Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Uefa Champions League (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Steaua Update UCL 06-07 (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=6326)

*InCePaToRuL* 27-03-2007 10:49 PM

Steaua Update UCL 06-07
 
In sfarsit... bv fifa romania se pare ca tot voi a-ti scos pach cu steaua... nu ca alti care se laudatu ca intodeaua felicitari...








daca am scos topicul aiurea...puteti sa il stergeti si i-mi cer scuze

Urmelinho 28-03-2007 09:42 AM

Quote:

Originally Posted by *InCePaToRuL* (Post 119339)
In sfarsit... bv fifa romania se pare ca tot voi a-ti scos pach cu steaua... nu ca alti care se laudatu ca intodeaua felicitari...








daca am scos topicul aiurea...puteti sa il stergeti si i-mi cer scuze

Nu ai scos aiurea topicul. Toate lumea sa spune despre patch aici.
Si acum sa iti raspund ce si cum vine cu patchul meu si a celor de la Flame Fifa. Initial am zis sa facem un patch cu lotul stelei inscris la UEFA dar din cauza unor critici am renuntat si am zis sa facem cu lotul actual al Stelei. Cei de la Flame Fifa au venit cu o idee foarte buna aceea fiind de a adauga si Dinamo si Rapid in joc acestea avand a lua locul unor echipe din Rast of World. Patchl sper ca va fi scos pe duminica sau luni, asa ca nu mai criticati dak nu stiti exact ce se intampla.

*InCePaToRuL* 28-03-2007 11:40 AM

Quote:

Originally Posted by iarca_romica (Post 119360)
Nu ai scos aiurea topicul. Toate lumea sa spune despre patch aici.
Si acum sa iti raspund ce si cum vine cu patchul meu si a celor de la Flame Fifa. Initial am zis sa facem un patch cu lotul stelei inscris la UEFA dar din cauza unor critici am renuntat si am zis sa facem cu lotul actual al Stelei. Cei de la Flame Fifa au venit cu o idee foarte buna aceea fiind de a adauga si Dinamo si Rapid in joc acestea avand a lua locul unor echipe din Rast of World. Patchl sper ca va fi scos pe duminica sau luni, asa ca nu mai criticati dak nu stiti exact ce se intampla.

ms....dar dc sa fie rapid si dinamo? sincer daca nu au nici o treaba cu CL? ori cum nu ma bag. astept.

cu pach am avut prob dar dupa ce am dat uninstal la UCL si am bagat pach-ul pe curat merge normal...si am obsevar 2 chesti 1 buna alta nu:
1 ca elton are nr 86 cea ce e bine
2 ca bostina tot dreptaci e pus

restu felicitari !

Ionut cel Intelept 28-03-2007 05:03 PM

Asa pot spune si eu ce legatura are campionatul Suediei cu UCL .

Nu-mi place la patch-ul celror de la fifa.romania faptul ca stadionul Ghencea nu are ad-board-urile Ligii Campionilor.

razvann 28-03-2007 05:26 PM

Am gasit un bug tare, pe langa cele ale jocului, Ov. Petre se transforma intrun negru dupa ce am facut toate schimbarile. Foarte amuzant. Oricum patch-ul e bun, si sunt misto numerele personalizate, chiar sunt ca in realitate. Multumesc Fifaromania.

-=[FanSteaua]=- 28-03-2007 06:08 PM

SI pe mine cand incepi acolo sa fii antrenor cand vrei sa ii schimbi hainele cu bluza sa in camasa daca dai sa fie in camasa te scoate din joc si iti da eroare. Nu stiu de ce..

dark1990 28-03-2007 07:26 PM

thx FIFA Romania :D ... aveti tot respectul meu pentru patch :D .. din cate am vazut exista niste buguri :D ... cred ca ne asteptam la un v2 ? :D

Kilmster 28-03-2007 07:31 PM

Steaua
 
Quote:

Originally Posted by dark1990 (Post 119425)
thx FIFA Romania :D ... aveti tot respectul meu pentru patch :D .. din cate am vazut exista niste buguri :D ... cred ca ne asteptam la un v2 ? :D

Nu cred.Patchul nu cred ca are nevoie de update.Apare altu la UCL 2007-2008:P.Oricum multumeste cu ce ai.

-Dany- 28-03-2007 07:37 PM

In orice caz nu ca aparea Ucl 2007-2008 ci Euro 2008 . Despre pach este foarte bine facut , mai ales acele numere personalizate :) . Pacat ca nu avem tot campionatul ca sa jucam la the treble , dar si asa pentru mine e perfect!
Bravo Fifaromania!

-=[FanSteaua]=- 28-03-2007 07:54 PM

Ar fi frumos daca ar putea sa puna liga 1

dark1990 28-03-2007 08:08 PM

Quote:

Originally Posted by -=[FanSteaua]=- (Post 119446)
Ar fi frumos daca ar putea sa puna liga 1

LOL FanSteaua ... cum sa puna LIGA I in UCL ???? :eek: ... nu ar mai fi fun :p
acuma am vazut si eu bug-uri :| ... Bostina e dreptaci, cand vreau sa imi fac manager la "The Treble" imi da eroare :| ... si in plus nu pot sa aleg in "The Treble", Rest of Europe :-< ... :-<

Alex 28-03-2007 08:09 PM

Nu poti sa joci The Treble cu echipele din Rest of World!

dark1990 28-03-2007 08:11 PM

ok ... nu stiam de chestia asta :D ... my bad :D ...
poate faceti si voi ceva cu bug-urile astea ... poate scoateti si voi un v2 peste 1-2 saptamani cand aveti voi timp liber :D
P.S.: Pentru cei care nu pot sa faca manager in "The Treble" trebuie sa respecte anumite chestii :D:
1. First Name - puteti sa scrieti orice nume
2. Surname - puteti sa scrieti orice nume
3. Head - puteti sa alegeti orice tip de fata in afara de nr. "4" (daca incercati sa alegeti nr. 4 va da eroare)
4. Clothing Style - trebuie lasat "Casual" (daca incercati sa alegeti altceva, va da eroare)
5. Clothing Color - merg toate "Style" (1, 2, 3, 4 si 5)

-=[FanSteaua]=- 28-03-2007 08:23 PM

Quote:

Originally Posted by dark1990 (Post 119455)
LOL FanSteaua ... cum sa puna LIGA I in UCL ???? :eek: ... nu ar mai fi fun :p
acuma am vazut si eu bug-uri :| ... Bostina e dreptaci, cand vreau sa imi fac manager la "The Treble" imi da eroare :| ... si in plus nu pot sa aleg in "The Treble", Rest of Europe :-< ... :-<

Cum a pus si la Fifa 07.. Si nu se poate aleage din Rest of Europe la The Treble.

urSus 28-03-2007 10:15 PM

...Da daca s-ar putea ar fi foarte bine in rest nimic de spus de patch in afara faptului ca:si mie mi s-a intamplat sa se transforme unul din jucatori cate odata intr-un om cenusiu,Faza cu The Trable,si inca ceva am spus si la fifa 2007 faza cu nocturna desi arata ca e lumina in teren nocturna se vede stinsa.......:(.......in rest ITs OK.....APROPO imi place FOARTE MULT numerele personalizate CEL mai tare v-a iesit....sper ca da ca la Fifa 2007 sa scoateti un update in care sa bagati Stadioanele Faru si Poli sa bagati si numerele astea noi cas prea tari....MS FIFAROMANIA

dragos_015 28-03-2007 10:33 PM

Quote:

Originally Posted by -=[FanSteaua]=- (Post 119402)
SI pe mine cand incepi acolo sa fii antrenor cand vrei sa ii schimbi hainele cu bluza sa in camasa daca dai sa fie in camasa te scoate din joc si iti da eroare. Nu stiu de ce..

Si eu am patit la fel. N-am mai schimbat hainele si fata si imi merge sa dau mai departe.

cristiano_ronaldo 29-03-2007 07:40 AM

Multumiti-va si cu Steaua update, acum m-ai vreti si Liga 1, apropo Hai Romania go to EURO 2008!!!

timisica_cristian 29-03-2007 08:38 AM

Cristocea
 
nu stiu ce se intampla... dupa ce fac toate cele 3 schimbari Cristocea arata alb ca varul :lol:

dark1990 29-03-2007 09:09 AM

Ca sa mearga sa faceti manager nu incercati sa alegeti la Head nr. 4 si lasati Casual la Clothing Style ... in rest puteti sa faceti ce vreti ;)

1. First Name - puteti sa scrieti orice nume
2. Surname - puteti sa scrieti orice nume
3. Head - puteti sa alegeti orice tip de fata in afara de nr. "4" (daca incercati sa alegeti nr. 4 va da eroare)
4. Clothing Style - trebuie lasat "Casual" (daca incercati sa alegeti altceva, va da eroare)
5. Clothing Color - merg toate "Style" (1, 2, 3, 4 si 5)

lupan 29-03-2007 02:05 PM

baieti,cum pot repara urmatoarea problema????????????????????
mi-am instalat patch-ul cu steaua dar cand joc stadionul nu e ,adica fara tribune ,numerele nu exista,nici emblema.

CEEEEEEEEEE SAAAAAAAA FAAACCCCCCCCC?

Murphy 29-03-2007 04:36 PM

Salutare.....FELICITARI FIFAROMANIA........din nou primii ....ca intotdeauna....felicitari inca odata pentru munca care o depunetzi....felicitari...

Iakob 29-03-2007 04:40 PM

bai fratilor...l-am instalat si am jucat putin la play now. numerele sunt alandala si nu sunt multi jucatori(thereau, elton...) s-a mai intamplat cuiva?

poli tm in fifa 29-03-2007 04:44 PM

Daca ai instalat pe curat si ai sters salvarile din my documents nu are cum sa se intample asa ceva

Iakob 29-03-2007 04:47 PM

asta nu stiam ca trebe pe curat...o sa incerc. mersi mult

urSus 29-03-2007 04:49 PM

Quote:

Originally Posted by lupan (Post 119525)
baieti,cum pot repara urmatoarea problema????????????????????
mi-am instalat patch-ul cu steaua dar cand joc stadionul nu e ,adica fara tribune ,numerele nu exista,nici emblema.

CEEEEEEEEEE SAAAAAAAA FAAACCCCCCCCC?

Simplu trebuie sa reinstalezi UCL pe curat stergi salvarile din My documents si o sati mearga fara probleme

Kilmster 29-03-2007 05:21 PM

Asta mi s-a intamplat si mie.Numa ca la mine nu se vedeau tribunele si echipamentul lui Andrey.Deci reinstalezi Uefa Champions League 2006-2007 dar nu uita sa stergi si fisierul "Uefa Champions League" din "My documents".Asa deci daca nici atunci nu se vede stadionul intri in folderul unde ai instalat jocul si vezi ca acolo este un .exe numit"FM07 regenerator".Dai dublu-click pe el si astepti pana apare pe ecran un mesaj cu ca ii instalat cu succes.

Sper sa te descurci.

Maryusake 29-03-2007 07:34 PM

buna am facut "o comanda" la joc si in cateva zile il primesc,puteti sa-mi spuneti daca gameplay-ul este mai bun decat la fifa2007?si daca sunt anumite "+"-uri decat la fifa 07?
ms mult

sisu_stelistul 29-03-2007 07:50 PM

E foarte bun patchul felicitari.

Kilmster 29-03-2007 07:52 PM

Quote:

Originally Posted by maryusake (Post 119610)
buna am facut "o comanda" la joc si in cateva zile il primesc,puteti sa-mi spuneti daca gameplay-ul este mai bun decat la fifa2007?si daca sunt anumite "+"-uri decat la fifa 07?
ms mult

Pai nu ii mare lucru.Doar c-a albitrul are microfon si jucatorii au tricourile au scuase din sort.Cam atat.

G-Cute 29-03-2007 07:55 PM

Loturile sunt actualizate sper nu?

Kilmster 29-03-2007 07:57 PM

Quote:

Originally Posted by G-Cute (Post 119617)
Loturile sunt actualizate sper nu?

Sigur ca sunt actualizate!Doar nu sunt loturi din 1986:p

DarthMaul 30-03-2007 08:25 AM

Ma oftic k mi-am pierdut treble-ul..si facusem deja 3/4 din el :( Si inca o chestie ciudata: am jucat pe Ghencea k sa vad cum e, si nush, ori mi se pare ori e realizat un pic ciudat astfel incat parca ma dor ochii cand ma uit la el (si nu ma refer la figurat)..camera cand se misca..poate e de la texturi sau ceva de genu. Zic asta pentru k la celelalte stadioane nu mi se intampla asa...

*InCePaToRuL* 30-03-2007 12:27 PM

Bv !!!
 
eu de cand am instalat pachul cu steaua nu am avut de cat la inceput prob dar mi-am dat seama ca se intampla din cauza ca l-am instalat pe salvariile vechi(adica nu pe curat) si am avut aceleasi prob ca voi...deci dasta zis ca instalati jocul pe curat si sa stergeti tot ce ramane adica si din my documents, in rest daca da probleme in continuare poate sa fie in proportie de 90% din cauza voastra...puteti sterge multe mizieri din pc cu ajutorul programului tune up utilites;). Singura gresala(nu bug) este cea a lu bostina care apare si la fifa 07 vs 1 si la vs 2 si la ucl cu piciorul opus (adica dreptul) dar mi se pare ciudat ca aceasta problema nu sa rezolvat...ori ati uitat ne fiind o greseala majora sau nu sa putut? ori cum...sa ne bucuram de pach in continuare...;)

Maryusake 30-03-2007 01:32 PM

mey pana la urma gameplay-ul est mai bun ca la fifa 2007?:D

DeadHope 30-03-2007 01:59 PM

Mariusake -> On-Topic, ca altfel iei warn

Maryusake 30-03-2007 02:02 PM

oh,scuze credeam ca se poate vorbi si despre joc,:(:(

mwdvip 30-03-2007 02:33 PM

imi ziceti si mie...de ce merge unpic mai sacadat cand joc pe ghencea ? pe restu stadioanelor merge perfect...nu e de la calc

nabber 30-03-2007 03:02 PM

Salutare
am si eu o problema cu Steaua_Update_FifaRo_v1.
cand accesez FMRegenerator07.exe se blocheaza la "[02%] Analaysis of ZDATA_01.big ..." ; ctrl+alt+del => FMregenerator not responding. dau end task blabla si daca intru in joc imi arata stema noua, jucatorii noi. dar daca dau play se incarca nitel jocul si pana sa imi apara gazonu, jucatorii etc imi da eroarea Send/Don't send. in cazul in care fac tot ce scrie mai sus dar nu-mi aleg sa joc cu Steaua ci cu alte echipe, merge sa joc.
Am incercat tot... minimum install, medium, full, stergand si folderu UCL din My Documents.

vreo idee ceva?

r5m 30-03-2007 03:04 PM

Ai rabdare, ca trebuie sa se deblocheze.

vladinho 30-03-2007 03:27 PM

Eu am gasit o problema. De ce stadionul este pus invers?
Ma refer...de cate ori s'a filmat in Ghencea de la tribuna a 2-a?


All times are GMT +2. The time now is 08:05 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL