Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 14 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=146)
-   -   FIFA 14 - Informatii (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=76370)

kevin10 16-07-2013 10:21 PM

Tamas s-ar fi sprijinat de umerii lui Messi. Si mai venea si cu prietenul Jack de mana (Daniels).

paulica39 17-07-2013 01:19 AM

Quote:

Originally Posted by kevin10 (Post 690594)
Tamas s-ar fi sprijinat de umerii lui Messi. Si mai venea si cu prietenul Jack de mana (Daniels).

Tot era mai bine :)

artere 17-07-2013 01:35 PM

Fifa 14 Steelbox - echipe personalizate
http://gamesurf.tiscali.it/copertine.../600/49569.jpg

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

19 cluburi din Brazilia/

matiluchi 22-07-2013 10:57 AM

Ce misto arata cel cu Milan.

SOULBLAST 22-07-2013 12:10 PM

cred ca a meritat sa stau sa citesc aproape toate paginile :D

adevarul este, ca, chiar daca s.ar scoate Liga 1 in FIFA, pun pariu ca tot o sa fie piratate. Pan' la urma, joci career mode cu ele. ce sa vrei mai mult? :D

parca data trecuta pe fifa 13, era Joe Hart. Iar pe messi il baga pe coperta pana se plictisesc. Adica sa zicem inca vreo 4, 5 ani. Probabil Neymar va fi inlocuitorul lui pe coperta :-)

Bogdy43 22-07-2013 12:16 PM

Quote:

Originally Posted by SOULBLAST (Post 695796)
cred ca a meritat sa stau sa citesc aproape toate paginile :D

adevarul este, ca, chiar daca s.ar scoate Liga 1 in FIFA, pun pariu ca tot o sa fie piratate. Pan' la urma, joci career mode cu ele. ce sa vrei mai mult? :D

parca data trecuta pe fifa 13, era Joe Hart. Iar pe messi il baga pe coperta pana se plictisesc. Adica sa zicem inca vreo 4, 5 ani. Probabil Neymar va fi inlocuitorul lui pe coperta :-)

Sa joci cu ele online la Seasons sau cu prietenii?Sa folosesti jucatorii din Liga 1 la Ultimate Team?
Ai destule de facut,si daca joci FIFA constant timp de un an,merita sa dai banii pe el.
La 13 era Joe Hart,dar langa Leo Messi si Oxlade-Chamberlain.Si pe Leo il baga pe coperta pana au contract,nu pana au chef.

SOULBLAST 22-07-2013 12:30 PM

Quote:

Originally Posted by Bogdy43 (Post 695808)
Sa joci cu ele online la Seasons sau cu prietenii?Sa folosesti jucatorii din Liga 1 la Ultimate Team?
Ai destule de facut,si daca joci FIFA constant timp de un an,merita sa dai banii pe el.
La 13 era Joe Hart,dar langa Leo Messi si Oxlade-Chamberlain.Si pe Leo il baga pe coperta pana au contract,nu pana au chef.

detalii.

Eu unu, ca pirat al jocurilor (eh.) mi.ar fi destul sa am doar partea cu career mode. La naiba cu UT , ca din cate am vazut e buggat rău. Iar daca vrei sa faci ceva, te trezesti cu un "EA Server is down." Sper ca a mai rezolvat problema asta in 14, ca injuram de toti dracii cand castigam la World Class contra altei echipei in finala. :mad:

Jocuri cu prietenii? not. Inca mai exista asa-zisii "forever alone". Cu cine sa joace aia multiplayer? :lol: (si acuma tu: random)

Exact. Ii maresc lui Messi contractul pana se plictisesc de el. Cand ii expira, daca, mai vor, il prelungesc sau il cauta pe next-star. Probabil Eriksen, Neymar, Draxler. Sunt multi tineri de genul foarte talentati si au inca varsta frageda (de la 18 ani pana la 20, 22). Si acuma, de ce nu i-ar prelungii lu Messi contactul pentru coperta? pana la urma, Messi are doar de castigat, primind o anumita suma de bani daca accepta sa fie pe coperta.

artere 22-07-2013 01:05 PM

Quote:

Originally Posted by Bogdy43 (Post 695808)
Sa joci cu ele online la Seasons sau cu prietenii?Sa folosesti jucatorii din Liga 1 la Ultimate Team?
Ai destule de facut,si daca joci FIFA constant timp de un an,merita sa dai banii pe el.
La 13 era Joe Hart,dar langa Leo Messi si Oxlade-Chamberlain.Si pe Leo il baga pe coperta pana au contract,nu pana au chef.

Eu i-am avut pe Messi si Marchisio.

Bogdy43 22-07-2013 02:23 PM

Quote:

Originally Posted by artere (Post 695854)
Eu i-am avut pe Messi si Marchisio.

Pai da,pt. ca tu ai avut coperta pt. Italia.Hart si Ox erau pt. cea pe Marea Britanie(sau ma rog,pt. majoritatea europei,ca si eu aia o am).

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

Quote:

Originally Posted by SOULBLAST (Post 695817)
detalii.

Eu unu, ca pirat al jocurilor (eh.) mi.ar fi destul sa am doar partea cu career mode. La naiba cu UT , ca din cate am vazut e buggat rău. Iar daca vrei sa faci ceva, te trezesti cu un "EA Server is down." Sper ca a mai rezolvat problema asta in 14, ca injuram de toti dracii cand castigam la World Class contra altei echipei in finala. :mad:

La 12 intr-adevar am primit si eu multe infrangeri din cauza celor de la EA,la Seasons foarte des,la UT aproape deloc.
La 13 nu-mi amintesc nici macar o singura data cand am primit infrangere din cauza serverului,deci astea sunt doar scuze.Asa gandeam si eu pana acum 2 ani jumate,cand mi-am luat FIFA 12.Si termin discutia aici,fiecare are opinia lui si punct.

artere 22-07-2013 02:31 PM

Quote:

Originally Posted by Bogdy43 (Post 695895)
La 12 intr-adevar am primit si eu multe infrangeri din cauza celor de la EA,la Seasons foarte des,la UT aproape deloc.
La 13 nu-mi amintesc nici macar o singura data cand am primit infrangere din cauza serverului,deci astea sunt doar scuze.Asa gandeam si eu pana acum 2 ani jumate,cand mi-am luat FIFA 12.Si termin discutia aici,fiecare are opinia lui si punct.

Eu am avut cateva (ceva mai multe), dar trebuie sa recunosc, am netul cel mai varza de pe piata.


All times are GMT +2. The time now is 10:07 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL