PDA

View Full Version : Warning for Blue: Insulte aduse altor useri


Sirius
23-03-2008, 07:16 PM
Post: Liga I 2007-2008 (http://forum.fifaromania.net/showthread.php?p=175820)
User: Blue (http://forum.fifaromania.net/member.php?u=22)
Infraction: Insulte aduse altor useri
Points: 0

Administrative Note:Conflict...conflict...conflict

Message to User:Primise deja avertisment pentru insulte. De asta am vrut să vă conving să terminați benevol. Poate după încă o tură de avertisemente vă terminați.
Original Post: Imi cer scuze Ioane, data viitoare o sa ma exprim mult mai clar poate asa o sa intelega si cei cu o stare avansata de retardare mentela (ma refer la tine, hai sa te ajut poate asa intelegi). Nu are rost sa te iei de poponari, presupun ca un mic procentaj dintre ei sunt oameni cu care poti purta o discutie, lucru pe care tu nu o sa-l poti realiza prea curand (cand spun tu ma refer la tine, IonelUSA, din nou poate asa intelegi). Lasa-ma sa te educ, o insiruire de cuvinte printre care exista minim un subiect si un predicat constituie o propozitie si nici de cum un paragraf , ma gandeam ca un academician autodeclarat ca tine (IonicaUSA) ar stii asta. Cat despre frustrare si modalitati de refulare... nu eu sunt acela ce jigneste in stanga si in dreapta ( hai sa-ti dau un ultim ajutor- tu ,IonicaUSA, esti acela).

Sirius nu pot fi deacord cu tine atat timp cat nu imi apartin fraze gen:

"Mai lucreaza la exprimare analfabetule, defapt nu cred ca ai cum, faci parte din acea masa de suporteri rapidisti.."

sau

"Terminatule, tu iara cauti prietenie fortata cu mine? Intoarce-te te rog la groapa din care ai iesit si vezi-ti de prazul tau cel de zi cu zi."

Am si eu partea mea de vina dar nu eu sunt userul care jigneste in dreapta si in stanga si nu eu l-am jignit primul. Daca acest forum are intradevar moderatori ar trebuii sa se ia masuri si cum e normal ma astept si la o masura in potriva mea.