Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 11 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Rlsp (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=17689)

tedy13 29-07-2011 09:31 PM

Rlsp
 
Mai apare frate RLSP?M-am saturat sa tot astept...intram ca prostii pe site in fiecare zi si ciuciu...nimic..zero..ce e asa greu?aia de la ************* au facut patchul,insa,din pacate are cateva buguri..haideti mai repede cu patchul,nici nu ati mai dat vreo informatie sau ceva..

iulian93 29-07-2011 09:58 PM

Sincer in unele limite sunt de acord cu tn dar in altele nu,sa stii ca nu este asa de usor de facut precum cred altii spre ex tu...este mult de munca,dar nu te-ai gandit ca cei de la FIFAROMANIA vor sa scoata ceva frumos si final nu ca la ceialalti care spui tu si stiu la ce patch te referi ca l-am avut si eu dar are multe buguri si oricum nu prea imi place,eu sincer astept cu nerabdare RLSP 2011 si ai sa vezi ca o sa il scoata dar depinde si de ei ca nu pot sta toata ziua in fata calculatorului sa ne faca noua patchul cat mai repede.Asteptam si noi si mult nororc baieti:D;)

rnk 30-07-2011 12:21 AM

Quote:

Originally Posted by tedy13 (Post 405887)
Mai apare frate RLSP?M-am saturat sa tot astept...intram ca prostii pe site in fiecare zi si ciuciu...nimic..zero..ce e asa greu?aia de la ************* au facut patchul,insa,din pacate are cateva buguri..haideti mai repede cu patchul,nici nu ati mai dat vreo informatie sau ceva..

1:pai ajutai si tu moral pe baieti macar ca ei fac tot posibulul sa faca rlsp 2011
2:Asteapta ca o sa apara si o sa fie surprize
3:Fifaromania face ce-l mai bun rlsp nu altii

cristiboss70 30-07-2011 12:40 AM

eu unu cred ca nu va mai iesi nici un rlsp 2011....acu cateva luni cica era 99%...si lucra doar o singura persoana la el...se enervase din cauza comentariilor noastre si spusese ca va fi ultimul...dar eu cred ca a renuntat de mult sa mai lucreze la patch....

alyn_basshunter 30-07-2011 04:58 PM

Quote:

Originally Posted by rnk (Post 405988)
1:pai ajutai si tu moral pe baieti macar ca ei fac tot posibulul sa faca rlsp 2011
2:Asteapta ca o sa apara si o sa fie surprize
3:Fifaromania face ce-l mai bun rlsp nu altii

Nu va mai aparea niciun RLSP.In urma cu o luna patch-ul era gata in proportie de 99%.Puteau macar sa aiba bunul simt sa ne anunte ca nu va mai aparea niciun patch.Mai degraba apare Fifa 12 decat patch-ul lor....

Cosmin080 30-07-2011 08:13 PM

respect echipa fifaromania,dar putea macar sa ne anunte ca nu se mai lanseaza.eu intram acum o luna ca fraieru in fiecare zi pe forum sa vad daca au mai aparut informatii despre rlsp11.ne-au spus ca este in faza de testare,cat poate sa dureze sa il testeze.macar sa ne anunte ca nu se mai lanseaza sa nu-l mai asteptam.echipa ************ a lansat 3 versiuni a ligii 1 pentru fifa 11

alexarrt 31-07-2011 09:33 PM

folositi cep :D si am auzit ca la inceputul lunii august va aparea cr lp v2.0 care va contine si echipa din ligile 2 3 si 4 :D

alyn_basshunter 01-08-2011 12:11 AM

CEP nu e bun de nimic.Am auzit ca are o multime de bug-uri.

Mr_Oli 03-08-2011 08:42 PM

pana acum nici un bug , nu stiu ce bug ati gasit sau ziceti doar asa sa va aflati in treaba , eu sunt multumit de el mai ales ca exista altul ca sa il pot compara si referitor la fifaromania ni ii putem acuza ca nu ne lasa nici un mesaj , poate nu au bani , la asta nu va-ti gandit?... .

alyn_basshunter 04-08-2011 02:48 PM

Quote:

Originally Posted by Mr_Oli (Post 408117)
pana acum nici un bug , nu stiu ce bug ati gasit sau ziceti doar asa sa va aflati in treaba , eu sunt multumit de el mai ales ca exista altul ca sa il pot compara si referitor la fifaromania ni ii putem acuza ca nu ne lasa nici un mesaj , poate nu au bani , la asta nu va-ti gandit?... .

Vad ca tu vorbesti sa te afli in treaba.De ce sa aiba nevoie de bani?Sa cumpere licentele pentru echipele din Liga 1 sau pentru ce?!Ei au nevoie doar de timp...


All times are GMT +2. The time now is 02:00 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL