Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 11 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Fifa 11 PC NG (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=14713)

CrossFadeRo 08-07-2010 09:13 PM

Quote:

Originally Posted by Paul (Post 312415)
Tipul ce a scris acolo poate nu are foarte multe cunostinte in limba engleza si o fraza cu inteles de genul "Fifa 11 o sa aiba doar putine imbunatatiri in manager mode" a transformat-o fara sa vrea in "Nu vom avea manager mode"

Este imposibil sa nu aibe manager mode un joc ca FIFA, daca nu ar avea era multiplayer only pentru ca nu stiu cat de distractiv e sa joci doar la kick-off

Nu e deloc.Desi poate bat putin campii joc FIFA 10 pe PS3 iar la Kick-Off mi se pare un jeg, adica tot jocul ala bun e dar nu are niciun pic de farmec, nu ma bucur cand dau gol, si nici nu ma intereseaza daca iau.
Farmecul e cand iti alegi o echipa din Liga a 4-a engleza, incepi si joci pe un stadion de 5.000 locuri, si pe control manual incepi sa bati tot ce-ti iese in cale cu jucatori tineri care cresc de la meci la mec, in timp ce la goluri auzi niste aplauze superb realizate din tribuna, alaturi de niste celebrari, de asemenea, adevarate.Ala e farmecul jocului in Offline.:lol:
Desigur, mai e si online-ul, plus ca si daca incepi MM cu o echipa mare tot e frumos.
Oricum, Kick-Off sucks.

vladinho96 08-07-2010 09:53 PM

Quote:

Originally Posted by CrossFadeRo (Post 312439)
Nu e deloc.Desi poate bat putin campii joc FIFA 10 pe PS3 iar la Kick-Off mi se pare un jeg, adica tot jocul ala bun e dar nu are niciun pic de farmec, nu ma bucur cand dau gol, si nici nu ma intereseaza daca iau.
Farmecul e cand iti alegi o echipa din Liga a 4-a engleza, incepi si joci pe un stadion de 5.000 locuri, si pe control manual incepi sa bati tot ce-ti iese in cale cu jucatori tineri care cresc de la meci la mec, in timp ce la goluri auzi niste aplauze superb realizate din tribuna, alaturi de niste celebrari, de asemenea, adevarate.Ala e farmecul jocului in Offline.:lol:
Desigur, mai e si online-ul, plus ca si daca incepi MM cu o echipa mare tot e frumos.
Oricum, Kick-Off sucks.

corect....modul Kick-Off este o mare prostie...
Manager Mode si Online sunt farmecul jocului...:D....

Cristi none 08-07-2010 10:14 PM

sper sa nu fie aceeasi problema ca la pes sa nu poti juca in retea daca nu il cumperi
ORICUM O VESTE SPLENDIDA, DAR PACAT CA NU O SA-MI PERMITA CALCULATORU SA JOC DACA O SA FIE FOARTE MARI CERINTELE :D

mil 08-07-2010 10:38 PM

Quote:

Originally Posted by Cristi none (Post 312485)
sper sa nu fie aceeasi problema ca la pes sa nu poti juca in retea daca nu il cumperi

Aceea nu e o problema , e special facuta pentru a "obliga" persoanele sa cumpere jocul original.

Suna bine fifa11 ng - pacat ca am o rasnita de pc ... sper sa-mi cumpar unul mai bun in toamna si apoi "let the game begin" :D

Cyclone 08-07-2010 10:54 PM

Cred ca cerintele o sa fie la fel ca la GTA 4 sau cel putin prin apropiere.

cristishady 08-07-2010 11:13 PM

Quote:

Originally Posted by Juverdeanu (Post 312389)
pe ps2 este deja next gen , cum sa fie , off

Pe ps2 este mai bun ca pe pc, dar nu este next gen. E diferenta mare...

Paul 08-07-2010 11:17 PM

Quote:

Originally Posted by Cyclone (Post 312503)
Cred ca cerintele o sa fie la fel ca la GTA 4 sau cel putin prin apropiere.

Ai sa vezi cand apare ca nu ai dreptate, cerintele dupa parerea mea o sa fie cel putin decente.

reikko26 09-07-2010 08:48 AM

GTA 4 a fost prost optimizat, si de asta cred ca cerintele la FIFA 11 vor fi mai mici :)

Skat™ 09-07-2010 09:02 AM

Rest In Peace Pes :lol:

Caly 09-07-2010 09:27 AM

Quote:

Originally Posted by EmoHuhn (Post 312558)
Rest In Peace Pes :lol:

Eee.. Not yet! Sa vedem cum va fi si PES :)

Si legat de cerinte... Ce GTA IV? Cerintele o sa fie decente, nu va faceti probleme.


All times are GMT +2. The time now is 03:48 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL