012 07:24 AM

Quote:

Originally Posted by matiluchi (Post 463591)
Fara patch.Pe mine ma enerveaza ca Nasri merge intotodeauna la Arsenal,Benzema pleaca de la Real,si Barca nu face NICIODATA NICIUN transfer

Si Sneijder pleaca in fiecare an,ori la City,ori la Real Madrid.

matiluchi 22-06-2012 07:38 AM

da uitasem de el.si drogba intotdeauna la inter

mihu 22-06-2012 12:04 PM

ronaldo e cel mai bun din lume, la cea mai buna echipa din istoria fotbalului de aia nu pleaca :P

AlexX93 22-06-2012 03:42 PM

Mai astept niste pareri in legatura cu patch-ul,ca eu as vrea sa joc cu el ca in liga 1 sunt cativa jucatori foarte buni,dar imi e sa nu crape jocul daca o sa incep o cariera.Vreau sa incep o cariera,ce echipa mi-ati sugera?

kevin10 22-06-2012 03:44 PM

Nu "crapa" cariera. Am jucat destul si nu mi s-a intamplat. Poate e o sansa la un milion. N-avem de unde sti.

marryo 23-06-2012 11:09 AM

Quote:

Originally Posted by AlexX93 (Post 463557)
De ce ma obliga sa vand jucatori pe care eu nu vreau sa ii vand,de exemplu jucam in cariera cu Barcelona si mi-a zis ca trebuie sa plece Dani Alves si pana la urma l-am pus eu la vanzare si l-am vandut,in fine pe urma mi-a zis ca vrea sa plece si Messi si eu nu vroiam sa il las sa plece si mi l-a luat Real Madrid cu 141 de milioane in primul sezon,dar nu inteleg de ce vor sa plece ca eu ii foloseam mereu pe ambii jucatori,si mai mi s-a intamplat asa.Astept un raspuns de la cei carora li s-au mai intamplat asa.Sunt nelamurit:(

Dupa mine, eu zic ca e foarte fain asa pentru ca face jocul sa para cat mai real. E un lucru pozitiv....parerea mea:)


All times are GMT +2. The time now is 07:08 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL