Forumul FifaRomania

Forumul FifaRomania (http://forum.fifaromania.net/index.php)
-   Fifa Manager 08 (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=81)
-   -   Echipele voastre (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=8299)

Kahn 23-02-2008 12:47 PM

Echipele voastre
 
Dupa 7 ani cu Fulham m-am hotarat sa incep o alta cariera cu Newcastle:p
Asa arata echipa mea:
--------------------------------S.Given--------------------------------------
---S.Carr------------S.Taylor------------------Geremi------------Rozehnal---
---Emre---------------------------N.Butt---------------------------D.Duff---
---------------------------------J.Milner------------------------------------
--------------------M.Owen-------------------R.Makaay--------------------
Rezerve:S.Harper(GK),T.Krul(vreau sa-l transfer),Jose Enrique,Sami Hyypia,Nuno Valente,Celestine Babayaro,Peter Ramage(pleaca la sfarsitul sezonului),Cacapa, Joey Barton(pleaca la sfarsit),Abdoulaye Diagne-Faye(si el pleaca),Deividas Semberas,Dimitar Berbatov,Eidur Gudjohnsen,Mark Viduka,Alan Smith,Charles N"Zogbia.L-am avut si pe Mutu dar nu mi-a placut cum juca si l-am vandut:p
Sunt pe locul 4 la 3 puncte de Arsenal(care e pe 5) si mai am 4 meciuri de jucat pana la sfarsitul sezonului,am castigat cupa ligii Angliei in fata lui Chelsea(gol Gudjohnsen) si sunt in semifinalele cupei Angliei:p:D.

SMYLEY 23-02-2008 03:40 PM

Quote:

Originally Posted by Kahn (Post 170107)
Dupa 7 ani cu Fulham m-am hotarat sa incep o alta cariera cu Newcastle:p
Asa arata echipa mea:
--------------------------------S.Given--------------------------------------
---S.Carr------------S.Taylor------------------Geremi------------Rozehnal---
---Emre---------------------------N.Butt---------------------------D.Duff---
---------------------------------J.Milner------------------------------------
--------------------M.Owen-------------------R.Makaay--------------------
Rezerve:S.Harper(GK),T.Krul(vreau sa-l transfer),Jose Enrique,Sami Hyypia,Nuno Valente,Celestine Babayaro,Peter Ramage(pleaca la sfarsitul sezonului),Cacapa, Joey Barton(pleaca la sfarsit),Abdoulaye Diagne-Faye(si el pleaca),Deividas Semberas,Dimitar Berbatov,Eidur Gudjohnsen,Mark Viduka,Alan Smith,Charles N"Zogbia.L-am avut si pe Mutu dar nu mi-a placut cum juca si l-am vandut:p
Sunt pe locul 4 la 3 puncte de Arsenal(care e pe 5) si mai am 4 meciuri de jucat pana la sfarsitul sezonului,am castigat cupa ligii Angliei in fata lui Chelsea(gol Gudjohnsen) si sunt in semifinalele cupei Angliei:p:D.


iti recomand asa: GK Anton Shunin ...dak nu prinde accidentari ajunge la inceputul sezonului 3 sa aiba 91 si skils 90+ la 22 ani!!!. Atacanti Jonathan Reis, Alexandre Pato , LM Ben Arfa, Nani RM Lulinha (nu l`am incercat dar am auzit k ajunge mare, ti`as recomanda si Aron Lennon ...CM Gourcuff, de Guzman, iar k si fundasi hm ...io joc cu steaua al 3lea an ...si joc asa Lb Emanuelson(76), CD Marius Constantin (76) Ron Vlaar (77) RB Phillip Bardsley (79) toti tinerei :D

bafta !:P

vood0o 23-02-2008 10:49 PM

eu joc cu steaua...anu 3...am promovat o groaza de tineri :A.iacob, ninu, tudose, ochirosi, torje, b.stancu si un portar de la tineret(nu dau nume k banuiesc ca sunt slabe sanse sa genereze calculatoru acelasi jucator si pe la altii :D )
Oricum, l-am dat pe dica dupa ce a ajuns level 85 cu 40mil. si incerc sa scap si de restu mosuletilor(zapata, cristocea,etc)

ricochet2 04-03-2008 06:05 AM

pe cristocea l-am luat eu la rapid :)

George05 04-03-2008 08:48 AM

Queens Park Rangers Sezonul 2010/2011:

--------------------------------T. Kuszczak--------------------------------------
---R. Taylor------------M. Sakho------------------A.Taylor------------L.Baines---
---M. Marin------------S. Defour-------------------S.Khedira----------H.Ben Arfa---
-----------------------------------------------------------------------------------
--------------------Adebayor-------------------Benzema--------------------

Dupa cum observati sunt numai jucatori tineri, cu exceptia lui Kuszczak si Adebayor.
Ca rezerve ii am pe : W.Brown, Fitz Hall, Emanuelson, Pieters, Capel, Ronaldo, Saha

D-Raven 05-03-2008 05:04 PM

Steaua in sezonu 3:

Zapata
Golanski-Skrtel-Goian-Emeghara
Radoi
Nicolita Ivanschitz
Bicfalvi
Nuno Gomes Nilmar

pe la rezerve Andrey, Ghionea, un fundas tanar de 5 stele p stanga de la juniori, Dica, Tulio de Melo si multi altii...am bagat cva bani in echipa dar joaca de rup. Am castigat si UCL in sezonu 2 si akum am trevut de grupe :D

wayne 06-03-2008 01:37 AM

------------------GK . Shunin----------------------

RB. Pico CB. St.Radu CB. Senderos LB. Balanescu(regen)


-----------DM. Ov Petre DM. Obi Mikel--------------


----------------AM. Dos Santos--------------------


RWM.Robinho ------------------------ LWM. D.Capel

-------------------ST. Karadeniz--------------------

Rezerve : Goian,Ghionea,Kvlak,Bojan,Guilherme,Banega.Astia-s cei mai importanti.
ps joc cu steaua fara nici un editor

SMYLEY 06-03-2008 04:59 PM

----------- ST A. Pato(97)-------------------------
LW Ben Arfa(87)------------RW Choupo Moting(88 )---------
------------- CF LULINHA(95) --------------------------
----------------------------------------------------
------CM Gourcuff(83) -------CM Mati Fernandez(91)--------
--LB Traore(82)-----S.Radu(81)----P. Bardsley(85) -----RB C. Moti(79)-
----------------GK A. Shunin(94)---------------------


rezerve: Marcelo Moreno, Kerlon J. De Guzman ..si restu prapaditi :D . Is al 5 lea an ...si maxim am ajuns in semifinale UCL k am fo scos cu bulan din partea lu chelsea :angry:

Astristul 06-03-2008 06:47 PM

Echipa ta numindu-se .... :confused:

Agy23 07-03-2008 12:11 AM

Probabil Dinamo.


All times are GMT +2. The time now is 01:38 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL