Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Pro Evolution Soccer / Winning Eleven (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Opinii (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=496)

JohnnyUSA 30-11-2003 09:52 PM

Sunt curios sa aflu parerile voastre .. care ar fi plusurile sau minusurile jocului.

mns 01-12-2003 02:25 PM

Tot am mai auzit de PES mai demult la forumurile soccergaming, si majoritatea din cei care l-au jucat spuneau ca e mai bun decat fifa...

asa ca am fost si eu la o sala sa-l joc, dar pe play station 2...

1. nu-mi place grafica
2. gameplay-ul este cat se poate de realist (mult peste fifa)
3. per total daca ar fi sa aleg intre cele doua as alage fifa, pentru ca mau ales ultimul fifa este intr-un fel jocul complet de fotbal :P

JohnnyUSA 01-12-2003 04:28 PM

mns, pentru mine nu conteaza asa de mult grafica .. si in principiu nu-mi place un joc la care sa ma enervez din cauza gameplay-ului.. cum am spus nu am nimic cu fifa .. chiar mi se pare cel mai bun din serie .. insa la un joc pentru mine primeaza gameplay-ul .. cum ai spus si tu la PES este super realist ... deci .. :) ( normal .. gusturile nu se dicuta ) .. insa te intreb ceva .. cum ar arata un joc de fotbal cu grafica FIFA si gameplay-ul PES ? eu zic ca BESTIAL ! :saliveaza:

fiesta4ever 03-12-2003 06:34 AM


PES3 este clar peste Fifa, am mai spus-o :D Gameplay genial...si are si o grafica foarte buna......imbunatatita fata de varianta pt PS2 !! Daca continua seria PES Konami o sa scoata la anu' un joc care o sa faca din Fifa un necunoscut ;) Si asa anu' asta PES3 s-a vindut mai bine decit Fifa :P
PES3 este un joc superb de fotbal, dar are un mare minus 8) : nu se poate juca in retea sau pe net, ......asta o sa-l traga mult in jos dc cei de la Konami n-o sa scoata un patch care sa permita multiplayerul :yoyo:

JohnnyUSA 03-12-2003 09:14 PM

Pe mine nu ma freaka ca n-are multiplayer :-) la mine ne stangem mai mereu 6 insi cu gamepad-uri si rupem un fotbal in doua :-)) so .. ce nevoie am de retea ? h3h3h3

.. btw fiesta nu te bagi si tu la niste echipamente ? ca nu prea am asa de mult timp disponibil zilele astea si sper sa termin pentru cele 3 echipe kit-urile pana luni sa le punem pe site.

JohnnyUSA 03-12-2003 09:15 PM

problema cea mare la mine este ca se misca putin cam repede pe 1024 x 768 x 32 biti + Max Detail :-)lol

Scaraosky2000 30-12-2003 01:55 PM

Salut ! Am si eu o problema in legatura cu jocu asta! Am jocu pe full. Il install-ez Trece de toate chestiile alea introductive ,dar cand sa intru in meniul jocului se innegreste ecranul. Calculatorul meu este f. bun. Am jucat si varianta demo si totul a fost ok. Nu stiu de la ce poate fi problema asta !! Va rog sa ma ajutati daca ati avut experiente de genul asta pentru ca imi place f. mult jocul asta . Please! :(

ReKo 30-12-2003 02:41 PM

Imi pare rau ca deviez de la intrebarea ta....
dar.... hmm.... ai un nume foarte cunoscut pentru mine ?
te cunosc de undeva ... ? numele TOTTI itzi zice ceva ???
sau o fata.... invirtecutza ????!?!?!?!?!? :unsure: :unsure: :unsure:

Scaraosky2000 30-12-2003 05:30 PM

Da man eu eram ala care avea pica pe unu Costel,tot pe forumul acestui site. Cand a aparut un patch Dinamo-Rapid ne certam ca dracii. Costel era rapidist iar eu sunt stelist. Costel :scaun: Eu. Va rog sa imi dati si mie un sfat in legatura cu ceea ce am scris mai sus. Please. And :sarbatori: to ya all.

ReKo 30-12-2003 06:12 PM

KKT DE KKT
Mi-am luat si eu PES3 FULL ... SI AM EXACT EXACT ACEEASI PROBLEMA CA SKARAOSKY2000 !
Daca are cineva o solutzie....... HELP ME PLS !!! :)


All times are GMT +2. The time now is 07:22 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL