PDA

View Full Version : RLSP 2007 v2


Pages : 1 2 3 [4]

stephen
31-03-2007, 04:15 PM
e un bug care o sa ti se intample cam de vreo 2 ori de cand ai instalat patchul dupa care nu vei mai avea probleme.Ca sa-ti revina jucatorii si sa nu mai restartezi meciul,incearca sa degajezi mingea in out sau sa faci o inlocuire.Succes;)

ego
31-03-2007, 07:32 PM
1.am facut rost de poze cu stadionul si cu bannere din vaslui...ca am auzit ca pot sa le trimit la adresa stadioane@fifaromania.net ....am trimis dar nimeni nu mi-a dat niciun raspuns...sper sa va foloseasca

2.am filmat cu fraps...si imi filmeaza numai 29 de secunde...l-am pus pe youtube si nu a aparut...stiti cumva care e problema?

bai3zash
01-04-2007, 12:10 PM
pana la urma s-a rezolvat ceva cu bug-ul ca dispar jucatorii dupa ce faci schimbare ?? Instalez ca tot omu` Fifa, instalez si RLSP v 2.01 si face treaba asta ....
E destul de nashpa... cred ca o sa revin la RLSP 07 v1....

Agy23
01-04-2007, 01:06 PM
Am si eu o intrebare. Nu am stiut unde sa o postez , asa ca o pun aici. Pot sa schimb melodiile din FIFA cu unele alese de mine? exista vreun folder ceva unde le pot baga? Cam cum este la manager , sa imi aleg au playlist`ul. Multumesc !

Urmelinho
01-04-2007, 01:31 PM
Mah pt fifa 06 stiu sigur la fifa07 am inteles ca nu prea se poate pt ca se buleste jocul.

stephen
01-04-2007, 03:59 PM
Am si eu o intrebare. Nu am stiut unde sa o postez , asa ca o pun aici. Pot sa schimb melodiile din FIFA cu unele alese de mine? exista vreun folder ceva unde le pot baga? Cam cum este la manager , sa imi aleg au playlist`ul. Multumesc !

exista sound master cu care pot sa importezi propriile tale melodii in joc fara sa-ti fie teama de bulirea jocului.Doar sa nu modifici cu sound master sunetele de galerii,in rest eu n-am avut probleme.

KlaU
01-04-2007, 04:12 PM
Se lucreaza cumva la stadionul Farul ?:)

bdevil
02-04-2007, 07:50 PM
Eu le-am trimis fotografiile de acum 2 sapt. :D Sa speram ca da ...

Sn|per1921
02-04-2007, 08:34 PM
Dap...si eu am trimis cu Dan Paltinisanu...sper ca se fac amandoua...doar acuma is stadioanele Nationalei:D

xeon
07-04-2007, 10:05 AM
Am si eu o intrebare. Nu am stiut unde sa o postez , asa ca o pun aici. Pot sa schimb melodiile din FIFA cu unele alese de mine? exista vreun folder ceva unde le pot baga? Cam cum este la manager , sa imi aleg au playlist`ul. Multumesc !

exista sound master 07. eu il am si merge perfect :)

UefaCl
07-04-2007, 11:23 AM
de pe ce site ai sound master 07???????????????????

Kilmster
07-04-2007, 11:36 AM
de pe ce site ai sound master 07???????????????????

cauta aici: CLICK (http://www.fifa-mra.com)

radurapid
07-04-2007, 04:51 PM
echipamentul de portar de la Rapid nu contzine totzi sponsorii... l-ati putea upgrada? + echipamentul HOME?

Adryan2703
08-04-2007, 04:02 PM
Am si yo o plangere :mad: de ce la Stadionul Giulesti jucatori intra prin mijlocul stadionului si nu p unde trebuie sa intre ???:confused: :confused:

DarkComy
08-04-2007, 04:29 PM
Offff , o sa incerc sa imi depasesc lenea azi si sa demonstrez odata si pentru totdeauna care e problema cu camera si cu intratul jucatorilor

IMPORTANT!!

1.
FIFAROMANIA BLOG


Stadioane

Stiu ca pe majoritatea stadionelor din RLSP camera este pozitionata la tribuna
a II-a, dar asta nu se intampla din vina noastra. In FIFA meciul este “filmat”
din partea din care intra jucatorii in teren. Pe stadionul Stelei accesul jucatorilor in teren se face pe la tribuna a II-a deci acolo este si camera in joc. Nu cred ca ati vrea sa vedeti jucatorii iesind din tribuna opusa si trecand prin bancile de rezerve. O alta problema semnala de cei care nu joaca FIFA, ci doar descarca patchurile noastre si cauta acele probleme cu care ne scot ochii cateva luni bune este cea a nocturnei. Nocturna nu este aprinsa pe nici un stadion din RLSP. Pe unele pare aprinsa, dar este doar o textura cu pete albe, care din pacate pe stadionul Stelei a iesit mai inchisa la culoare. Nocturna nu se aprinde prin apasarea unui buton, ci prin editarea unor fisiere care contin sute de valori numerice. Daca reuseste cineva sa aprinda o nocturna prin intermediul acelor fisiere, sa ma anunte si pe mine.

This entry was posted by stefan, on Friday, April 6th, 2007 at 9:28 am and is filed under RLSP, Editare. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2.In rhino sunt 2 axe ,una rosie si una verde (fig.1). In fifa intrarea jucatorilor pe stadion se face pe linia rosie , prin urmare lastadioanele care au intrare pe la tribuna I (gen Oblemenco ) sau pe la peluza ( Valentin Stanescu aka Giulesti ) trebuie sa le punem intrarea pe la Trb II sau la Trb 0 ,unde prin urmare o sa iasa din pereti , nu avem ce sa facem , nu e vina noastra .

http://img155.imageshack.us/img155/8919/exempluyo0.jpg

fig.1

3. In ceea ce priveste camera , la fel aceasta este amplasata automat pe axa rosie iar FIFA nu permite sa alegi pe ce parte sa fie camera , d-aia o sa vedeti ca la std. Ghencea intrarea se face normal pe la Trb II dar se filmeaza tot de la Trb II si nu de la Trb 0

vladinho
08-04-2007, 09:52 PM
Ok mersi de raspuns.
Sa inteleg ca si la UCL e la fel?

DarkComy
08-04-2007, 11:20 PM
Ok mersi de raspuns.
Sa inteleg ca si la UCL e la fel?

Binenteles

vladinho
09-04-2007, 01:29 PM
Ok. Multumesc de raspuns!

raul_15
09-04-2007, 03:47 PM
am shi eu o intrebare. de ce la stadioanele facute de voi panourile publicitare sunt ca shi inexistente. mingea trece pur shi simplu prin ele. ms pt patch, shi inca ceva, de unde pot sa gasesc shi eu rhino?

Sirius
09-04-2007, 04:19 PM
Si in fifa nemodificat panourile nu au consistenta materiala. Cat despre Rhino, trebuie cumparat de pe internet sau magazine. Google te ajuta mult.

leut
10-04-2007, 01:14 PM
Postez si eu pentru prima data in acest topic dar am o nelamurire...de ce la echipe care le aduci din divizia B in A castigi tot cumperi jucatori faci echipa mare nu ai niciodata sponsori buni??...Ca antrenor am prestigiu 5 echipa de 5 stele iar sponsori nu se schimba niciodata..Am castigat tot ce se putea

stephen
10-04-2007, 02:56 PM
trebuie sa ai si team prestige cat de cat bunicel pentru a primi bani mai multi.Ocupa-te de suporteri si de palmares cat mai mult.Daca vrei sa ai din prima sponsori care sa-ti plateasca bine incepe cariera cu Real Madrid..

urSus
12-04-2007, 12:32 PM
Si in fifa nemodificat panourile nu au consistenta materiala. Cat despre Rhino, trebuie cumparat de pe internet sau magazine. Google te ajuta mult.

....nu e chiar asa,primul rand de reclame mingea si loveste de el apoi intra in tribune iar in spatele portii de ex.la Otelul Galati e gard si trece mereu de el....ma rog asata nu mi se pare foarte important dar ar fi bine sa se poata faca ceva la patchu urmator...Eu nu acuz FIFARO ptr absolut nimic e munca voastra facuta din timpul vostru si nam ce sa zic...GG FIFARO...ms

Aronel
12-04-2007, 02:26 PM
imi poate raspunde cineva cum se pune imagine in mesaj?

radurapid
12-04-2007, 03:03 PM
am si io o intrebare : va ieshi un update pt. RLSP cu echipamentul Home al Rapidului si cu Giulestiul cu plasa in spatele portzii???

*InCePaToRuL*
12-04-2007, 08:31 PM
am si io o intrebare : va ieshi un update pt. RLSP cu echipamentul Home al Rapidului si cu Giulestiul cu plasa in spatele portzii???

asta ar fi culmea.... dar hai sa faca si un pach cu mu...ul :cenzurat: :injur2: :greata: de oprita la dinamo...nu??? sau nr lu elton? ...........................

radurapid
12-04-2007, 10:02 PM
esti din staff-ul FIFARO? nici nu sti sa faci un "pach" shi te bagi rpd in seama :))

DarkComy
12-04-2007, 10:20 PM
@radurapid Nu mai iese nici un patch pentru FIFA 07

@Aronel hostezi poza pe www.imageshack.us , dupa iei DIRECT LNK-ul care ti-l arata jos . Intri pe forum , iar in mesaj scri linkul sau vezi ca ai o iconita mai sus (una galbena - insert image)

*InCePaToRuL*
12-04-2007, 11:00 PM
esti din staff-ul FIFARO? nici nu sti sa faci un "pach" shi te bagi rpd in seama :))

fa-ma sa i-mi fie dor de tine;) lake! sry de off topic dar dupa ce ca vb prost mai si comenteaza...a zis comy acum vro luna ca se va merge pe viteza incet sau asa ceva...dasta am comentat

Sn|per1921
13-04-2007, 09:29 AM
@radurapid Nu mai iese nici un patch pentru FIFA 07

@Aronel hostezi poza pe www.imageshack.us , dupa iei DIRECT LNK-ul care ti-l arata jos . Intri pe forum , iar in mesaj scri linkul sau vezi ca ai o iconita mai sus (una galbena - insert image)

Aham..asta inseamna ca n-o sa mai vad Dan Paltinisanu in 2007..:(

mirea_tavi
13-04-2007, 11:20 AM
Salut! Am si eu o problema atunci cand vreau sa instalez RLSP v.2 si anume: instalez FIFA 07 apoi vreau sa instalez RLSP, se instaleaza pana la 100% apoi imi apare o fereastra care imi spune ca patch-ul nu s-a putut instatala complet fiindca exista o eroare la fisierul zdata41! Sunt nevoit sa dau next si nu imi apare nici casuta de fathbuilder! Cand intru in Fifa 07 pot juca meciurile cu echipele romanesti numai ca nu se vad deloc stadioanele! Ce pot sa fac??? va rog ajutati-ma! va multumesc

stephen
13-04-2007, 11:36 AM
redownloadeaza patchul!

mirea_tavi
13-04-2007, 12:01 PM
mersi frumos! Sper sa mearga asa! Voi incerca!

urSus
13-04-2007, 12:52 PM
mersi frumos! Sper sa mearga asa! Voi incerca!

.....merge sigur numai sa fii atent :FIFA TREBUIE INSTALATA PE CURAT si stergi toate salvarile din "my documents".....

raul_15
13-04-2007, 05:30 PM
Si in fifa nemodificat panourile nu au consistenta materiala. Cat despre Rhino, trebuie cumparat de pe internet sau magazine. Google te ajuta mult.


In fifa cand suti pe langa poarta mingea se loveste de panourile publicitare. In stadioanele romaneshti nu. Iar rhino am gasit v.4 gratis pe internet. Singurul lucru care numi place din RLSP v.2 e ca atzi schimbat kitul Romaniei. De ce? ms mult

polistu
13-04-2007, 07:42 PM
Salut! Am si eu o problema atunci cand vreau sa instalez RLSP v.2 si anume: instalez FIFA 07 apoi vreau sa instalez RLSP, se instaleaza pana la 100% apoi imi apare o fereastra care imi spune ca patch-ul nu s-a putut instatala complet fiindca exista o eroare la fisierul zdata41! Sunt nevoit sa dau next si nu imi apare nici casuta de fathbuilder! Cand intru in Fifa 07 pot juca meciurile cu echipele romanesti numai ca nu se vad deloc stadioanele! Ce pot sa fac??? va rog ajutati-ma! va multumesc

reinstaleazatzi jocul...sa fie curat fara alte chesti:p :)

polistu
13-04-2007, 07:44 PM
In fifa cand suti pe langa poarta mingea se loveste de panourile publicitare. In stadioanele romaneshti nu. Iar rhino am gasit v.4 gratis pe internet. Singurul lucru care numi place din RLSP v.2 e ca atzi schimbat kitul Romaniei. De ce? ms mult

in panourile publicitare se loveste,insa in garduri nu:mad:

polistu
13-04-2007, 07:45 PM
Postez si eu pentru prima data in acest topic dar am o nelamurire...de ce la echipe care le aduci din divizia B in A castigi tot cumperi jucatori faci echipa mare nu ai niciodata sponsori buni??...Ca antrenor am prestigiu 5 echipa de 5 stele iar sponsori nu se schimba niciodata..Am castigat tot ce se putea

pentru a avea sponsori buni trebuie satzi imbunatatesti stadionul:p atunci vei primi mai multzi bani...dai akolo park ala upgread stadion

stephen
13-04-2007, 07:51 PM
si tu ca sa-ti imbunatatesti calitatea mesajelor foloseste butonul EDIT si mai citeste regulamentul,ok?

DarkComy
13-04-2007, 08:59 PM
D-aia nu mai puteti voi sa jucati nu e asa? Ca mingea trece prin panourile publicitare sau gard !:kkt: Mai bine va vedeti de joc, credeti ca daca se putea rezolva problema asta nu o rezolvam ?

@polistu ai primit warn pentru mesaje consecutive ...citeste regulamentul si foloseste butonul edit pe viitor !

Raddu_AdyY
13-04-2007, 11:43 PM
Vreau sa va intreb si eu dak dupa ce instalez RLSP v2 instalez acel patch facut de easports care updateaza echipele si tot ce trebuie are ceva :D

Si pe viitoar sper k vor fi mai multi jucatori de la craiova cu fete :D

GOOD WORCK , YOU ARE THE BEST TEAM FIFA ROMANIA

Sn|per1921
14-04-2007, 09:58 AM
DarkComy se mai aude ceva de stadioane?..te intreb pe tine ca vad ca tu mai raspunzi..:)

lngrobert
14-04-2007, 10:12 AM
off-topic: POSTU 100
on-topic: Lasa-i pe craiova cu fete ca nu au de ce sa aiba aia fete dinamo si steaua nu amaratii aia retrogradati

CHaNc3
14-04-2007, 10:39 AM
off-topic: POSTU 100
on-topic: Lasa-i pe craiova cu fete ca nu au de ce sa aiba aia fete dinamo si steaua nu amaratii aia retrogradati

mai ingrobert nu cred ca avea rost postu asta(sau vrusasi neaparat sa faci postul 100)

urSus
14-04-2007, 10:58 AM
off-topic: POSTU 100
on-topic: Lasa-i pe craiova cu fete ca nu au de ce sa aiba aia fete dinamo si steaua nu amaratii aia retrogradati

Craiova este totusi o echipa cu traditie in liga 1 merita asa cum ar merita mai multe echipe din rom macar cate 3 fete, intradevar Steaua,Dinamo,Rapid merita mai multe dar sa nu lasam balta provincia,sa fim seriosi.....macar 2,3 fete la fiecare echipa pe viitor nar fi rau...si deocamdata nui retrogradata Universitatea,si nu o zic ca tin cu ei,sunt din gl si nu cred ca spui u cui trebuie sa faca fete e bine sa faca la cati poate....ms FIFARO

raul_15
14-04-2007, 11:00 AM
hai sa facem acum shi fetze la minerul sarmasag. fetze merita sa fie facut pentru echipele cu adevarat puternice

Ally
14-04-2007, 11:29 AM
Mie numi place cum a iesit culoarea gazonului pe ion oblemenco park ar fi din fifa 98'....oricum in rest e bine....imi place cum l-ati facut pe bornescu :lol: .....keep going !

lngrobert
14-04-2007, 11:36 AM
hai sa facem acum shi fetze la minerul sarmasag. fetze merita sa fie facut pentru echipele cu adevarat puternice

da frate ai dreptate faci fete aq si la fc chiscani??? dinamo steaua si totusi si cluj si rapid si craiova merita fete dar nu ca la steaua si dinamo care is capii campionatului mereu sa nu ziceti de rapid aia au 3 LOL :D :lol: ^_^

r5m
14-04-2007, 11:45 AM
Se fac fetze la echipele care au poze bune cu jucatorii, ce e asa greu de inteles?

DarkComy
14-04-2007, 12:16 PM
off-topic: POSTU 100
on-topic: Lasa-i pe craiova cu fete ca nu au de ce sa aiba aia fete dinamo si steaua nu amaratii aia retrogradati

1. Nu esti tu in masura sa zici ce fete sa fie sau nu in patch !
2. Macar amaratii aia au castigat toate trofele cinstit nu ca dinamo si steaua. Steaua in ultimul timp joaca si ei cinstit dar dinamo , o sa mai trec multi multi ani pana o sa joace corect
3. Sa nu te mai prind cu astfel de posturi ca ai warn ! Hai , poate vrei sa vezi ca nu o sa mai aiba Dinamo nici o fata in patch si nici stadion . "De ce sa aiba dinamo stadion in fifa ? ca aia e groapa de gunoi ..faceti stad frumoase Ion Oblemenco , Ghencea"
4. Sa fie clar , fete se fac la jucatorii care au poze bune . Daca AUXERRE Lugoj are poze bune , facem fete la tot lotul , nu in functie de locul in clasament

Varaloi
14-04-2007, 01:22 PM
Ia-i zis-o,Dark!Sa vezi tu cand ii mai prindem pe la noi,ce-i omoram :D

urSus
14-04-2007, 02:24 PM
4. Sa fie clar , fete se fac la jucatorii care au poze bune . Daca AUXERRE Lugoj are poze bune , facem fete la tot lotul , nu in functie de locul in clasament

...nu te supara Dark cum adik jucatorii care au poze bune?...poze normale

CHaNc3
14-04-2007, 02:28 PM
poze care se vad clar,

DarkComy
14-04-2007, 02:38 PM
Poze bune - sunt frontale , toata fata este uniform iluminata (nu jumate luminata si jumate umbrita) , este de marime minim 300x300 px (doar fata , nu poza cu tot jucatorul) s.a.m.d.

urSus
14-04-2007, 03:38 PM
Poze bune - sunt frontale , toata fata este uniform iluminata (nu jumate luminata si jumate umbrita) , este de marime minim 300x300 px (doar fata , nu poza cu tot jucatorul) s.a.m.d.

.....aha ok ms si deci pot sa aduc poze cu jucatori de la orice club da?...o sa caut cat mai multe si app unde le pun?.....

polistu
14-04-2007, 04:18 PM
D-aia nu mai puteti voi sa jucati nu e asa? Ca mingea trece prin panourile publicitare sau gard !:kkt: Mai bine va vedeti de joc, credeti ca daca se putea rezolva problema asta nu o rezolvam ?

@polistu ai primit warn pentru mesaje consecutive ...citeste regulamentul si foloseste butonul edit pe viitor !

da exact:lol:

Raddu_AdyY
14-04-2007, 04:57 PM
off-topic: POSTU 100
on-topic: Lasa-i pe craiova cu fete ca nu au de ce sa aiba aia fete dinamo si steaua nu amaratii aia retrogradati

Iauite suporter dinamo , scrieti repede undeva k asa ceva foarte rar , foarte foarte rar , notati careva k eu nu am carnetelul la mine hai rpd ati notat? Au astia de la dianmo o galerieeeeeee retrogradata de mult

alecs
14-04-2007, 06:13 PM
Iauite suporter dinamo , scrieti repede undeva k asa ceva foarte rar , foarte foarte rar , notati careva k eu nu am carnetelul la mine hai rpd ati notat? Au astia de la dianmo o galerieeeeeee retrogradata de mult
vezi ca esti off-topic si cred ca si mintea ta off ! Gandesti ca un amarat si prost ultras .
Si nu tin cu dinamo. :D
Puteti sa dati si ban pentru prostie si pentru cei inculti?(e o intrbare)
scuzati offtopic

Maryusake
14-04-2007, 06:22 PM
aha:D:D acum fara caterica:va pot da poze cu toti jucatorii de la c.f.braila din toate pozitiile(ale fetei) si va pot trimite 1001 poze cu stadionul municipal :D
__________________________________________________ _______________
incercati sa intrati pe www.worldstadiums.com=>romania si aveti poze cu toate stadionaele romanesti(dar la acelea din liga 2 sau 3 sunt dor 2 poze:()

*InCePaToRuL*
14-04-2007, 06:46 PM
vezi ca esti off-topic si cred ca si mintea ta off ! Gandesti ca un amarat si prost ultras .
Si nu tin cu dinamo. :D
Puteti sa dati si ban pentru prostie si pentru cei inculti?(e o intrbare)
scuzati offtopic

off topic: dar tu esti si mai p...t ca te-ai bagat in seama aiurea;)... apropo, de unde ai mai aparut si tu?

on topic: poze bune... ex cum sunt cele de la bulentin poate va e mai usor asa:D de inteles...

DarkComy
14-04-2007, 06:47 PM
.....aha ok ms si deci pot sa aduc poze cu jucatori de la orice club da?...o sa caut cat mai multe si app unde le pun?.....

rlsp@fifaromania.net

alecs
14-04-2007, 07:38 PM
off topic: dar tu esti si mai p...t ca te-ai bagat in seama aiurea;)... apropo, de unde ai mai aparut si tu?

on topic: poze bune... ex cum sunt cele de la bulentin poate va e mai usor asa:D de inteles...

din natura :p. Sa incheiem aici off-topicul. Probabil daca vedeai si celalte sectiunei in afara de fifa07 sau UCL ma stiai .
Si eu doar am zis adevarul despre acel tip. Si la final am pus o intrebare ironica !
Si cu asta basta

*InCePaToRuL*
14-04-2007, 08:22 PM
din natura :p. Sa incheiem aici off-topicul. Probabil daca vedeai si celalte sectiunei in afara de fifa07 sau UCL ma stiai .
Si eu doar am zis adevarul despre acel tip. Si la final am pus o intrebare ironica !
Si cu asta basta


i-mi pare rau ca ma cobor asa de rau si ma cert cu unu care inca nu are buletin...sper sa nu mai am motive sa i-ti mai rasp;) ..... If you ever dream of beating me,you'd better wake up and apologise....poate asa intelegi.
ultimdatata off topic pe acest topic...






sry all

DarkComy
14-04-2007, 08:25 PM
Cine mai posteaza OFF TOPIC din momentul asta , ii sterg mesajul si warn !

Postati DOAR ON Topic nu ON TOPIC si OFF TOPIC !! in acelasi mesaj !

urSus
15-04-2007, 08:11 AM
....DarkComy am gasit ceva poze da nus in rezolutia aia de 300x300px dar e facuta la fata perfect si e clar.....e bine ?.......sau trebuie neaaparat 300x300px ...ms

r5m
15-04-2007, 10:41 AM
Trebuie sa fie 300*300 sau mai mare.

*InCePaToRuL*
15-04-2007, 11:07 AM
dar ce ma daca e 640- 480 sa zic, nu poate sa o faca de 300-300? eu stiam ca da.

r5m
15-04-2007, 11:11 AM
Ele trebuie sa fie cat mai mari oamenilor, dar limita minima sa fie de 300*300, numai fata.

DarkComy
15-04-2007, 11:29 AM
dar ce ma daca e 640- 480 sa zic, nu poate sa o faca de 300-300? eu stiam ca da.

Ma crucesc cand va astfel de comentarii ^_^ :lol: . Cred ca mai bine il las pe liquid sa va explice ce marime sa fie pozele !

LATER EDIT !!!

Sa fie cel putin de marimea asta fata
http://img215.imageshack.us/img215/8739/97c735a0c6426f5afb42451wz5.jpg

Maryusake
15-04-2007, 12:50 PM
lol insemna ca ar trebuie sa luam jucatorii si sa-i pozam :D

urSus
15-04-2007, 01:01 PM
...nu cred ca am sa gasesc de marimea asta mai ales jucatorii de la otelu sau jucatori din provincie......:((.O sa caut poate gasesc

*InCePaToRuL*
15-04-2007, 02:30 PM
Ma crucesc cand va astfel de comentarii ^_^ :lol: . Cred ca mai bine il las pe liquid sa va explice ce marime sa fie pozele !

LATER EDIT !!!

Sa fie cel putin de marimea asta fata
http://img215.imageshack.us/img215/8739/97c735a0c6426f5afb42451wz5.jpg

daca te uitai si in alte posturi ai fi vazut ca am zis poza gen buletin...;)
cat despre marime am dat un exemplu ca nu trebuiesc toate pozele sa fie nu mai 300-300

Alex
15-04-2007, 02:37 PM
E chiar asa greu de inteles? Cu cat mai mari cu atat mai bine, minimul sa fie de rezolutie 300*300! 8-|

tak
15-04-2007, 02:42 PM
1. cum fac sa bag alte melodii in joc sau de unde pot sa le iau???
2. cum se poate juca on-line?
si daca au aparut sunete de galerii si alte chestii interesante ptr. romania ma intereseaza.
va rog sa ma sfatuiti si pe mine. multumesc anticipat.
o zi buna :eek:

stephen
15-04-2007, 02:52 PM
melodiile se baga cu Sound Master pe care il iei de pe www.fifa-mra.com
jocul online s-a mai zis de un milion de ori foloseste search!
nu au aparut sunete de galerii pt ca Sound Master este instabil,ok?

Mitza12345
16-04-2007, 04:00 PM
ma puteti ajuta si pe mine sa fac si io upgrade la placa video ca sa se vada echipamentele si terenurile normal cas albe am placa video onboard dak ma puteti ajuta intratzi p id meu mitza_boy_black please raman dator ms mult

-=FaN MaNcHeStEr=-
16-04-2007, 05:46 PM
ce legatura are placa video cu rlsp :huh: :confused:

stephen
16-04-2007, 08:20 PM
ma puteti ajuta si pe mine sa fac si io upgrade la placa video ca sa se vada echipamentele si terenurile normal cas albe am placa video onboard dak ma puteti ajuta intratzi p id meu mitza_boy_black please raman dator ms mult

Baiatule cu placa onboard nu poti sa rulezi nici Fifa 2003...Iti trebuie alta placa.Strange la pusculita si cumpara-ti o placa video cat mai buna de cel putin 256 mb.

liverpool-kid
17-04-2007, 09:31 AM
cand mai facetzi alte stadioane pentru rlsp v2? de exemplu mi-ar placea sa faceti stadionul lui fc vaslui sau farul constanta. YOU ARE BESTIALS.

Urmelinho
17-04-2007, 09:52 AM
Pentru Fifa 07 nu vor mai face niciun patch. acum ei lucreaza la stadioane pentru Fifa 08. Daca ii poti ajuta cu poze de o calitate buna a stadioanelor si din cat mai multe unghiuri pot face orice stadion.
Poti trimite date pe adresele de email:
* daniel at fifaromania punct net - pentru orice probleme legate de site, presa, publicitate
* rlsp at fifaromania punct net - pentru date cu privire la echipele de fotbal din Romania (poze, loturi, informatii utile)
* stadioane at fifaromania punct net - adresa la care puteti sa trimiteti poze cu stadioanele echipelor preferate

Spor la treaba!

DarkComy
17-04-2007, 11:03 AM
Ar fi foarte frumos daca ati putea merge pe stadion sa faceti poze , ca alea de pe net le gasim si noi :)

*InCePaToRuL*
17-04-2007, 11:27 AM
Ar fi foarte frumos daca ati putea merge pe stadion sa faceti poze , ca alea de pe net le gasim si noi :)

comy? eu am multe video de la meciurile cu mine si cu galeria... hai ca ma pun sa caut prin calculator poze cu stadioane:D


STADIOANE NU MAI ROMANESTI?


adica asa se scrie da? stadioane@fifaromania.net ?

pana mea am vro 80 de poze:| dar nu stiu daca e vruna buna:( am si poze facute de mine dar am gasit si cateva pe net...


hai ca vam trimis 50 de poze(atata a incaput la yahoo) macar ptr munca depusa de a loat poze de pe net si sa iau fiecare poza in pare sa o trimit pe mail sa i-mi ziceti si mie pe privat mesaj daca a fost macar 1 calumea:D ms

Sn|per1921
17-04-2007, 03:12 PM
Ar fi foarte frumos daca ati putea merge pe stadion sa faceti poze , ca alea de pe net le gasim si noi :)

Da alea cu Paltinisanu ce le-am trimis sunt bune? Sau trebuie altele...ca oricum erau destule si in detaliu cu tribuna, scaunele...

Maryusake
17-04-2007, 04:43 PM
pai daca vreti poze cu stadione va dau 100,pozez tot stadionul municipal numai ca sa il faceti in fifa:d

*InCePaToRuL*
17-04-2007, 06:44 PM
daca pozele si toate astea sunt ptr fifa 08 dc vb pe topic care este creat pentru fifa 07? :confused: nu vb off topic?


:D

Urmelinho
17-04-2007, 07:53 PM
as vrea niste coordonate. poate imi iau telefonul si incerc sa fac niste poze pe Milcovul(Focsani). Ca si asa CSM Focsani va promova si poate veti face si la anul un patch cu liga a 2-a.;)

urSus
18-04-2007, 03:37 PM
melodiile se baga cu Sound Master pe care il iei de pe www.fifa-mra.com
jocul online s-a mai zis de un milion de ori foloseste search!
nu au aparut sunete de galerii pt ca Sound Master este instabil,ok?

on-board e placa integrata?......daca da nu vb daca nu stii si yo tot integrata o am si imi merge perfec fifa 2007....

Urmelinho
18-04-2007, 03:53 PM
on-board=in placa tradus mott a mott si adaptat insamna integrata

DarkComy
18-04-2007, 06:45 PM
@maryusake , ar fi perfect !;) Stad Municipal din Braila ?

@*InCePaToRuL*
1.numai stad romanesti
2. ala e mailul

*InCePaToRuL*
18-04-2007, 08:44 PM
@maryusake , ar fi perfect !;) Stad Municipal din Braila ?

@*InCePaToRuL*
1.numai stad romanesti
2. ala e mailul

nu cred ca am inteles la ce te-ai referit...
cred ca te referi ca ti-am dat vreo 3 stadioane straine... am zis sa vi le dau sa furati niste idei si de la ei...(sunt printre cele mai frumoase stadioane din lume)

alea era asa...:D de "frumusete" stiu ca nu va trebuiau:D
dar celelalte au fost bune la ceva?:rolleyes:

Urmelinho
18-04-2007, 09:02 PM
comy imi spui si mie dak vrei ce fell de poze sa fac. vreau sa fac poze cu un tel care nu efoarte performant si din cauza asta intreb. are rost sa fac poze de 640x480? si unghuri cred ca trebuiesc cam toate nu?

DarkComy
18-04-2007, 09:10 PM
comy? eu am multe video de la meciurile cu mine si cu galeria... hai ca ma pun sa caut prin calculator poze cu stadioane:D


STADIOANE NU MAI ROMANESTI?


adica asa se scrie da? stadioane@fifaromania.net ?

pana mea am vro 80 de poze:| dar nu stiu daca e vruna buna:( am si poze facute de mine dar am gasit si cateva pe net...


hai ca vam trimis 50 de poze(atata a incaput la yahoo) macar ptr munca depusa de a loat poze de pe net si sa iau fiecare poza in pare sa o trimit pe mail sa i-mi ziceti si mie pe privat mesaj daca a fost macar 1 calumea:D ms

Ti-am raspuns la cele 2 intrebari .Offf

@Iarca

Nu e nevoie sa ne trimiteti poze la o multime de stadioane, poze pe care sa nu le putem folosi, va cerem in cazul in care aveti un aparat foto (1.3 Mp in sus), sa faceti o serie de poze doar la stadionul echipei voastre favorite.

Asta e ce a scris mns pe blog

*InCePaToRuL*
18-04-2007, 09:28 PM
Ti-am raspuns la cele 2 intrebari .Offf

@Iarca



Asta e ce a scris mns pe blog



offffff :(

ms

acuma am inteles:D

Urmelinho
18-04-2007, 09:32 PM
merci mult. deci trebe sa fac rost de un tel mai bun sau un aparat foto calumea.

liverpool-kid
19-04-2007, 02:15 PM
da vrem si stadionul politehnicii tm, mai ales k acolo se va juca fianla cupei

tak
19-04-2007, 07:45 PM
cum joc on-line fifa 2007 cu rlsp 2???
si servere. daca sunt???
PLEASSSSS:eek:

*InCePaToRuL*
19-04-2007, 07:52 PM
cum joc on-line fifa 2007 cu rlsp 2???
si servere. daca sunt???
PLEASSSSS:eek:


vai...:mellow:

1 Jocul rlsp v2 la on-line se joaca cum joci si fifa fara pach(dar sa aibe si adversarul pach-ul cu rlsp v2)
2 Ce servere?(NU SUNT)

DjS3ba
21-04-2007, 12:25 PM
eu am jucat in retea....io aveam patchul instalat si adversarul meu nu...si merge...doar ca cel afra patch trebuie sa fie serverul (sa fac el jocu)

Aronel
21-04-2007, 05:06 PM
n-ai cum ca si cum ati juca tu sa fi manchester si el sa nu aiba echipa adica nu-i arata manchester

Maryusake
22-04-2007, 08:48 AM
uite aici niste poze cu echipamentul echipei c.f.braila din deplasarea de la sportul(acul are unu negu,las' ca va dau poze si cu ala)http://img143.imageshack.us/img143/4512/dscf2072nxh1.th.jpg (http://img143.imageshack.us/my.php?image=dscf2072nxh1.jpg)
http://img143.imageshack.us/img143/323/3186234728no2t9118ea6.th.jpg (http://img143.imageshack.us/my.php?image=3186234728no2t9118ea6.jpg)http://img143.imageshack.us/img143/2761/3186234733no2t9153http://img143.imageshack.us/img143/1732/3186234738no2t9220wb4.th.jpg (http://img143.imageshack.us/my.php?image=3186234733no2t9153hj3.jpg)hj3.th.jpg

Urmelinho
22-04-2007, 01:36 PM
asa mai da. fi sigur ca se vor gasi unii sa faca ceva pt tine.

Maryusake
22-04-2007, 02:19 PM
offtopic:
cum ar trebui sa interprez asta?ca o ironie sau ca ai vorbit serios
ontopic:maine va voi pune la dizpozitie 6 poze cu stadionul "municipal braila"

Urmelinho
22-04-2007, 02:24 PM
cat se poate de serios. cineva dupa forum poate se va acupa si de echipamentul brailei. ;)

Maryusake
22-04-2007, 02:26 PM
as vrea sa ma apuc chiar eu da' nu prea cred ca cei la fifaromania au realizat echipamentele foosind photoshop cs2,iar eu nu am de la cine sa invat

PREOTU
23-04-2007, 08:28 AM
Sal , in primu rand Bravo pt acest patch este peste asteptari .. totusi am o problema , am un sistem atlhon 3500+ 1 GB ram (calitate) nvidia 7600 GT ..
imi merge totul doar ca stadionele nu se vad :| se vede alb tot , doar terenu de fotbal se vede si portile .. Ma poate ajuta cineva ? raman dator

DarkComy
23-04-2007, 11:35 AM
Ai incercat sa instalezi niste drivere video noi ?

PREOTU
23-04-2007, 04:34 PM
Ai incercat sa instalezi niste drivere video noi ?

frate eu nush sa`mi fac windowsu .. chem tovarasi pe la mine sa mi`l faca .. daca ai putea sa`mi dai privat cu un driver la placa video sa dau eu next next as fi recunoscator :(

PREOTU
23-04-2007, 05:20 PM
nu`mi vine sa cred ... toate stadioanele din strainatate merg numai astea din ro nu :(( va rog pls help ca nu are farmec jocu fara stadioane

tak
23-04-2007, 08:56 PM
care stie de ce nu-mi merge CREATION MASTER 07, imi spune ca trebuie sa instalez nu stiu ce versiune de NET FRAMEWORK
la fel imi zice si la SOUND MASTER v2.
Vreau sa bag in fifa stadioane muzica, arbitrii, etc....AM NEVOIE DE SFATURI:eek:

liquid
23-04-2007, 09:00 PM
poi instaleaza netframework 2.0 il iei de pe www.google.ro

PREOTU
23-04-2007, 10:33 PM
ma ajuta si pe mine cineva ? sau vreti doar voi sa va jucati ? sunteti nesimtiti ...

boghy12
24-04-2007, 08:02 AM
mda ... e super beton!!!!!!! felicitari pt cei care au facut sa avem in fifa asa ceva ..eu nu luam fifa 2007 de pe odc dak nu aparea . E SUPER TARE BV FIFARO!!!!

DarkComy
24-04-2007, 12:31 PM
ma ajuta si pe mine cineva ? sau vreti doar voi sa va jucati ? sunteti nesimtiti ...

Vorbeste frumos , ca nu suntem noi nesimtiti ca tu nu sti sa instalezi un driver video si doar sa te joci . Poate lumea e ocupata ca sa faca un tutorial sau sa stea sa explice pe PM despre instalarea un driver video . Poate daca imi fac azi ceva timp liber iti zic pe PM.

Seth_15
26-04-2007, 02:36 PM
sal lumeee, nu am mai scris de ceva vreme, si am venit din nou cu o problema.
Deci mi-am luat un comp nou, si am instalat fifa 2007 si am instalat patch v.201, si dau sa instaleze si la sfarsit imi da o eroare de instalare si nu mai imi apare fereastra aia neagra si FAT builder, ce sa fac ? imi da eroare la fisiserul zdata_41.big

Maryusake
26-04-2007, 04:13 PM
ai asteptat ca fereastra MS-DOS sa se inchinda singura daca da atunci mai downladeaza patchul o data sau fii sigura ca nu ai alte patchuri in fifa07

Seth_15
26-04-2007, 05:36 PM
nu mi-a aparut fereastra ms-dos, s-a incarcat instalarea pana la 98 % si nu ajunge la 100 % si imi zici ca nu e instalat complet si imi da eroarea aia

offtopic: nu sunt fata :)

dragos_015
26-04-2007, 05:42 PM
sal lumeee, nu am mai scris de ceva vreme, si am venit din nou cu o problema.
Deci mi-am luat un comp nou, si am instalat fifa 2007 si am instalat patch v.201, si dau sa instaleze si la sfarsit imi da o eroare de instalare si nu mai imi apare fereastra aia neagra si FAT builder, ce sa fac ? imi da eroare la fisiserul zdata_41.big

Si eu am patit la fel.Dezinstaleza FIFA si apoi sterge folderul fifa 07 din My Documents si pe cel din Program Files(sau unde ai tu instalat jocul) si apoi instaleza din nou jocul. Cred ca asa vei rezolva problema. Bafta!!!

lngrobert
26-04-2007, 07:44 PM
bai apreciez efortul vostru colosal dar de ce/ de ce /de ce sunt multe buguri ?
de ex dispare mingea jucatorii sicand iese intre un jucator ?

stephen
26-04-2007, 08:06 PM
am observat si eu ca se intampla bugurile astea la sisteme mai slabe.Niste colegi de-ai mei le dispar mingea si jucatorii foarte des...si comparandu-le calculatoarele cu al meu se vede o diferenta.deci pc-urile voastre sunt de vina nu FifaRo :p



Later Edit: Sau virusii ;)

lngrobert
26-04-2007, 08:11 PM
ce faci ma fii atent
pentium procesor 3000+
plc video 512 ;)
ram 1024 ce mai vrei frate?

Urmelinho
26-04-2007, 09:09 PM
se poate sa fie o eroare cand ati descarcat patchul dupa net. mai descarcati-l odata sai mai vorbim

DarkComy
27-04-2007, 12:48 AM
Despre bug-uri vedeti ca e alt topic!

liverpool-kid
27-04-2007, 11:45 AM
prea beton dar ma intreb(va rog numi datzi ban)de ce nu au stadioanele astea overcast day?am vazut ca noaptea ploua si e fain dar ar fi fain sa ploua si ziua sau sa fie innorat. suntetzi cei mai tari

Seth_15
27-04-2007, 01:33 PM
pai asta e un bug ? ca am mai download mai demult si a mers, deaia am intrebat aici, ca nu am considerat ca e un bug

Aronel
28-04-2007, 03:18 PM
cum se schimba capitanul la o echipa din romania?

Kilmster
28-04-2007, 03:59 PM
Doamne...

Deci te duci la My Squads->Echipa pe care o vrei sa o modifici->Selectezi un anumit jucator->Assing Captaincy

stephen
28-04-2007, 04:20 PM
nu poti sa-l schimbi la un jucator din Liga I.E un bug si nu merge.Banderola merge direct la cel mai valoros jucator.

Aronel
28-04-2007, 04:35 PM
pai mi-a aprut ca i-am dat banderolala un jucator si acu e teren nu o arata la nimeni pe mana ce sa fac?:(

Robb...cica stelist :)
28-04-2007, 05:03 PM
:| nu puteti juca daca nu vedeti la unu o banderola pe mana????

RIGSGO
29-04-2007, 07:30 PM
teaPoate faceti si fata asta Andrei Vatca http://www.prosport.ro/image.php?imagine=310-40795-untitled1.jpg&id=37939

http://www.prosport.ro/image.php?imagine=310-40795-untitled1.jpg&id=37939 (http://www.prosport.ro/image.php?imagine=310-40795-untitled1.jpg&id=37939)
http://www.otelul-galati.ro/download/poze/3_sXHnLH.jpg (http://www.otelul-galati.ro/download/poze/3_sXHnLH.jpg)

urSus
30-04-2007, 08:29 AM
teaPoate faceti si fata asta Andrei Vatca http://www.prosport.ro/image.php?imagine=310-40795-untitled1.jpg&id=37939

http://www.prosport.ro/image.php?imagine=310-40795-untitled1.jpg&id=37939 (http://www.prosport.ro/image.php?imagine=310-40795-untitled1.jpg&id=37939)
http://www.otelul-galati.ro/download/poze/3_sXHnLH.jpg (http://www.otelul-galati.ro/download/poze/3_sXHnLH.jpg)

...mane n-ui buna fatza asta(nu cred ce trebuia sa postezi aici:P)...credema daca as avea poze bune cu jucatorii otelului ia-si face pe toti

Hlds
01-05-2007, 08:07 PM
Am si eu o problema cu RLSP v2 . Deci am dezinstalat fifa 07 si la-m pus iar ca mai aveam un patch asha cum scrie si pe aici . Dupa aceea am pus RLSP v2 am intrat in fifa 07 am facut manager si am dat next match si la jumatatea incarcarii sa intru in meci nu a mai mers s-a inchis jocul trebuia sa dau Don't send report . Deci ce este de facut ?

Urmelinho
01-05-2007, 08:27 PM
sterge salvarile precedente din My Documents

Hlds
01-05-2007, 08:28 PM
Da le-am sters inainte acuma sunt altele pentru ca am facut un manager .

DJD
01-05-2007, 08:29 PM
Sterge si salvarile din "My Documents" !

Hlds
01-05-2007, 08:36 PM
Am sters totul uite acuma le-am sters iarasi si am facut iara dar tot imi apare aia cu Don't send si send error report . :(

dragos_015
01-05-2007, 08:38 PM
Ghinion. Daca vrei iti trimit eu p messenger Rlsp-ul.

Hlds
01-05-2007, 08:39 PM
Okay intra pe id-ul meu de messenger : parvu_adryan

Maryusake
02-05-2007, 12:38 PM
ma nu stiu de ce va apar voua aceste erori la rlsp-uri.Eu de cand downladez patchuri de pe fifaromania(FILEFRONT) nu mi s-a intamplat niciodata sa intampin dificultati.voua va apar erori cand downladati?

Hlds
02-05-2007, 09:59 PM
Mersi mult mi-a mers de data aceasta dar nu stiu de ce merge in reluare merge cam incet :(

dragos_015
02-05-2007, 10:07 PM
Daca iti merge sacadat ia framerate optimizer de pe site.

Hlds
02-05-2007, 10:23 PM
Mersi mult la-m luat o sa incerc sa vad cum o sa mearga akum :p

zeceMIIdeDOLAAARI
03-05-2007, 11:45 AM
... super mijto patchu vostru....e cel mai bun datorita stadioanelor si ligilor inferioare....BV! ... singura problema e ca mi-au disparut jucatorii la un meci Steaua - Cfr Cluj...insa la prima skimbare de jucator au aparut...in rest de nota 10

Urmelinho
03-05-2007, 07:40 PM
asta se cam intampla. asta este si rezolvarea asa ca juaca cel mai bun patch din romania pentru fifa din toate timpurile

urSus
04-05-2007, 02:24 PM
...sal am si eu o intrebare,patch-urile astea noi ptr fete dinamo face'pack v2 este compatibil cu dinamo face'pack v1 si cu celelalte de la rapid si fata lui mutu?

zeceMIIdeDOLAAARI
04-05-2007, 03:56 PM
vreau sa downloadez dinamo face pack v2 si rapid face pack si nu pot.....imi apare username si password cu casute in care trebuie sa completez...(authentication required) ...apoi dau ok si nu incepe downloadu...HELP

urSus
04-05-2007, 09:40 PM
...am si eu o intrebare,eu sunt in sezonul 5 cu Bayern daca imi pun patchu-urile astea de la dinamo,rapid,si mutu nu strica cariera?

Hlds
04-05-2007, 11:46 PM
Nu potzi continua cariere inainte de a pune patch-uri .

mns
05-05-2007, 10:13 AM
...am si eu o intrebare,eu sunt in sezonul 5 cu Bayern daca imi pun patchu-urile astea de la dinamo,rapid,si mutu nu strica cariera?

Poti sa pui patchurile numai daca ai RLSP instalat (cel putin cele 2 cu Dinamo si Rapid). Nu, patchurile cu fete nu iti strica cariera.

urSus
05-05-2007, 10:58 AM
....ok sper sa nu o strice ca am stat oleaca pana in sezonu 5 ms....da fatza lui mutu?...strica?

stelistul nr100
05-05-2007, 12:33 PM
mie-mi merge bine RLSP V2....BV Fifa Romania sunteti cei mai buni.

radustefan_21
06-05-2007, 01:20 PM
Cui nu-i merge rlsp bine?FifaRomania the best in romania.

Aronel
10-05-2007, 12:50 PM
Nu stiu daca aici trebuie sa postez dar va intreb pe toti membrii Fifaromania:Nu puteti face un patch care sa introduca comentariul romanesc in fifa 07 si meniul?

*InCePaToRuL*
10-05-2007, 02:07 PM
Nu stiu daca aici trebuie sa postez dar va intreb pe toti membrii Fifaromania:Nu puteti face un patch care sa introduca comentariul romanesc in fifa 07 si meniul?

sa mai discutat...
e foarte dificil si cere mult timp. Deci momentan nu este nici o sansa:P
pentru mai multe informati dai search si vei afla...

KlaU
27-05-2007, 06:28 PM
Se mai lucreaza la Stadionul Farul sau pot sa imi iau adio ? :D

just_me_roby
27-05-2007, 08:37 PM
mie nu prea imi merge rlsp v2.0 bine....nu imi apar stadioanele:d asa i-se intampla si unu prieten

mns
27-05-2007, 08:56 PM
Ce placa video ai?

wizzard
06-06-2007, 09:53 AM
:fotbal: super tare patchu... si bravo pt stadioane....la ce adresa se pot trimite poze?!?

stephen
06-06-2007, 10:04 AM
stadioane@fifaromania.net ;)

wizzard
06-06-2007, 10:15 AM
ms stephen
:valuri:

bai3zash
08-06-2007, 07:03 PM
Din cate am citit eu nu se va mai face o noua versiunea la RLSP 07, insa este vreo posibilitate de update la loturi la inceputul noului sezon? Sau va ganditi doar la un RLSP pentru Fifa 08....

mokanu
09-06-2007, 08:10 PM
Cred ca e de ajuns ceea ce au facut cei de la fifaromania daca nu chiar excelent.Rlspv2 este cel mai bun patch facut de fifaromania.

alex93dinamovistu
31-07-2007, 11:00 AM
Am si eu intrebare la acest Patch de ce nu pot sa editez jucatorii? Ma poate ajuta cineva?:(

alex93dinamovistu
31-07-2007, 12:00 PM
^_^Ador Acest Patch va multumim ca existati fifaromania

Omega
31-07-2007, 01:13 PM
Am si eu intrebare la acest Patch de ce nu pot sa editez jucatorii? Ma poate ajuta cineva?:(
Fiindcă jocul poate crăpa. Dacă citeşti şi în urma vei vedea că mulţi au încercat şi majoritatea au fost nevoiţi să reinstaleze jocul.

b_ady20
31-07-2007, 04:38 PM
pei e mai bine ca nu te lasa sa editezi jucatorii k la fifa 2005 cand vroiai sa editezi jucatorii iti crapa sau iti iesea din joc

stefan
31-07-2007, 10:18 PM
http://blog.fifaromania.net/2007/07/31/nu-va-exista-v3/ Multumiti? :p

b_ady20
01-08-2007, 12:30 PM
bine macar ca veti face rlsp sau cum se va numi pentru 2008. Numai respect pentru cei care fac acest patch

Mihainho dinamovistu`
01-08-2007, 08:43 PM
Test 1,2,3...

:p

am luat si eu rlsp 2007 v2 si nu mere instalat!
ce sa fac????????

VladDyavolo
01-08-2007, 11:30 PM
Salut :) sunt nou p`aici.... am instalat si eu ieri patchul.. ca la carte... cu toate indicatiile date de baieti si de ce am vazut pe aici... si totusi am o problema... singurul jucator care are fata originala din toti cei care ar trebui sa aiba e thereau... dupa ce am vazut asta.. am incercat facekiturile pt steaua si cele 2 pt dinamo... si la fel.. numai thereau are fata originala... pls ajutati-ma... merci anticipat... si felicitari echipei FifaRomania :) good job.

Urmelinho
02-08-2007, 01:23 AM
nu stiu care e faza exact. tot ce iti pot spune ca se intampla rar chestia asta dar mi se intampla si mie. reinstalez fifa si merge. nu inteleg de ce face asa.si nu uita sa stergi fisierele din My Documents (Fifa07)

b_ady20
02-08-2007, 07:15 PM
asta pentru ca nu sunt facute minifete pentru meniu pt toate fetele insa in joc fetele sunt si sunt foarte bune

DribblerFX
05-08-2007, 10:27 PM
Cand apare patchu cu ultimele modificari in squad-urile echipelor din liga 1 ?

*InCePaToRuL*
05-08-2007, 11:08 PM
Cand apare patchu cu ultimele modificari in squad-urile echipelor din liga 1 ?

In urmatorul Pach...mai exact dupa ce apare fifa08^_^

ReFLeXN1
08-08-2007, 03:37 AM
deci am si eu o problema ... reinstalez jocu pun patch si merge in frameuri doar cand joaca acasa la steaua adik pe stadion la steaua .. adik in reluare ce are?! e vorba de patchu rlsp 2007 v2 !!

p.s. si la patchu rlsp 2007 v1 cand intru la transferuri si dau sa caut un jucator imi iese din fifa ma da pe desktop si imi apare eroarea aia cu dont send !

mns
08-08-2007, 11:46 AM
Ce placa video ai?

ReFLeXN1
08-08-2007, 12:09 PM
Nvidia GFORCE FX 5500 e buna placa video ... e noua de 1 luna ...
dar nu cred ca poate fi de la placa video cand joc pe alte stadioane imi merge perfect dar cand joc pe ghencea merge in frame`uri ... nu pot sa inteleg cum :|

ReFLeXN1
09-08-2007, 12:38 AM
imi mai raspunde si mie cineva sau ?!

Urmelinho
09-08-2007, 01:11 AM
pai nu stiu cine poate sa iti raspunda ca au mai fost oameni care au patit asta dar nu au postat aici nicio rezolvare cat despre mine cu ATI radeon-ul meu 9550 de 256/128 nu am avut nici-o problema.
Acum ca sa imi dau si eu cu parerea pot zice sa mai umbli la drivere

ReFLeXN1
10-08-2007, 05:46 PM
imi raspunde si mie cineva din stafful tehnic ?! ms

DarkComy
10-08-2007, 06:15 PM
Cati MB are placa video?

Pe un GF 5500 cred ca jocul il rulezi la minimum details si s-ar putea sa se miste sacad pe stadioanele facute de noi, deoarece sunt mai complexe decat cele de la EA. Iti merge in frameuri pe toate stadioanele noastre sau doar pe ghencea?

stefan
10-08-2007, 07:19 PM
Eu am FX 5200 de 128mb si se misca bine pe 800x600x32biti si ceva mai greu pe 1024x768

E normal sa mearga mai greu cu RLSP pentru ca echipamentele sunt mai mari si stadioanele sunt construite din mai multe poligoane decat cele facute de EA.

ReFLeXN1
11-08-2007, 04:02 AM
doar stadionul ghencea .. deci nu mai ziceti de placa video ca nu pot sa inteleg cum doar pe el merge sacadat si pe cel a lu dinamo sau rapid merge perfect !!!

BlackHeart
14-08-2007, 02:38 AM
Vărog frumos să-mi daţi un link de unde pot să sot patchul ăsta că linkul
fifaromania.net/index.php ăsta nu funcţionează!!!Să-mi transmiteţi prin e-mail sau ori unde numai să vină!!!:confused::confused::(:(

BlackHeart
14-08-2007, 02:49 AM
Contactaţimă dacă cineva poate să rezolve problema SGyorgySzyahoo.com.Pls ajutaţi :(

ReFLeXN1
14-08-2007, 06:49 PM
va multumesc foarte mult ca mi`ati raspuns si ca va ocupati de forumu asta sunteti cei mai buni!! vai de voi stricati imaginea site-ului

stefan
14-08-2007, 06:53 PM
Vai, ma scuzi ca n-am timp sa le raspund tuturor :p

ReFLeXN1
14-08-2007, 07:00 PM
Vai, ma scuzi ca n-am timp sa le raspund tuturor :p

pfoai de capu meu .. ce se intampla pe forumu asta ... cand am zis de voi ati raspuns in 4 minute si cand vam intrebat nu mi`ati raspuns cu zilele vai de voi

stefan
14-08-2007, 07:17 PM
nu e nimeni obligat sa iti raspunda

*InCePaToRuL*
14-08-2007, 07:53 PM
ReFLeXN1 dar poate noi nu am văzut că ai pus semnul intrebării.
Poate am crezut că este o afirmatie...
Data viitoare când vrei să ţi se răspundă, pune semnul intrebării(?)

Semnul Intrebării: ???

BlackHeart
14-08-2007, 11:12 PM
Sal am mai scris poate cineva sa-mi trimite Patchul v.2 ca de la fifaromania nu se poate downloada cineva cine are sau cine stie un alt loc de unde pot sa downloadez sa scrie...

Florin Bogdan
15-08-2007, 02:17 PM
SPer sa nu supar pe nimeni.. dar am gasit patch cu Liga 1 in care sunt si sunete :D nu e un patch deoloc reusit dar faptul ca suporterii scandeaza in fifa ce scandeaza si pe stadion... e super! Sper sa faca si fifaromania ceva la Galerie :D

DarkComy
15-08-2007, 02:18 PM
SPer sa nu supar pe nimeni.. dar am gasit patch cu Liga 1 in care sunt si sunete :D nu e un patch deoloc reusit dar faptul ca suporterii scandeaza in fifa ce scandeaza si pe stadion... e super! Sper sa faca si fifaromania ceva la Galerie :D
Si patchul respectiv ..are si stadioane din romania? :p

ReFLeXN1
19-08-2007, 05:04 PM
bine imi cer scuze ca nu am pus semnu intrebari dar daca ati vazut ca scriu atatea posturi trebuia sa va dati seama ... si stefan daca nu e obligat nimeni sa imi raspunda pentru ce mai e forumu asta ?!

liquid
19-08-2007, 05:14 PM
Ca sa poata lumea discuta ;)

stefan
19-08-2007, 06:08 PM
bine imi cer scuze ca nu am pus semnu intrebari dar daca ati vazut ca scriu atatea posturi trebuia sa va dati seama ... si stefan daca nu e obligat nimeni sa imi raspunda pentru ce mai e forumu asta ?!

gigi, ti-a trecut prin cap ca poate nu ti-am vazut mesajul? Puteai foarte bine sa intrebi din nou, nu se te apuci de vorbit aiurea. Acum ramai cu problema ta ca nu te mai ajuta nimeni. Forumul e pentru discutii, daca cineva vrea sa raspunda bine, daca nu, tot bine, doar nu ai dat bani pe patch :p

ReFLeXN1
22-08-2007, 08:52 PM
inca odata dati dovada ca sunteti niste sparti si rupti de foame

*InCePaToRuL*
22-08-2007, 09:01 PM
inca odata dati dovada ca sunteti niste sparti si rupti de foame

Dacă nu iţi place aici nu te obligă nimeni să stai...:p

Eşti frustrat de ceva?:confused:

stefan
22-08-2007, 09:02 PM
inca odata dati dovada ca sunteti niste sparti si rupti de foame

Si cum ai ajuns la concluzia asta extrem de inteligenta?

Urmelinho
22-08-2007, 11:23 PM
sparti de foame de sete sau de ce or mai fi nu stiu daca te-a obligat cineva sa iei patchul sau sa te inregistrezi pe forum. ia incearca tu frumos sa mai pui odata intrebarea si poate me gasesc eu sa iti raspund

Ossiris
26-08-2007, 12:17 AM
nu vreau sa supar pe nimeni dar de ce fifapr*.net are fete are sunete si toate loturile la zi ? as vrea sa fie si aici la fel ca m-am obisnuit si mi-au placut patch-urile voastre dar sa stiti ca aveti concurenta serioasa. baietii astia despre care vorbesc au inceput de un an si avut rezultate f bune.

DarkComy
26-08-2007, 12:29 AM
nu vreau sa supar pe nimeni dar de ce fifapr*.net are fete are sunete si toate loturile la zi ? as vrea sa fie si aici la fel ca m-am obisnuit si mi-au placut patch-urile voastre dar sa stiti ca aveti concurenta serioasa. baietii astia despre care vorbesc au inceput de un an si avut rezultate f bune.

Si ei au cumva stadioane? Te-ai gandit ca poate nu merge sa bagam si sunete de galerie si stadioane in acelasi timp deooarece crapa jocul?

Omega
26-08-2007, 12:29 AM
Şi ăia au aproape 20 de stadioane în patch ?
LE: DarkComy, ai fost ceva mai rapid :p .

ego
26-08-2007, 12:51 AM
daca pun niste facepackuri dupa ce am inceput cariera si am si rlsp trebuie sa o iau de la capat?

Omega
26-08-2007, 12:57 AM
Nu, facepackurile nu afectează jocul, decât modificarea bazei de date îţi va afecta salvarea.

stefan
26-08-2007, 01:01 AM
Ia mai scutiti-ma cu toti amatorii care fac patchuri, noi am scos un patch cu 62 de echipe, 17 stadioane si 20 de fete initial, dupa care am mai scos si alte patchuri cu fete pentru liga I, cred ca aveam vreo 35-40 de fete pentru RLSP in total. In FIFA 2008 vrem ca numarul de fete, echipe si stadioane sa creasca si mai mult. Altii s-au cacait luni intregi sa scoata patchuri doar cu liga I, fara nici un stadion. Patchul de care vorbesti tu are cele mai slabe kituri vazute in ultimii 3 ani in vreun patch. Cand o sa vad un patch care contine tot ce am pus noi in RLSP 2007 v2 atunci o sa spun ca avem concurenta, pana atunci altii nici nu exista.

ego, nu, am mai spus de zeci de ori ca doar daca instalezi un patch care aduce modificari bazei de date trebuie sa incepi o cariera noua.

DarkComy
26-08-2007, 01:14 AM
In timp ce unii fac update la loturi si modifica 2-3 kituri si zic : singurul patch ce aduce liga I actualizata sau mai stiu eu ce....etc. noi ne ocupam de viitor(fifa08 ) si va pregatim surprize iar voi veniti sa ne dati exemple, unii care au modificat niste nume in baza de date si au pus niste sunete de galerii. Uite din cauza asta ii piere omului cheful de editat.

stephen
26-08-2007, 11:43 AM
Un lucru stau si ma intreb...Unde erau aceste echipe ce pun atata concurenta pe vremea cand eu vroiam nationala Romaniei in WC 2002 si Divizia A la Fifa 2003.Unde erau?Nu erau nicaieri,in schimb,FifaRo era si datorita lor am devenit eu dependent de Fifa...:D

*InCePaToRuL*
26-08-2007, 08:39 PM
FifaRomânia ar trebui să vă aşteptaţi la asemenea discuţii...
Eu zic că de acum in colo o să tot apară mesaje de acest gen,mai este putin şi apare fifa08 şi toţi doresc de la voi "cerul".
Mulţi useri inregistraţi in ultima săptămână care au auzit de voi şi speră ca voi să le satisfaceţi dorinţele...
Cred că anul acesta o să fie şi mai multe persoane care vor posta in topicul fifa, cu dorinţe şi sfaturi.
Eu zic să fiţi calmi că in fiecare an...^_^
Bafta!:romania:

jurnalistul2000
26-08-2007, 09:44 PM
care se pricepe la Creation Master 07?vreau sa il intreb ceva.

ReFLeXN1
27-08-2007, 07:14 AM
nu`s frustrat de nimica ... doar atat vreau sa MA AJUTATI DACA SE POATE .. VOI ATI FACUT PATCHU TOT VOI TREBUIE SA NE AJUTATI dar hai nui nimik va las asa ca vad ca vam deranjat .. va urez mult succes si atat le zic celor care vor sa instaleze patchu ... NU IL INSTALATI CA DACA AVETI PROBLEME NU VA AJUTA NIMENI :( .. la revedere si succes cand o sa apara 2008

stephen
27-08-2007, 10:07 AM
nu`s frustrat de nimica ... doar atat vreau sa MA AJUTATI DACA SE POATE .. VOI ATI FACUT PATCHU TOT VOI TREBUIE SA NE AJUTATI dar hai nui nimik va las asa ca vad ca vam deranjat .. va urez mult succes si atat le zic celor care vor sa instaleze patchu ... NU IL INSTALATI CA DACA AVETI PROBLEME NU VA AJUTA NIMENI :( .. la revedere si succes cand o sa apara 2008

Omule esti culmea...te-ai gandit ca exista zeci,sute care au descarcat patchul si nu a avut nici pe naiba? Ei nu au nicio datorie in a va ajuta cand din momentul in care au eliberat patchul,au facut si niste specificatii tehnice...sa se instaleze pe curat,sa fie verificate driverele placilor video pentru ca stadioanele facute de ei folosesc mai multe poligoane decat cele originale,ceea ce inseamna ca pe o placa mai slabuta sau neupdatata va merge mai greu.Dar presupun ca e mai usor sa scrii aberatii pe forum,si sa urlii de pe scaun ca nu merge!

mns
27-08-2007, 10:35 AM
nu`s frustrat de nimica ... doar atat vreau sa MA AJUTATI DACA SE POATE .. VOI ATI FACUT PATCHU TOT VOI TREBUIE SA NE AJUTATI dar hai nui nimik va las asa ca vad ca vam deranjat .. va urez mult succes si atat le zic celor care vor sa instaleze patchu ... NU IL INSTALATI CA DACA AVETI PROBLEME NU VA AJUTA NIMENI :( .. la revedere si succes cand o sa apara 2008

In momentul in care patchul merge fara probleme pe mii de computere, noi nu avem ce sa facem, mai ales daca cineva vine si spune, mie nu-mi merge patchul. Daca vreti sa vi se rezolve problemele, postati aici toate detaliile. Mai aveti alte patchuri instalate, ce configuratie aveti, atiu incercat sa modificati loturile etc.

nu vreau sa supar pe nimeni dar de ce fifapr*.net are fete are sunete si toate loturile la zi ? as vrea sa fie si aici la fel ca m-am obisnuit si mi-au placut patch-urile voastre dar sa stiti ca aveti concurenta serioasa. baietii astia despre care vorbesc au inceput de un an si avut rezultate f bune.

Concurenta, ha, cand scoti in august un patch cu loturile si echipamentele din aprilie/mai, steme lipsa, sunete ce blocheaza comentariul/muzica din joc, programul competitiilor dat peste cap si multe alte chestii de genul asta, mai bine taci si treci la munca, nu te apuci sa te lauzi ca ai inventat gaura la macaroana.

nVIDIA
30-08-2007, 10:32 AM
lol....da bravo mns :))

ReFLeXN1
30-08-2007, 07:09 PM
ok .. mai taceti ca oricum vorbiti prostii macar taceti in pm din gura

danut_smecheru_sm
12-11-2008, 07:29 PM
Vreau sa scot rlsp 2007:confused::mad::mad::eek:

DjCristy
03-01-2009, 10:38 PM
imi da eroare asta knd incerc sa instalez patchu ` :| dc ? inainte mio mers da am reinstalat fifa si am sters si tot din my documents2800

DjCristy
05-01-2009, 06:28 PM
forumu asta ii dea dreptu jalnic` ... pun si eu o intrebare si de 3 zile nu raps nici dreq fain asha :mad:

Ahile1986
22-12-2009, 08:45 AM
Imi cer scuze ca postez intr-un topic "mort", dar chiar as vrea sa folosesc patchul vostru.

Am inteles ca trebuie instalat pe o fifa "curata". Ok, am facut-o. Am sters fisierul din My documents, am dezinstalat tot ce tinea de fifa (alte patchuri + Creation Master + bineinteles fifa in sine), apoi am reinstalat fifa, nici macar nu am intrat in joc, ci am instalat direct rlsp-ul (downloadat de aici de la voi) si.... cand am intrat in joc, eram curios sa vad cum arata fetele, asa ca m-am dus direct la "edit player" ... acolo ce sa vezi?! Cand sa imi apara playerul -> eroare (don't send), si mi-a iesit din joc.

Stiu ca sunt sanse mari sa nu imi puteti da nici un raspuns din moment ce ati spus ca ar trebui sa mearga pe o fifa "curata"... dar speranta moare ultima.

Multumesc anticipat,

O zi buna!

Alecs2539
23-12-2009, 09:32 AM
aceeasi chestie am patit si eu, Ahile. Fifa 07 este foarte instabil la patchuri si de aceea se intampla asta. Daca vrei sa vezi fetele baga amicale si din instant replay te uiti la fiecare

Ahile1986
24-12-2009, 04:06 AM
Pai nu merge fratica. Daca dau sa joc, la fel, "dont' send" :(

Bine, exista variante sa ai totusi fetele in joc, doar ca ar dura mai mult timp si mi-e lene (intri in CM 07 si exportezi fetele, apoi reinstalezi jocul si le importezi prin CM. Ar trebui sa mearga asa).

Eu speram sa existe totusi o rezolvare pt a face patch-ul sa functioneze.

jImMyDrace
23-01-2011, 12:22 AM
ii pentru fifa 2007?