Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa 10 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=100)
-   -   Transferuri de viitor (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=14618)

daredevil14 24-06-2010 01:14 PM

Transferuri de viitor
 
Salut tuturor sunt nou pe forum si am tot cautat un thread in care sa isi spuna fiecare parerea in functie de jucatorii transferati la manager mode , in special cei care vor creste si vor devenii surse de bani pt viitor..:lol:


momentan ce va pot sfatui eu sunt :
pjanic
arda turan
di maria
hamsik
ninis
ozil
sissoko (toulouse)
van persie (desi are 26 de ani in primul sezon mi se pare o achizitie f buna )
higuain ( ma tot straduiesc sa il cumpar si nu reusesc....nu vrea deloc sa vina )

PS : nu am nici un patch instalat , este fifa 10 curat , transferurile la zi sunt facute de mine in team management .

coco_extrem 24-06-2010 10:39 PM

ciro - joaca la o echipa din brazilia
anderson lessa - la fel
dudu - tot asa, avantajul este ca solicita un salariu foarte mic....
breno - juk la bayern da acum e kla alta echipa...
barazite, fran merida, djourou, ramsey - la arsenal
gael kakuta - chelsea
jack wilshere - era la arsenal... da acum e imprumutat la alta echipa... nus la kre
pablo hernandes - valencia
adam johnson si martin johnson - la city
boyata - city
rene khrim - inter
shelvey - charlton parca...
thomas muller - bayern
baxter - everton
elia - hamburg
pacheco - nu ala de la liverpool ca e scump... mai este unu da la alta echipa

mai sunt.. dar cred ca sa mai discutat dsp asta p forum....
in mare parte jucatorii enumerati de tine sunt destul de scumpi totusi....

123 27-06-2010 09:50 AM

ar mai fi si rafael aguero,joao moutinho ,fabregas,insua,dar sunt foarte scumpi .

mackyfsc 03-07-2010 07:31 PM

daca aveti rlsp, cautati pe tucudean si munoz ventaja, in al doilea sezon. ar mai fi taison, neymar, dodo, papadopulos si mai era un mijlocas lateral la tottenham, nu mai stiu cum se numeste. asta e lista mea. mai am si altii, daca mai imi amintesc, va mai zic.

-marian10- 04-07-2010 08:40 AM

Quote:

Originally Posted by mackyfsc (Post 310891)
daca aveti rlsp, cautati pe tucudean si munoz ventaja, in al doilea sezon. ar mai fi taison, neymar, dodo, papadopulos si mai era un mijlocas lateral la tottenham, nu mai stiu cum se numeste. asta e lista mea. mai am si altii, daca mai imi amintesc, va mai zic.

Il stiu pe Neymar joaca la Santos(Brazilia)jucatorul e de nota 11 este excelent dar lam dat la Inter cu 24de mil (cel m ai mare transfer al sezonului) prostia a fost ca nam reusit sa yau nimika!Oricum merita!

Ovydinho 09-07-2010 10:08 PM

eu cand fac transferuri de viitor dau la search apoi pun pe any la toaste pun macar 65 la ovr si dau search apoi le sortez dupa varsta daca de ex. un jucator de 17 18 19 ani are deja ovr 70 sau chiar mai mare (de preferintza) si costa macar 3-4 milioane ala o sa creasca macar pana la 80 si ceva am dreptate? si inca o conditzie este ca la abilitztile principale care tzi le arata la transfer cand ii faci oferta sa nu fie toate aceleasi caci atunci nu creste in 3 sferturi din cazuri!!!! asa fac eu transferuri de viitor!!!asta e o parere personala daca vretzi facetzi cum vam spus daca nu ...

-marian10- 12-07-2010 12:34 PM

Frate yo inebunesc nu reusesc sa faca transferuri deloc ce sa fac?Fernando Torres e Liber dar nu vine!

33D 12-07-2010 12:35 PM

Imbunatateste negoicatorul

Ovydinho 13-07-2010 01:38 PM

si dai salariu mare si pe maxim 3 ani;) cred ca asa sigur o sa vina;)

SIMON SS 13-07-2010 02:02 PM

nu o sa vina daca nu e o echipa cat de cat prestigioasa de ex un jucator de la chelsea nu o sa vina veci intr-o liga secunda


All times are GMT +2. The time now is 09:03 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL