Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 12 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Sfaturi, Tactici (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=18323)

J@mrock 05-11-2011 02:25 PM

Quote:

Originally Posted by Kanye (Post 444468)
Nu reusesc sa am constanta la echipa, chiar daca fac eu antrenamentele sau asistentul, am incercat mai toate variantele

Btw, pe ce ”baza” muta asistentul jucatorii dintr-un grup intr-altul?

Stai linistit nici eu nu am constanta......insa daca le fac eu nu reusesc nici cum sa am enegie si fitnes peste 90.....incearca sa le schimbi in fiecare luna cate altceva!!

Kanye 05-11-2011 03:26 PM

Ideea e ca imi place sa fac eu antrenamentele, dar atunci am probleme cu energia si fitness, daca le face asistentul am energie si fitness insa constanta lasa de dorit, bat pe barca si o iau cu gijon... acum am zis sa mai umblu pe la tactica si vad ca mai salveaza cat de cat chiar daca face asistentul antrenamentele..

J@mrock 05-11-2011 08:45 PM

Quote:

Originally Posted by Kanye (Post 444486)
Ideea e ca imi place sa fac eu antrenamentele, dar atunci am probleme cu energia si fitness, daca le face asistentul am energie si fitness insa constanta lasa de dorit, bat pe barca si o iau cu gijon... acum am zis sa mai umblu pe la tactica si vad ca mai salveaza cat de cat chiar daca face asistentul antrenamentele..

Fii atent.......lasa sa faca asistentul antrenamentele dar selecteaza tu la Mental sa se antreneze doar la Team Work pune la vreo 6-7 puncte si ai sa vezi diferenta!!!

danyel77 06-11-2011 06:30 PM

Gameplayul este dezastru! echipa ta rateaza din toate pozitiile iar echipa adversa din 3 ocazii cu siguranta iti da doua goluri.

J@mrock 06-11-2011 07:18 PM

Quote:

Originally Posted by danyel77 (Post 444584)
Gameplayul este dezastru! echipa ta rateaza din toate pozitiile iar echipa adversa din 3 ocazii cu siguranta iti da doua goluri.

Foarte adevarat!!!am mai spus in fiecare meci ai mei au cate 2-3 suturi in bara si nu mai zic cate ratari uluitoare pentru niste jucatori cu skill la finishing si tehnica peste 85:PP....e destul de penibil......nu inteleg cum de e tot mai rau gameplay-ul.....oare nu stiu fotbal baieti de la bright future!!!:PP

danyel77 06-11-2011 11:42 PM

Hai sa fim seriosi acest gameplay devine de la an la an mai penibil, eu am 850 level la echipa si ma bate cu 4-1 o echipa de level 650, cum spuneam ei marcheaza din aproape toate ocaziile eu ratez tot.

J@mrock 08-11-2011 10:54 PM

Incercati pe cat posibil sa aveti la antrenamente mental-team work cat mai mult iar la skill cat mai mult tehnica....credeti....restul vine de la sine daca ai si o echipa cat de cat buna!!!!este uimitor ce rezultate am reusit sa fac dupa ce m-am chinuit cateva sezoane!!!incercati

danyel77 10-11-2011 12:27 AM

Oameni buni nu mai cumparati aceasta mizerie de joc! chiar daca risc ban, gameplayul este o mizerie nerusinata care, de la an la an se transforma intr-o bataie de joc.

Danny79 10-11-2011 07:44 AM

Quote:

Originally Posted by danyel77 (Post 444756)
Oameni buni nu mai cumparati aceasta mizerie de joc! chiar daca risc ban, gameplayul este o mizerie nerusinata care, de la an la an se transforma intr-o bataie de joc.

As prefera sa tii aceste remarci pentru tine si nu sa le spui aici pe forum.
Fiecare poate decide daca jocul merita sau nu cumparat.

Marius Sibiu 10-11-2011 07:58 AM

Are dreptate Danyel 77 .De cand au preluat licenta cei de la Bright Future,s-a cam ales praful de joc.Jucatorii sunt tot mai mici (eu obisnuiesc sa joc pe camera broadcast),nu se mai distinge nimic.Toti sunt de aceeasi inaltime.
Referitor la gameplay,asa este,sunt nu stiu cate bare pe meci si in plus aproape numai goluri la vinclu.Sunt multe de spus,si de aceea prefer sa joc dupa atatia ani,Fifa Manager 08.De ce,cei de la bright future,nu au preluat grafica si tot ce era bun de la Fifa Manager 08 si pe acel joc sa aduca imbunatatiri ? Din editor au disparut stadioane in 3 d,cum ar fi Bay Arena !Anul asta,au facut o reclama agresiva jocului,pt.a ascunde slabiciunile si au mai facut si conferinta de presa cu antrenorul lui Mainz.
Sunt foarte dezamagit,mai ales,ca astept cate un an sa apara noul joc,cu multe sperante si iluzii.Eu joc genul asta de la TCM 2003,toate originale,iar din pacate si anul asta am aruncat banii pe fereastra.
Care au pofta de manager,sa incerce sa rejoace 2008,mai sunt inca patch-uri pt.joc,si o sa vedeti diferentele uriase de grafica etc.Sa aveti o zi faina.

---------- Post added at 08:58 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

Imi cer scuze moderatorilor acestui forum.Am avut o izbucnire.Ei nu au nicio vina si isi fac treaba foarte bine aici.Inca odata scuze.


All times are GMT +2. The time now is 01:11 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL