PDA

View Full Version : Wrestling Profesionist

Pages : [1] 2

ultras_violet
15-05-2006, 10:52 AM
E unu din cele mai dure sporturi! sunt fan 3 Life Crue!
se difuzeaza pe un post de televiziune sportiva( nu fac reclama)
la inceput cand ma uitam , credeam ca e trucat , dar mi-am dat seama ca este real! urmariti acest "sport" ?

Jokes
15-05-2006, 03:35 PM
Originally posted by ultras_violet@May 15 2006, 11:52 AM
E unu din cele mai dure sporturi! sunt fan 3 Life Crue!
se difuzeaza pe un post de televiziune sportiva( nu fac reclama)
la inceput cand ma uitam , credeam ca e trucat , dar mi-am dat seama ca este real! urmariti acest "sport" ?
79751

Unele faze sunt trucate se vede clar :D

pikciu
15-05-2006, 03:37 PM
normal ca ma uit, e real show... dar majoritatea sunt trucate. altfel la loviturile alea nu prea vad cum ai ramane cu capul pe umeri :P

ultras_violet
16-05-2006, 08:53 AM
nu cred ca sunt trucate, cel putin nu vreau sa cred. intradevar cand e pe cale de a lovi cu o putere supraomeneasca , sacadeaza imaginea ! nustiu ce sa mai cred de la tv!

Jokes
16-05-2006, 07:56 PM
Se fac to felul de trucaje din montajul imaginii nu vezi exact ce se intampla acolol

Ratonu
16-05-2006, 08:31 PM
Sunt trucate ma sunteti nebuni

Bine, si mie, cand eram mic, imi placea sa cred ca fazele de genul asta sunt adevarate si acum parca nu au acelasi farmec... :crazyboy:

fredala2003
16-05-2006, 08:54 PM
Cand se difuzeaza si in tara TNA ? Am vazut de cateva ori pe eurosport da de o vreme incoace nu am mai vazut . Exista vreo zi anume in care se difuzeaza ? si inafara de eurosport stiti vreun program care transmite ? sorry ca am pus atatea intrebari !

pikciu
16-05-2006, 09:13 PM
pe eurosport stiam ca e vineri seara pe la 10. a inceput sa mai transmita si tvsport din ce-am vazut, si telesport, dar in Pitesti cel putin nu se prinde :crazyboy:

nigga_thebest
18-05-2006, 03:16 PM
Ii super tare.Normal cae trucat.Toata lumea stie ca e trucat .Am vazut tot felu de filmulete unde iti arata ca luptatorii au un fel de limbaj prin semne pentru a sti urmatoarea miscare .Prcatic totul e trucat .

d'AmpezzO
21-05-2006, 12:50 PM
Incearca dar nu pot egala showl ce a fost in WCW si care a nascut legede precum Hulk Hogan si altii , dar este palpitant si cu rhino, jeff jaret si samoa joe , parca mai aveam nevoie de asa ceva , sunt un fan al acestui sport si ma gandesc sa-l practic se ofera cineva..glumesc :lol:
x division rullzz

d'AmpezzO
21-05-2006, 12:52 PM
Totul e trucat mai putin datul cu spatele de gard , podea , masa , chitara , in rest : pumni picioare sunt trucate , fixarile in schimb nu sunt de aceea iti trebuie un fizic bun, dealtfel nici nu poti mima o cadere in gol
Ce trebuie sa stiti este ca acest sport precum si celelalte este o arta , arta de a mima si de ce nu de a face spectacol cu publicul

danutz
21-07-2006, 06:12 PM
si mie imi place foarte mult wrestlin-gul,imi place a. j. styles.din pacate totul e trucat si asta nu o zic eu ce documentarul de pe eurosport,acolo arata ca totul e trucat! :alida:

DarkComy
21-07-2006, 07:50 PM
TOTUL e TRUCAT!!!! ,a fost un documentar pe Discovery , in care un tip ( cu masca binenteles care nu si-a dezvaluit identitatea) a acceptat sa arate toate trucurile cum se realizeaza ( si aprobat de vreo alti 3-4 wrestleri)
Tousi este un sport periculos din punct de vedere ca daca nu te sincronizezi la timp cu adversarul cand faci unele scheme poti sa ramai paralizat sau alte chestii dar totusi , totul este fake si am incetat sa ma uit la astfel de emisiuni de pe la 11-12 ani , exagereaza cu tot urlatul ala . Este un sport tampit doar pentru rating .... dar deh americanii sunt niste tampiti

PICIU
02-09-2006, 10:30 PM
Din luna asta Tv sport va transmite WWE cea mai tare divizie de wrestling cu:rey misterio,undertaker,batista,kane,jbl,john cenna,triple h,edge,si multi altii..............

Ratonu
02-09-2006, 10:50 PM
Nu uita de legendele Hulk Hogan (probabil cel mai supraapreciat luptator din istoria wrestling-ului profesionist), Ric Flair, Mick Foley, Shawn Michaels si de noua vedeta SmackDown!, Mmmmmisteeeeeeeerrrr Kennedyyyyyyy!... KEN-NE-DYYYY!... :D
Favoritul meu e (evident) The Undertaker. De asemenea, imi place mult stilul de lupta al lui Rey Mysterio.

P.S. Am schimbat numele thread-ului ca sa nu fie nevoie de altul pentru WWE.

PICIU
02-09-2006, 11:22 PM
abia astept sa inceapa sa dea tv sport wwe,inainte vedeam wwe pe telesport

PICIU
23-09-2006, 06:35 PM
Azi incepe WWE pe tv sport la ora 22,smack down

Ratonu
13-10-2006, 07:53 PM
Pana la urma se uita cineva? Eu, de ceva vreme, urmaresc in fiecare saptamana RAW, ECW si SmackDown (nu la TV Sport; din cate stiu, postul romanesc e in urma cu un show la SD si cu 3 la RAW). Cel mai mult imi place SmackDown, mai ales ca acolo sunt The Undertaker, Paul London (un high-flyer fenomenal) si Brian Kendrick (aproape la fel de spectaculos ca partenerul lui). Si ECW are meciuri foarte bune, cu luptatori care o incaseaza bine, insa, din pacate, WWE nu prea mai are idei pentru aceasta promotie. La RAW, scenariile stau si mai rau (ma uit de prin august si deja toate rezultatele mi se par previzibile). Dar e distractiv.

shinoda
13-10-2006, 08:19 PM
i hate this fvucking sport

r5m
13-10-2006, 08:38 PM
Hai ma, ca sunt haioase luptele, n-ai cum sa le urasti. :P

Ratonu
13-10-2006, 08:49 PM
Luptele nu prea sunt haioase, angle-urile si gimmick-urile sunt, in general. Sau poate ca asa ceva (http://www.youtube.com/watch?v=uM1L_EV1Dk8) e haios pentru unii.

ala de dupa colt
28-10-2006, 09:11 PM
imi place rey misterio :malac:

Ratonu
09-11-2006, 05:30 PM
OK, pentru ca pro-wrestling-ul nu prea e apreciat pe aici, va invit sa urmariti 4 meciuri senzationale. Primele trei sunt din mica promotie CZW, iar al patrulea din mai cunoscutul TNA. Atentie, primele doua sunt ultraviolente (sa vad cine mai zice ca wrestling-ul e trucat)! Celelalte doua au mai mult high-flying si tehnica.
http://www.youtube.com/watch?v=rytdtS4nCeE
http://www.youtube.com/watch?v=Ei12l7HiqLY&NR
http://www.youtube.com/watch?v=jXRjIiLR8Bs
http://www.youtube.com/watch?v=5W2RGkuf4QI

PICIU
12-11-2006, 11:58 AM
Pana la urma se uita cineva? Eu, de ceva vreme, urmaresc in fiecare saptamana RAW, ECW si SmackDown (nu la TV Sport; din cate stiu, postul romanesc e in urma cu un show la SD si cu 3 la RAW). Cel mai mult imi place SmackDown, mai ales ca acolo sunt The Undertaker, Paul London (un high-flyer fenomenal) si Brian Kendrick (aproape la fel de spectaculos ca partenerul lui). Si ECW are meciuri foarte bune, cu luptatori care o incaseaza bine, insa, din pacate, WWE nu prea mai are idei pentru aceasta promotie. La RAW, scenariile stau si mai rau (ma uit de prin august si deja toate rezultatele mi se par previzibile). Dar e distractiv.
[/b]
Pe net urmaresti meciurile?

PICIU
29-11-2006, 07:38 AM
cine se uita la wrestling wwe pe tv sport?

tza2k
27-03-2007, 11:08 AM
Cine a vazut RAW-ul de luni seara ( ora de la americani ) ? Dupa parerea mea a fost cel mai tare raw din istorie :D .

Ratonu
27-03-2007, 12:55 PM
Nu l-am văzut încă, dar mă îndoiesc că e aşa. Scopul show-urilor TV de săptămâna asta e să vândă PPV-ul de duminică, cel mai important al anului, aşa că o să vezi în ele mai mult build-up decât wrestling de calitate. Şi probabil că n-ai văzut nici un Raw din "era Attitude", când talentul era mai bine concentrat (sau, cel puţin, nu exista o varză leneşă ca Batista în poziţia de main eventer).

tza2k
27-03-2007, 04:37 PM
Man, tvsport nu da niciodata evenimente la 1 zi dupa ce s-a intamplat . Astia dau evenimente petrecute cu 2 saptamani inainte, cam asa . Ma refer de raw-ul de pe 26.03.2007,adica cel de ieri .
Referitor la Batista, sa sti ca la 38 de ani nu multi barbati pot face cea ce realizeaza el in ring si nu au un fizic asa impresionant ca el . Dar preferatul meu din wrestling este STONE COLD STEVE AUSTIN . Ala e cel mai tare :D . Abia astept filmul " The Condemned : . Asa mai place cum lupta "The Rabid Wolverine ", Chris Benoit .
Abia astept wrestlemania . 5 zile :D

giosan
27-03-2007, 04:38 PM
Cele mai tari lupte de wrestling sunt adevaratele lupte de wrestling , cele traditionale si anume :
In Mexic este o traditie de mii de ani , ma rog , mai degraba , niste jocuri nu chiar traditii , ce se numeste " lucha " . Acolo toti luptatorii poarta masti si cand sunt invinsi trebuie sa isi schimbe masca si identitatea de luptator . Luptele alea sunt reale ; bineinteles , nu sunt foarte dure ca ar muri aia .
Alea de la Tv sport sunt foarte frumoase intradevar , dar majoritatea sunt trucate.

poli tm in fifa
27-03-2007, 04:41 PM
Cine a vazut RAW-ul de luni seara ( ora de la americani ) ? Dupa parerea mea a fost cel mai tare raw din istorie :D .

Unde ai vazut episodul ? Apropo intra pe mess sa vorbim ceva

tza2k
02-04-2007, 11:56 PM
Care ati vazut wrestlemania ? Mi-a placut la nebunie . Sa va zic rezultatele:

Money in the Bank a fost castigat de Miiiiiiiiiiiisteeeeeeerrr Keeeeenedyyyyy............. Kendyyyy . A fost un meci superb, Edge a iesit pe targa :D . Direct la spital l-au dus .
Khali l-a batut pe Kane, dar m-a impresionat Kane. I-a facut un slam lui Khali . The Rabid Wolverine, Chris Benoit si-a pastrat centura, invingandu-l pe Montell Vontavious Porter (MVP) . A fost un meci f echilibrat .
Undertaker l-a batut pe Batista si a devenit noul campion mondial . Totusi mi s-a parut ca Batista a fost cu mult peste Taker. Dintr-o schema ratata a animalului a iesit un tombstone a lui Undertaker si asta a fost .
Cena si-a pastrat centura, dar HBK a fost mult mai bun, mult mai rapid, mult mai tehnic.
Melina si-a pastrat si ea centura feminina,invingad-o pe Ashley .
Vince s-a ales cu o tunsoare noua :lol: , Bobby Lashley l-a infrant pe Umaga, cu ajutorul lui Stone Cold . Steve Austin a fost omul serii . A reusit sa faca stone cold stunner lui Umaga,Shane McMahon,Vince McMahon, si la final si lui Donald Trump .
Si ECW originals au castigat meciul cu New Breed. RVD a fost fenomenal .

Later edit : Seara asta la RAW John Cena si HBK si-au pierdut titluriile de campioni mondiali pe echipe, datorita unei tradari a a lui Shawn . Fratii Hardy sunt acum noii campioni pe echipe .

Ratonu
03-04-2007, 01:23 PM
Cel mai tare meci mi s-a părut "Money in the Bank"-ul şi mă bucur foarte mult că "lupta finală" s-a dat între CM Punk şi Mr. Kennedy. M-a surprins Batista, care e în continuare o varză, dar la WM măcar n-a mai fost aşa de leneş ca în ultimul an şi meciul lui cu Undertaker a fost unul bun. Benoit vs. MVP şi ECW Originals vs. New Breed (apropo, nu-mi vine să cred că au câştigat Originals) ar fi meritat mai mult timp... Oricum, a fost mişto. Singurul segment care nu merită deloc urmărit e cel cu Melina şi Ashley.

P.S. Propun ca de acum încolo să ascundem spoilerele, măcar pentru o zi la show-urile TV şi pentru o săptămână la PPV-uri.

poli tm in fifa
03-04-2007, 02:36 PM
Am vazut si eu meciurile si au fost foarte tari si ma bucur ca ... a castiga money in the bank.E favoritul meu.Acuma e de vazut ce centura va alege

tza2k
03-04-2007, 04:59 PM
Si cum v-a placut meciul dintre Donald Trump reprezentat de Bobby Lashley si Vince McMahon reprezentat de Umaga ?
Ratonu cum sa te surprinda ca au castigat ECW originals ? Sunt mai buni ! RVD,Sandman,Tommy Dreamer,Sabu mie mi se par foarte buni .

Kilmster
03-04-2007, 05:01 PM
L-am pierdut,din pacate...dar cine o castigat?:mellow:

r5m
03-04-2007, 05:25 PM
Inca nu s-a televizat pe TVSPORT. Daca vrei sa afli cine a castigat da click pe spoilerul dat de tza2k.

roby21steaua
21-06-2007, 02:18 PM
ONE NIGHT STAND cel mai dur ppv azi il transmite desi a fost pe 3 iunie in america pe scurt cena il invinge iar pe Khali(uraa)printr-un fu.fetita edge il bate pe batista,iar bobby il bate pe mcmahoon

P.S Vince McMahoon a murit dupa one night stand,i-a luat foc limuzina
iar urmatorul ppvva fi venegage:unde UuuuMAGA il intalneste pe norocosul santino marella(intercontinental champion)/ cena vs kingbooker vs randy o vs bobby lasley vs makind/edge vs batista/mvp vs ric flair etc.

Kilmster
21-06-2007, 02:25 PM
ONE NIGHT STAND cel mai dur ppv azi il transmite desi a fost pe 3 iunie in america pe scurt cena il invinge iar pe Khali(uraa)printr-un fu.fetita edge il bate pe batista,iar bobby il bate pe mcmahoon

P.S Vince McMahoon a murit dupa one night stand,i-a luat foc limuzina
iar urmatorul ppvva fi venegage:unde UuuuMAGA il intalneste pe norocosul santino marella(intercontinental champion)/ cena vs kingbooker vs randy o vs bobby lasley vs makind/edge vs batista/mvp vs ric flair etc.

Pun pariu ca e doar o inscenare ca Vince McMahon a murit pentru a-i lasa WWE lui Shane.Deci eu nu cred ca a murit.

Real_Madrid
21-06-2007, 03:38 PM
Diseara pe TVSPORT e ultima sansa a lui Batista la centura mondiala cat aceasta va ramane la edge.Eu sincer cred ca BATISTA va castiga diseara centura mondiala...deci FORZZA BATISTA. Voi ce credeti?

poli tm in fifa
21-06-2007, 04:16 PM
Nu spun rezultatele,dar iti zic,ca vei avea o mare surpriza si vei vedea ce se va intampla la urmatorul PPV...

roby21steaua
21-06-2007, 04:59 PM
Diseara pe TVSPORT e ultima sansa a lui Batista la centura mondiala cat aceasta va ramane la edge.Eu sincer cred ca BATISTA va castiga diseara centura mondiala...deci FORZZA BATISTA. Voi ce credeti?
Tu esti sigur ca nu stii rezultatele, dar cum a zis si poli tm in fifa o sa ai o supriza

Real_Madrid
21-06-2007, 05:59 PM
fii mai explicid,vrei sa spui ca edge il va invinge pe Batista? :o

roby21steaua
21-06-2007, 08:55 PM
Din pacate da

Ratonu
21-06-2007, 09:21 PM
Cred că o să mă uit şi eu în seara asta. N-am mai văzut WWE de câteva săptămâni (WWE pe TV Sport de şi mai multă vreme) şi am citit că a fost un PPV bunicel (şi că varza de Batista chiar a muncit - ceva ce vezi foarte rar - pentru prima oară de la WrestleMania). RVD vs. Orton, Originals + Punk vs. New Breed şi Hardys vs. WGTT, cu siguranţă, merită urmărite.

Kilmster
21-06-2007, 09:35 PM
Am vazut pe net meciu cu John Cena vs. Khali si am vazut ca a fost un meci foarte misto Cena facandu-i un FU de pe o macara daca e corect ce spun.Deci mai multe nu va spun:P

Sheghi_Danutzz
22-06-2007, 08:08 AM
pai si cine a batut ca nu am vazut

roby21steaua
22-06-2007, 12:07 PM
Rezultate ONE NIGHT STAND
1.
RVD LA INVINS PE orton dar randy orton sa suparat la omorat pe rvd si a fost scos cu targa
2.hardy boyz inving dupa un meci bestial cu scari dupa ce s.benjamin a fost aruncat pe o scara iar celelat a primit in cadou de la jeff un swoantan boomb
3.mark hennry la invins pe kane dupa o priza spectaculoasa
4.bobby a castigat centura ECW
5.edge la invins pe bastista
6.main eventul cena-kahli:cena la invins printrun fu pe macara ppv-ul a fost cool

Kilmster
22-06-2007, 12:33 PM
Nu vreau sa fac spam dar daca vreti sa vedeti meciurile le puteti vedea aici (http://www.freewebs.com/wr3stling/ppvwwe.htm).

roby21steaua
22-06-2007, 12:40 PM
ms nu vazusem cena-kahli si batista-edge ca ma luase somnu

andrei_fcmbacau
23-06-2007, 03:14 PM
e numai trucaj ma

poli tm in fifa
23-06-2007, 04:47 PM
Mda,se pare ca maine este un nou PPV WWE si anume Vengeance Night Of Champions.Iata ce meciuri se vor desfasura la acest PPV:

WWE Championship Challenge Match (King Booker vs. Bobby Lashley vs. Randy Orton vs. Mick Foley vs. John Cena)
World Heavyweight Champion Edge vs. Batista (Last Chance Match)
CM Punk vs. Chris Benoit for the vacant ECW World Title
Intercontinental Champion Santino Marella vs. Umaga
United States Champion MVP vs. Ric Flair
World Tag Team Champions Lance Cade & Trevor Murdoch vs. The Hardys
Open Challenge for the WWE Tag Team Championship
Cruiserweight Champion Chavo Guerrero vs. Jimmy Wang Yang
Women's Champion Melina vs. Candice Michelle

dragos_015
23-06-2007, 04:47 PM
e numai trucaj ma

Exact,e cea mai mare porcarie pe care am vazut-o ,nu stiu cum cred unii ca aia se bat pe bune acolo. Aveam un fost coleg care credea ca aia se bat pe bune,cred ca si aici sunt destui care inca au aceiasi parere...

stephen
23-06-2007, 04:52 PM
Exact,e cea mai mare porcarie pe care am vazut-o ,nu stiu cum cred unii ca aia se bat pe bune acolo. Aveam un fost coleg care credea ca aia se bat pe bune,cred ca si aici sunt destui care inca au aceiasi parere...

E vorba de entertainment.Ei fac spectacol,tu te distrezi,eventual mai platesti si niste bani ca sa-i vezi pe viu.Organizatorii si sportivii incaseaza banii,fac mai multa publicitate si devine usor,usor un fenomen mondial.Depinde ce vrei sa spui prin "ca sa bat pe bune".Cand ii vezi strantindu-se de la trei metri nu este tocmai trucaj ci cascadorie,pumnii si picioarele in figura sunt cam prost simulate.E de apreciat faptul ca sunt niste atleti de exceptie(unii).Partea proasta este teatrul extrem de imbecil pe care trebuie sa-l joace personajele fiecarui luptator.

Sheghi_Danutzz
23-06-2007, 09:19 PM
cum e Abis ala chiar e nebun sau face el asa??

Ratonu
23-06-2007, 09:31 PM
Abyss e doar un personaj, Chris Parks nu e nebun... adică nu e chiar la fel de nebun ca personajul său (de exemplu, în viaţa reală nu obişnuieşte să urle în halul ăla şi nu şi-a împuşcat tatăl - apropo, ce storyline de căcat; în schimb, piunezele le încasează pe bune :D).

sisu_stelistul
24-06-2007, 12:17 AM
De vreo 2 saptamani am inceput si eu sa ma uit la wrestling pe tv sport. Stiu ca sunt trucate, dar este un show frumos. Favoritul meu...ca si al altora este Cena. Mi-au placut victoriile lui asupra lui Kali.

Kilmster
24-06-2007, 12:22 AM
Hai sa ne facem top 5 favoriti si un top 5 wrestleri pe care ii urati cel mai mult...

Favoriti:

1)Rob Van Dam
2)John Cena
3)Jeff Hardy
4)Shawn Michals
5)Bobby Lashley

Pe cei care ii urasc:

1)Randy Orton
2)Edge
3)Umaga
4)The Great Khali
5)Johnny Nitro

Ratonu
24-06-2007, 07:18 AM
Mi-e greu să fac topuri, chiar şi numai cu persoane din WWE.

CM Punk, Chris Benoit, Edge, Shawn Michaels, The Undertaker, Rob Van Dam, Matt Hardy, William Regal, Ken Kennedy, Finlay, Jeff Hardy, Johnny Nitro, Paul London, King Booker, MVP, Gregory Helms sunt toţi wrestleri foarte buni care îmi plac foarte mult.

În schimb, urăsc "divele" (exceptându-le pe Mickie, Victoria, Melina şi Candice), pe Chris Masters, Boogeyman, Great Khali şi Batista. A, şi pe McMahon şi familia lui.

fredala2003
24-06-2007, 10:44 AM
Favoriti :
1.Rob Van Dam
2.John Cena
3.Jeff Hardy
4.Undertaker
5.Bobby Lashley

Nu imi plac :
1.Umaga
2.Finlay
3.Shawn Michals
4.Edge
5.Randy Orton

Real_Madrid
24-06-2007, 03:11 PM
Favoriti:
1.Batista
2.Keane
3.Jeff Hardy
4.The Undertaker
5.Sting

Si de urat nu urasc pe nimeni,imi incurajez favoriti doar...

ytzak
24-06-2007, 04:11 PM
imi plac :

1. Jeff Hardy
2. John cena
3. Matt Hardy
4. Edge
5. Mark Henry

nu imi plac:
1 .Undertaker
2 .Batista
3 .Khali
4 .Lance Cade
5. Umaga

@ratonu mr.mcmahon a murit

Ratonu
24-06-2007, 04:26 PM
Nu a murit, faza aia e kayfabe, adică parte dintr-un scenariu. :p

Apropo, noţiuni elementare legate de wrestling găsiţi aici: http://www.onlineworldofwrestling.com/information/dictionary.html

roby21steaua
24-06-2007, 09:27 PM
imi plac:
1.John Cena
2.Rey Mysterio
3.Jeff Hardy
4.Matt Hardy
5.Umaga

urasc:
1.Randy Orton
2.Edge
3.Toti wrestleri vechi
4.Ric Flair
5.The Great Kahli

Kilmster
25-06-2007, 09:51 PM
Rezultate Venegeance: Night of Champions:

WWE Championship Challenge Match (King Booker vs. Bobby Lashley vs. Randy Orton vs. Mick Foley vs. John Cena) - John Cena
World Heavyweight Champion Edge vs. Batista (Last Chance Match) - Edge
CM Punk vs. Chris Benoit for the vacant ECW World Title - CM Punk
Intercontinental Champion Santino Marella vs. Umaga -Santino Marella
United States Champion MVP vs. Ric Flair -Montel Vontavius Porter
World Tag Team Champions Lance Cade & Trevor Murdoch vs. The Hardys
Open Challenge for the WWE Tag Team Championship - Taranoii
Cruiserweight Champion Chavo Guerrero vs. Jimmy Wang Yang -Chavo Guererro
Women's Champion Melina vs. Candice Michelle - Candice Michelle

Ratonu
26-06-2007, 12:43 AM
O veste groaznică, au murit Chris Benoit, soţia lui şi fiul lui (http://www.pwinsider.com/ViewArticle.asp?id=25101&p=1) şi, din păcate, e pe bune. Mă întreb dacă are legătură cu absenţa de la PPV.

Kilmster
26-06-2007, 12:54 AM
Dar de ce ca nu prea am inteles...:(

Ratonu
26-06-2007, 01:01 AM
Nu s-a publicat încă. Până la urmă, cred că e vorba de crimă, din moment ce au fost găsiţi morţi toţi 3... :(

Kilmster
26-06-2007, 01:04 AM
Aproape ca izbunesc in plans!Deci practic nu imi vine sa cred!Dupa mine cred ca a fost cel mai tehnic wrestler din istorie!Imi pare rau si pentru familia lui!Apropo fiul lui cati ani avea?

Dumnezeu sa il odihneasca!

Ratonu
26-06-2007, 01:47 AM
Fiul lui avea 7 ani.

Se pare că Raw-ul din seara asta, iniţial plănuit a fi dedicat morţii lui Mr. McMahon, va fi dedicat lui Chris Benoit.

poli tm in fifa
26-06-2007, 08:56 AM
Din pacate e pe bune cum a zis si Ratonu.Din cate am citit pe http://www.wrestlezone.com si http://www.wrestlingobserver.com politistii cred ca el si-a omorat familia si din aceasta cauza el le-a zis celor de la WWE ca nu poate veni la Venegeance deoarece este o urgenta dar de fapt el isi omorase familia inainte(cu cateva zile) de acel PPV.Astept sa se termine ancheta politistilor din USA pt. a sti cu exactitate ce s-a intamplat.

Pe mine ma socat aceasta veste si nu imi vine sa cred ca un om ca Benoit ar putea face una ca asta.

R.I.P.

roby21steaua
26-06-2007, 11:08 AM
Benoit!!! a murit si cine urmeaza dua mc.mahon si chris cine urmeaza?
Si cand te gandesti ca el putea deveni campion ecw
Ma-n terbam eu de ce johnny nitro a jucat cu cm punk (ma bucur ca nitro a castigat)

Real_Madrid
26-06-2007, 11:47 AM
imi pare foarte rau Benoit a murit,imi placea foarte mult cum lupta era foarte tehnic.Dumnezeu sa-l odihneasca!

liquid
26-06-2007, 11:53 AM
mi se pare amuzanta chestia asta Gherero(sau cum se scrie) ala a murit, Benoit a murit (altii mai sunt?)oricum nu cred ca au murit si in viata reala, ci doar in "telenovela" Wrestlingului

P.S Benoit cum a murit?

Ratonu
26-06-2007, 12:35 PM
FFS dude, suntem în anul 2007, lucrurile astea SE ŞTIU, Guerrero şi Benoit sunt morţi, McMahon nu.

liquid
26-06-2007, 12:45 PM
stiu ca se stiu :p dar vroiam sa spun ca sunt morti de ochii lumii(sau cel putin asa cred eu :D) oricum nu ma mai pasioneaza Wrestlingul de multa vreme :D

P.S nu mi-ai raspuns cum a murit Benoit :confused: sunt curios ce au mai inventat

r5m
26-06-2007, 12:46 PM
Nu au inventat, se spune ca sambata si-a ucis sotia, duminica copilul, iar luni s-a sinucis.

liquid
26-06-2007, 12:54 PM
sa-i traiasca neamul dar atunci, oricum nu mai urmaresc demult :D

Kilmster
26-06-2007, 01:02 PM
Eu totusi nu cred ca pe Chris Benoit l-ar apuca asa din senin sa isi omoare nevasta si fiul si apoi sa se sinucida.Totusi eu cred ca el impreuna cu familia s-a au fost ucise de niste criminali...Insa sa speram ca politia o sa-si faca treaba...

Ratonu
26-06-2007, 01:04 PM
stiu ca se stiu :p dar vroiam sa spun ca sunt morti de ochii lumii(sau cel putin asa cred eu :D)

Păi eu ce zic aici, că NU SUNT! Eddie a murit de insuficienţă cardiacă din cauza excesului de analgezice şi alcool, iar despre Benoit se crede că s-a sinucis. McMahon e cel care a "murit" într-un storyline. Încă o dată, suntem în anul 2007!

Kilmster
26-06-2007, 01:38 PM
Aici (http://www.dailymotion.com/VENGEANCE2007) puteti vedea meciurile de la Venegeance:Night of Champions 2007

Acuma sa revin la discutia despre Chris Benoit....

Speram sa aflam mai multe detalii despre moartea lui dupa autopsie si se pare ca cei "3 amigos"(Eddie Guerrero,Chris Benoit si Rey Misterio) nu mai sunt.Doar Rey Misterio mai e.Oare cine urmeaza?

poli tm in fifa
26-06-2007, 01:39 PM
Oricum storylineul celor de la WWE este foate tampit.Am vazut acum cateva minute ultimul RAW care a fost dedicat in totlaitate lui Benoit (trebuie sa ii multumesc lui Ratonu pt. ca mi-a dat el mai de mult un site...),si ghiciti cine a aparut la inceput ?? Mr. McMahon care a zis ceva de Benoit si de familia lui ca ei a murit in realitate...bla bla bla...a mai palavragit el ceva pe acolo si a mai zis ceva ca de ce acest RAW a fost fara spectatori dar nu am inteles bine de ce.

Mie mi se pare normal ca daca storylineul il considera mort pe McMahon nu mai trebuia sa apara la showuri.

Ratonu
26-06-2007, 01:49 PM
Deeny, cei trei amigos sunt Eddie Guerrero, Chris Benoit şi Dean Malenko. :p

poli tm in fifa, cred că e bine că show-ul live a fost anulat, nu cred că avea cineva chef de aşa ceva după teribila veste. Totodată, s-a renunţat la angle-ul cu moartea lui Vince, şi asta o decizie bună. Ar fi prea de tot să menţii kayfabe-ul şi în momente ca astea.

Altfel, se pare că rezultatele autopsiei vor apărea oficial peste două săptămâni.

ytzak
26-06-2007, 02:20 PM
dar chris benoit chiar a murit? si l-am vazut aseara pe vince ca vorbea cu edge si spunea ca o sa fie inca un meci intre edge si batista

poli tm in fifa
26-06-2007, 02:22 PM
Pai sport.ro sunt foarte in urma cu showurile si Chris Benoit chiar a murit in realitate.

Ratonu
26-06-2007, 02:28 PM
ytzak, ar fi frumos din partea ta să citeşti mesajele din thread înainte să postezi. Să ştii că nu e aşa greu.

Să vedem cum vor decurge show-urile de acum încolo, cazul e de-a dreptul bizar.

roby21steaua
26-06-2007, 05:53 PM
Rudele lui benoit sustin ca e din cauza ca a fost bataut de mvp
Dar nu cred, edge la batut de 3 ori be batist(scz ca reamintesc real madrid)si
nu s-a sinucis
ati vazut ieri smackdown ashley a fost suspendata ca a varsat cafeaua pe el:d
P.S: MCMAHON are o peruca (virgula)ca i-a fost taiat paru adica atat de repede !?!

KlaU
26-06-2007, 06:48 PM
Dar nu cred, edge la batut de 3 ori be batist(scz ca reamintesc real madrid)si
nu s-a sinucis
ati vazut ieri smackdown ashley a fost suspendata ca a varsat cafeaua pe el:d
P.S: MCMAHON are o peruca (virgula)ca i-a fost taiat paru adica atat de repede !?!Cum sa isi omoare familia si sa se sinucida pentru ca a luat bataie intr-o piesa de teatru ? Eu cred ca pur si simplu a vrut sa se scape de fanii & shit . De fiecare cand moare o persoana importanta din televiziune , apar imagini sau cel putin se dau mult mai multe detalii legate de moartea respectivei persoane , ceea ce aici nu s-a intamplat din cate stiu eu . Asta e parerea unui om care nu suporta wrestling-ul !

Ratonu
26-06-2007, 06:52 PM

Asta a scris-o un dobitoc de la gsp, nu am văzut informaţia asta pe nici un site de încredere.

Între timp, au mai apărut detalii:
Grim details of the murder-suicide are coming to light. We have learned that authorities believe that Chris Benoit strangled his wife Nancy on Saturday, then killed his son Daniel on Sunday either by strangling him or smothering him in his bed. On Monday, he then hung himself, reportedly in the weight room of his Georgia home. More details are expected to be released by officials later today.

http://www.pwinsider.com/ViewArticle.asp?id=25120&p=1

Majoritatea articolelor cu Benoit au dispărut de pe site-ul WWE.

ytzak
26-06-2007, 06:53 PM
klau daca te uiti pe www.wwe.com dau detalii despre moartea lui benoit si mai demult scria IN MEMORY OF MR.MCMAHON 1945-2007

KlaU
26-06-2007, 07:16 PM
Eu zic decat ca nu are cum sa se sinucida pentru ca a luat bataie de la nu stiu cine . Mie unul nu imi vine sa cred ca el si-a omorat sotia si copilul . Pur si simplu a vrut sa scape de fani (Elvis style :D )

roby21steaua
26-06-2007, 08:58 PM
mai KlaU eu am citit ca asta spun rudele dar daca te uiti mai jos scrie ca eu nu cred!!

ytzak mc mahoon a murit pe naiba e doar vrajeala sau tu stiai?:confused:

Real_Madrid
03-07-2007, 12:23 PM
Stie cineva care va fi urmatorul PPV ?

Kilmster
03-07-2007, 02:08 PM
Stie cineva care va fi urmatorul PPV ?

Urmatorul Pay-per-view va fi Vengeance : Night Of Champions;)

poli tm in fifa
03-07-2007, 03:01 PM
Depinde la ce te referi:urmatorul transmis de TVsport sau care ar urma dupa Vengeance.Urmtorul este The Great American Bash...

Real_Madrid
03-07-2007, 09:30 PM
Urmatorul Pay-per-view va fi Vengeance : Night Of Champions;)

am vuzut deja Vengeance : Night Of Champions ,tv sport e cam in urma showrile.
Ms pt raspuns poli tm in fifa.dar poti sa imi dai mai multe informati,adica ce meciuri se vor disputa pe ce data va fi ,etc.daca sti

sisu_stelistul
03-07-2007, 10:01 PM
Oricum parca e mai frumos sa le vezi pe tv sport, au si comentariu in romana, chiar daca uneori comentatori incearca sa traduca peste vorbele celor din concurs si numai intelegi nimic. Poate in curand o sa ajunga mai la zi cu showurile, dar cred ca este destul de scump.

poli tm in fifa
04-07-2007, 10:21 AM
am vuzut deja Vengeance : Night Of Champions ,tv sport e cam in urma showrile.
Ms pt raspuns poli tm in fifa.dar poti sa imi dai mai multe informati,adica ce meciuri se vor disputa pe ce data va fi ,etc.daca sti

Deocamdata se stiu doar doua meciuri,si anume John Cena vs. Bobby Lashley pentru titlul WWE si Johnny Nitro vs. CM Punk pentru titlu ECW.Cat despre data,el se va desfasura in 22 iulie dar nu stiu cand il va difuza TVsportul...

roby21steaua
04-07-2007, 11:00 AM
Da stiam de ppv-ull the great american bash va fi un ppv reusit .Apropo ieri la raw (in america)Umaga la batut pe santino si i-a luat centura

Real_Madrid
04-07-2007, 03:22 PM
asta nu stiam ca umaga la batut pe santino si ia luat centura.Si despre The Great American Bash daca mai aflati ceva meciuri sa ma tineti si pe mine la curent :p

roby21steaua
07-07-2007, 04:10 PM
pai da la un raw umaga la batunt printr-un samoan spike
iar in legatura cu the great american bash au fost anuntate alte 2 meciuri
batista rezerva-ti un loc la spital ca ai meci cu THE GREAT KAHLI.BATISA-KAHLI
EDGE tu rezierva-ti un loc in iad.EDGE-KANE(PEntru centura mondiala

roby21steaua
10-07-2007, 10:15 PM
s-au anutat alte 2 meciuri la tgab este vorba de candice michelle vs melina(for women's champion)si dusty rhodes vs randy orton

P.S. scuze de dublu post nu mai am butonul edit

Real_Madrid
11-07-2007, 03:35 PM
se anunta niste meciuri interesante
cred ca kane il va invinge pe edge
si khali il va bate pe batista
iar apoi batista ii va lua centura lui kane (sa nu uitam ca batista la mai batut pe kane in ultima confruntare a celor 2) :p

Ratonu
11-07-2007, 06:01 PM
Nu-l va bate Kane pe Edge. Nu cu mult timp în urmă, Kane pierdea curat cu Mark Henry şi a fost ridicat acum la main event din lipsă de top contenderi babyface. Următorul pretendent la titlu va fi, probabil, Rey Mysterio.

poli tm in fifa
11-07-2007, 06:19 PM
Astept de ceva vreme revenirea lui rey ca nu l-am mai vazut de cand la atacat Umaga la un Smackdown.

Sper ca la The Great American Bash Cena va pierde centura in fata lui Bobby Lashley.

roby21steaua
12-07-2007, 01:48 PM
Poli tm in fifa asteapta inca putin si in cazul lui triple h si lui rey.
iar kane va pierde cu edge si rey cred ca se va lupta la summer slam cu edge(asta sper)

P.S MVP se vaalupta cu matt hardy pentru centura americii(la tgab)

andrei_fcmbacau
14-07-2007, 10:08 PM
aia care se lupta in wrestling sunt niste nebuni ;)

Real_Madrid
09-08-2007, 01:18 PM
Cum vi se par rezultatele de la The Great American Bash?

Razor
10-08-2007, 08:27 PM
pai...nu stiu ce sa zic....john cena a castigat dar cam greu...cel mai fain mi s-a parut meciul feminin;))....cel mai spectaculos a fost meciul dintre batista, kane si khali.....corect era sa castige kane ..el a fost cel mai bun....dar khali a avut noroc pentru ca batista nu s-a putut urca iar in ring si l-a numarat pe kane pana la 3....in rest au fost faine si celelalte...ati vazut ca micul bastard, piticul ala a castigat centura lui chavo guerrero ??:lol:

poli tm in fifa
11-08-2007, 08:01 AM
Cel mai surprinzator rezultat mi s-a parut cel de la Cruiserweight Open cand micutul Hornswoggle a pus mana pe centura...

Pacat ca cei de la sport.ro sunt urma rau cu showurile.The Great American Bash l-am vazut cu o zi dupa ce a fost in U.S.A.

Real_Madrid
12-08-2007, 09:35 PM
Au fost anuntate cateva meciuri importante pentru urmatorul PPV,SummerSlam:
ECW Champion John Morrison vs. CM Punk
WWE Champion John Cena vs. Randy Orton
World Heavyweight Champion The Great Khali vs. Batista :D
Rey Mysterio vs. Chavo Guerrero

cristiano_ronaldo
13-08-2007, 06:45 AM
Deabea astept sa vad meciurile, iata cine cred ca o sa castige din toate aceste meciuri:1.CM Punk;2.John Cena;3.Batista;4.Rey Mysterio

ytzak
13-08-2007, 10:16 AM
Rey Mysterio ar trebui sa il bata Chavo Guerrero pentru ce i-a facut la Smackdown sapatamana trecuta (pentru toti cei care nu stiu a venit costumat in rey)

poli tm in fifa
14-08-2007, 04:26 PM
Si se pare ca HHH se va bate cu King Booker la SummerSlam...Sper ca HHH sa castige.

Razor
14-08-2007, 08:35 PM
si eu...regele Booker ii printe cei care-i detest...alaturi de umaga.....ii prea increzut tipu ala, desi a mancat destula bataie pana acuma se crede cel mai bun ...sper ca triple H "sa-i dea casu" :lol:

b_ady20
15-08-2007, 11:05 AM
Iop nu inteleg de ce va place sa urmariti niste gorile la 150 de kg cum fac balet. Si eu m-am uitat de vreo 2-3 ori la wrestling si pe urma mi s-a luat. Sunt atatea trucaje vizibile incat te plictisesti sa vezi acelasi lucru in fiecare episod.

cristiano_ronaldo
16-08-2007, 07:03 AM
EEE....eu ma uit de distractie, n-am c face, cateodata ma uit cu prietenii si comentam meciurile...astia sunt inebuniti dupa wrestling, sa vezi se prefac ca sunt john cena si batista si se iau la bataie asa in joaca;)

Real_Madrid
25-08-2007, 01:58 PM
Au mai fost anuntate inca cateva meciuri pentru SummerSlam:
Umaga vs. Carlito vs. Mr. Kennedy
Kane vs. Finlay
Divas Battle Royal

Real_Madrid
27-08-2007, 11:04 AM
Kane Vs. Finlay - Castigator Kane
Mr. Kennedy Vs. Umaga Vs. Carlito (Intercontinental Championship) - Castigator Umaga
Rey Mysterio Vs. Chavo Guerrero - Castigator Rey Mysterio
Divas Battle Royal - Castigatoare Beth Pheonix
CM Punk Vs. John Morrison (ECW World Championship) -Castigator John Morrison
King Booker Vs. Triple H -Castigator Triple H
The Great Khali Vs. Batista (World Heavy Weight Championship)-Castigator Batista :coco::coco::coco:
John Cena Vs. Randy Orton (WWE Championship)- Castigator John Cena

Mattey
27-08-2007, 04:57 PM
Mie imi place cel mai mult de John Cena

roby21steaua
27-08-2007, 08:01 PM
de ce te bucuri real batista a castigat prin dq(descalificare)asa ca the great kahli pastreaza centura world heaghivegt champion(mondiala nasol rau

Real_Madrid
27-08-2007, 09:49 PM
de ce te bucuri real batista a castigat prin dq(descalificare)asa ca the great kahli pastreaza centura world heaghivegt champion(mondiala nasol rau

Pai din cate stiu,Khali a fost descalificat iar centura i-a revenit lui Batista,nu?
Daca gresesc eu,adu si tu ceva detalii.Eu am vazut rezultatele pe site-ul oficial al WWE.

Mattey
28-08-2007, 03:11 PM
Nici macar n-am stiut ca Batista i-a luat centura lui Khali.!!
Merci!!
:)

roby21steaua
28-08-2007, 03:14 PM
pai daca ai vazut rezultatele pe wwe scrie acolo in paranteze kalhi pastreaza titlul si sa stii la un meci pentru centura daca ,campionul este dq isi pastreaza centura

ps mattey nu i-a luat centura

Ratonu
28-08-2007, 03:21 PM
Centura nu poate fi pierdută prin descalificare într-un meci obişnuit, aşa că indianul rămâne campion. A fost un SummerSlam slab, Rey Mysterio şi Triple H trebuiau să piardă sau măcar să câştige cu ceva dificultate, Umaga a părut mult prea puternic în faţa lui Carlito şi mai ales Kennedy, segmentele backstage au fost penibile, la Punk vs. Morrison au făcut finalul ăla aiurea care nici nu iese cum trebuie în 3 din 4 meciuri, plus că meciurile care puteau fi foarte bune au fost prea scurte... Dezamăgitor.

Mattey
28-08-2007, 03:23 PM
Deci tot Kalhi pastreaza titlul.?

poli tm in fifa
28-08-2007, 04:49 PM
Da...Batista e o varza si parerea mea ca nu merita centura...In fata lui Edge a avut nenumarate sanse de a castiga si nu a reusit.Cena puteam sa fac paiu ca va castiga,nu cred ca va mai pierde centura anul asta (cu toate ca eu inca sper)...Ai drpetate Ratonu,finalul de meci dintre Punk si Morison a fost aiurea rau iar cum zicea si Ratonu HHH si Rey Misteryo au castigat fara probleme.Cat despre Umaga vs. Carlita vs. Kennedy ma asteptam sa castige Kennedy sau Umaga...In concluzie o sa revad SummerSlamul de anul trecut care a fost mai bun.

roby21steaua
30-08-2007, 10:59 AM
Nu mi-a placut nici summerslam-ul de anul trecut deoare-ce cena a pierdut cu un RATAT
raman cu parerea ca primul meci de la victory road a fost mult mai bun ca celelalte de la summerslam

Ratonu
30-08-2007, 05:25 PM
Batista, aşa limitat cum e, e un zeu al wrestlingului pe lângă Khali. Khali este efectiv 0, probabil cel mai slab campion din istoria WWE. Nu-mi place nici Batista, dar prefer să văd pe oricine campion decât pe ăla. Toţi cei care ştiu cât de cât stilul lui Ric Flair trebuie să fi fost şocaţi de meciul său cu Marele Khali, în care Flair nu l-a atacat la picioare pe indian... pentru că Marele Khali pur şi simplu nu poate să vândă un atac la picioare. Batista, când vrea să muncească, poate scoate un meci OK cu un wrestler bun care să-l care (vezi Edge, Undertaker), cu indianul nu există nici o speranţă.

Real_Madrid
31-08-2007, 11:12 AM
De acord cu tine,dar poate cand o sa se intoarca Undertaker,poate va reusi sa ii ia centura lui Khali,cine stie...
La finalul meciului dintre Baista si Khali,atunci cand batista a castigat prin dq,batista ia dat vreo 20 de scaune lui khali,crdeam si eu ca la accidentat pe khali...

Razor
31-08-2007, 11:26 AM
daca batista nu a putut-o lua (centura), sper macar sa il bata undertaker si sa o ia el.....khali asta nu imi place deloc....chiar se mira comentatorul de la TV cum de l-au acceptat in wrestling la cat ii de mare :lol:

roby21steaua
31-08-2007, 02:39 PM
desi pare inposibl eu sper ca la unforgiven sa vad ori batista vs kahli vs dead men vs kane sau kahli vs Rey mysterio ultimul meci pecare l-am vazut intre cei doi s-a terminat urat pentru rey

tza2k
01-09-2007, 04:52 PM
La Unforgiven sunt 2 meciuri sigure pana acum :
Rey Misterio vs khali
Undertaker vs Mark Henry

Si probabil va fi un Cena vs HHH pt centura WWE, pentru ca randy orton a iesit din peisaj dupa ce a fost suspendat 60 de zile ....

Real_Madrid
01-09-2007, 05:02 PM
Ce diferenta de inaltime intre Rey si Khali :D

tza2k
01-09-2007, 05:05 PM
Ce diferenta de inaltime intre Rey si Khali :D
David si Goliat :lol:

roby21steaua
01-09-2007, 06:13 PM
La Unforgiven sunt 2 meciuri sigure pana acum :
Rey Misterio vs khali
Undertaker vs Mark Henry

Si probabil va fi un Cena vs HHH pt centura WWE, pentru ca randy orton a iesit din peisaj dupa ce a fost suspendat 60 de zile ....

ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uraaaaaaaaaaaaaaaa :valuri: mi sa indeplinit dorinta kahli vs rey m si mark vs undertaker vroiam sa-l cafteasca careva pe increzutul ala de henry:scaun:

roby21steaua
07-09-2007, 04:27 PM
se pare ca au fost anuntate alte meciuri:
john cena vs randy orton main event
beth phoneix vs candyss michelle(sau cum naiba s-o scrie)
paul london&brian kendrick vs taranoii

champion
07-09-2007, 09:23 PM
David si Goliat :lol:

Exact :rolf:
Hai Rey !!! :lol:

sisu_stelistul
12-09-2007, 12:16 PM
Iarasi Cena cu Orton? Cei care va uitati la wrestling pe net ati aflat cine e copilul lui McMahon?
Am vazut si eu luni Sumer Slam. Mi s-a parut ca Rey nu si-a revenit in totalitate, o sa fie oricum un meci interesant la unforgiven. Mi-a parut rau de Batista, vroiam sa-i ia centura lui Khali. A fost frumos stunneru-l aplicat de Stone Cold lui MVP.

Real_Madrid
12-09-2007, 03:01 PM
Sa modificat putin meciul pt titlul mondial de la unforgiven :D . Nu va mai fii Khali vs Rey Mysterio.
Va fi un Triple Threat Match cu Batista vs Khali vs Rey Mysterio :p

tza2k
12-09-2007, 03:33 PM
Practic, e un handicap match 2 vs 1 pt Khali .

Sper sa piarda cimpanzeul centura WWE .... nu il sufaaaar pe "Sina"

poli tm in fifa
13-09-2007, 09:08 AM
Iarasi Cena cu Orton? Cei care va uitati la wrestling pe net ati aflat cine e copilul lui McMahon?
Am vazut si eu luni Sumer Slam. Mi s-a parut ca Rey nu si-a revenit in totalitate, o sa fie oricum un meci interesant la unforgiven. Mi-a parut rau de Batista, vroiam sa-i ia centura lui Khali. A fost frumos stunneru-l aplicat de Stone Cold lui MVP.

Copilul lui MCmahon este micul Hornswoggle...:eek:

Real_Madrid
14-09-2007, 10:50 PM
:lol: La asta chiar nu ma asteptam,totusi cred ca e dor o chestie inventata de cei de la WWE,nu cred ca MCmahon mai are vreun copil in afara de cei legitimi.Asta ca el are un copil ilegitim a fost inventata dor pentru a creste reitingul.

Real_Madrid
18-09-2007, 08:07 PM
Rezultate Unforgiven

Randy Orton def. WWE Champion John Cena (Cena disqualified)
Undertaker def. Mark Henry
Batista def. The Great Khali and Rey Mysterio (Batista New World Heavyweight Champion) :D:D:D
Triple H def. Carlito (No Disqualification Match Only for Carlito)
ECW Champion CM Punk def. Elijah Burke
World Tag Team Champions Cade & Murdoch def. London & Kendrick
WWE Tag Team Champions MVP & Matt Hardy def. Deuce & Domino
Women's Champion Candice Michelle def. Beth Phoenix

sisu_stelistul
18-09-2007, 08:30 PM
Deci a ramas campion Cena daca Randy a castigat prin descalificare?

Real_Madrid
19-09-2007, 12:22 PM
Da,Cena a ramas campion pentru ca Orton a castigat prin descalificare.Si Batista a reusit sa ii infranga pe Rey Mysterio si pe Khali.Batista e noul campion mondial.

Razor
19-09-2007, 02:14 PM
asta ii bine....chiar nu-l suportam pe khali.....bravo lu batista, ca merita dupa atata bataie de cap.....cum de a fost cena descalificat....nu m-am uitat la meci

ytzak
19-09-2007, 03:30 PM
Bine ca batista e noul campion mondial . la raw-ul de ieri jeff hardy si-a pastrat centura in fata lui shelton si mcmahon a vrut sa il dea spre adoptie pe hornswoggle [nu l-am vazut pe tot]

poli tm in fifa
19-09-2007, 04:48 PM
Rezultate Unforgiven

Randy Orton def. WWE Champion John Cena (Cena disqualified)
Undertaker def. Mark Henry
Batista def. The Great Khali and Rey Mysterio (Batista New World Heavyweight Champion) :D:D:D
Triple H def. Carlito (No Disqualification Match Only for Carlito)
ECW Champion CM Punk def. Elijah Burke
World Tag Team Champions Cade & Murdoch def. London & Kendrick
WWE Tag Team Champions MVP & Matt Hardy def. Deuce & Domino
Women's Champion Candice Michelle def. Beth Phoenix

Trebuia sa pui spoiler deoarece unii poate nu vroiau sa vada rezultatele si vroiau sa se uite la meciuri dar acum ca stiu rezultatele nu mai are nici un sens

Ratonu
19-09-2007, 07:11 PM
Ai putea să te uiţi la Cade & Murdoch vs. London & Kendrick chiar dacă ştii rezultatul, a fost un meci foarte frumos. MVP şi Hardy au avut şi ei un meci distractiv. Punk vs. Burke a mai fost OK, dar nu aşa bun cum putea să fie, pentru că Burke trebuia să pară că a pierdut din întâmplare, fiind nevoie de el ca no. 1 contender până la expirarea suspendării lui John Morrison. Triple threat-ul a fost cam varză în cea mai mare parte, dar finalul m-a lăsat cu un gust mai plăcut, mai ales că nu mă aşteptam să câştige Batista. Mă bucur că i-au luat titlul lui Khali.

sisu_stelistul
05-10-2007, 10:56 AM
Am vazut si eu PPV dar am adormit la ultimul meci, cum vi s-a parut tot ce s-a intamplat in ultima vreme intre Cena si Orton. Dupa ce Orton i-a atacat tatal cred ca si eu as fi reactionat la fel. Ce meciuri sunt la No Mercy?

Real_Madrid
05-10-2007, 11:42 AM
Meciuri No Mercy
WWE Championship Match(Cena vs Orton)
Punjabi Prison Match for the World Heavyweight Championship(Batista vs Khali)
Triple H vs. Umaga
Finlay vs. Rey Mysterio
Candice vs. Beth Phoenix (Women's Championship Match)

Ratonu
05-10-2007, 12:39 PM
S-au mai adăugat CM Punk vs. Big Daddy V şi MVP & Matt Hardy vs. Kane & The Undertaker. De asemenea, meciul pentru titlul WWE va fi altul (nu se ştiu încă detaliile), pentru că John Cena s-a accidentat rău la ultimul Raw şi va lipsi cel puţin 6 luni. Tot pentru PPV-ul ăsta se vorbeşte despre posibila revenire a lui Chris Jericho sau a lui Shawn Michaels.
Deocamdată nu arată rău cardul, sper să rămână aceste 7 meciuri şi fiecare să primească suficient timp.

poli tm in fifa
05-10-2007, 02:44 PM
Cam asta mi-as dori si eu:sa tina ceva mai mult meciurile !! As vrea ca meciul pentru centura WWE sa fie Orton vs. Kennedy...
Astept cu nerabdare revenirea lu Chris Jericho si a lui Shawn Michaels cu toate ca e cam putin probabila revenirea lui HBK la acest PPV.

Aaaa si cateva spoilere de pe siteuri de incredere(nu mai gasesc adresa) spun ca imediat dupa No Mercy ar incepe un feud destul de lung intre Kennedy si HHH deoarece se va afla ca HHH a falsificat rezultatele despre copilul ilegitim al lui McMahon.

Ratonu
05-10-2007, 04:36 PM
Da, astea sunt zvonurile, că se va merge până la urmă pe ideea cu Mr. Kennedy fiul lui McMahon. Se cunoştea de ceva vreme că pe el voia McMahon să-l pună în mijlocul acestei poveşti, dar Kennedy a trebuit suspendat (s-a descoperit că a cumpărat pe net steroizi) înainte de Raw-ul cu "dezvăluirea" şi planurile au trebuit schimbate. Oricum, niciodată nu se poate şti sigur ce se va întâmpla, bookerii (mai ales Vince McMahon) se pot răzgândi oricând în legătură cu orice.

sisu_stelistul
05-10-2007, 07:48 PM
Imi pare foarte rau de ce a patit Cena, cand este No Mercy in America?

Real_Madrid
05-10-2007, 08:09 PM
In america va fi pe 7 octombrie,o sa postez eu un site unde sa puteti vedea meciurile.

Kilmster
05-10-2007, 09:39 PM
Zvonurile spun ca HBK va revine la Cyber Sunday(daca tin minte bine).Oricum se anunta un PPV destul de frumos mai ales ca o sa avem un campion WWE:p.Astept cu nerabdatere revenirea lui Chris Jericho.Sper sa ca acest PPV sa nu deazamageasca ca SummerSlam....

LE: S-a mai anuntat un meci la No Mercy:

Umaga vs. Randy Orton vs. Batista vs. Khali vs. Triple H!

Real_Madrid
06-10-2007, 11:52 AM

Unde ai citit asta? Ca eu nu am vazut nimic schimbat la meciri No Mercy .

poli tm in fifa
06-10-2007, 11:56 AM

Ceva surse ? :p Ca vad ca pe WWE nu s-a schimbat nimic :p

Kilmster
06-10-2007, 12:39 PM
Ceva surse ? :p Ca vad ca pe WWE nu s-a schimbat nimic :p

http://www.kryck.piczo.com/?cr=5&rfm=y

http://prowrestling.uv.ro/

si mai sunt cateva:P

Ratonu
06-10-2007, 01:03 PM
Bullshit. :p Păi după site-uri din astea te iei? Până nu apare oficial nu e nimic clar.
Şi apropo, m-am cam grăbit cu Hardy şi MVP, într-adevăr a fost anunţat acel meci dar deocamdată nu e sigur dacă va fi sau nu la PPV şi presupun că, dacă îl vor acolo, îl vor anunţa până mâine, pentru că Taker şi Hardy pot atrage cumpărători în plus, dar cred că vor merge pe ideea că lupta pentru titlul rămas fără deţinător va atrage destul şi merită mult timp acordat. Eu, unul, n-aş avea o problemă cu nici unul din cazuri.

poli tm in fifa
06-10-2007, 01:05 PM
http://www.kryck.piczo.com/?cr=5&rfm=y

http://prowrestling.uv.ro/

si mai sunt cateva:P

Siteuri pe PICZO...Dai un search de curiozitate pe google sa vezi ca nu gasesti nimic despre meci :p

Real_Madrid
06-10-2007, 01:57 PM
Cred ca cel ma corect ar fi un Battle Royal pentru centura WWE,in care sa participe toate superstarurile din RAW,cred ca ar fi o sansa ideala pentru Triple H sa puna mana pe centura.

poli tm in fifa
06-10-2007, 05:19 PM
Ar fi interesant un Battle Royal dar eu tot as vrea sa-l vad pe Kennedy impotriva lui Orton la No Mercy pentru centura WWE.^_^

Real_Madrid
08-10-2007, 02:29 PM
Ati vazut rezultatele de la No Mercy? Eu da a fost un PPV destul de reusit :) .
Va pot spune decat un rezultat:Batista a reusit sa isi apere centura mondiala in fata lui Khali :p .O sa revin cu un site unde sa vedeti meciurile video (imediat ce gasesc unul :p )

Real_Madrid
11-10-2007, 12:37 PM
No Mercy 2007 (video)
http://www.dailymotion.com/videos/relevance/search/WWE+No%20Mercy%202007/1

Kahn
11-01-2008, 03:08 PM
Toate fazele sunt trucate ,totusi e destul de dragut sa te uiti la maimutoii aia cum se bat.Dupa parerea mea,la moment nimeni nu-l poate depasi ca valoare pe Undertaker.

Bogdan_RBF
15-01-2008, 11:51 AM
Saptamana asta (mai precis aseara) la RAW !!! Just Watch !!! :eek:

1/14/08 Randy Orton vs. Jeff Hardy (http://www.wwe.com/content/media/video/vms/raw/2008/january15-21/6221246?zone=raw_index)

Danutz_dark_one
15-01-2008, 02:31 PM
de la John Cena pana acum, nu am ami vazut pe nimeni care sa il bata asa pe Randy Orton, poate doar Undertaker sau Shawn Michaels

Bogdan_RBF
30-01-2008, 09:49 PM
Ati vazut Royal Rumble???Pareri...

poli tm in fifa
31-01-2008, 07:08 AM
A fost PPV ok...pana la meciul Rumble.

Danutz_dark_one
31-01-2008, 09:59 AM
a castigat John Cena meciul Royal Rumble :). de acum ma voi uita iar la showrile lor :D

champion
31-01-2008, 10:24 AM
Da, mi-a placut, mai ales Royal Rumble Match. Ma bucur ca a castigat Ric Flair ... wooooh! :D
A revenit si John Cena :coco:

Alex
31-01-2008, 10:50 AM
John Cena nu e gay?

champion
31-01-2008, 12:37 PM
Tu ce esti?

Alex
31-01-2008, 12:41 PM
Funny

poli tm in fifa
31-01-2008, 01:31 PM
Da, mi-a placut, mai ales Royal Rumble Match. Ma bucur ca a castigat Ric Flair ... wooooh! :D
A revenit si John Cena :coco:

De acum incolo nu mai ziceti rezultatele ca altii poate vor sa vada PPV la TV si daca stiu rezultatele nu mai are nici un farmec...

Gion Sina sucks,cat despre faptul ca e gay-posibil :lol:

Kilmster
31-01-2008, 02:37 PM
mda...RR a fost naspa doar prin faptul ca s-a intors john cena si ca l-o eliminat pe HHH :( ,dar in rest a fost ppv bun.pacat ca din nou nu s-a schimbat nici un campion(cum era si de asteptat).

champion
31-01-2008, 04:04 PM
De acum incolo nu mai ziceti rezultatele ca altii poate vor sa vada PPV la TV si daca stiu rezultatele nu mai are nici un farmec...

Poti sa-l iei de pe net :p sau sa te uiti pe youtube, metacafe, etc. :D

poli tm in fifa
31-01-2008, 06:51 PM
Poti sa-l iei de pe net :p sau sa te uiti pe youtube, metacafe, etc. :D

Si daca vreau sa-l vad la TV,ai ceva cu mine ?

Bogdan_RBF
01-02-2008, 01:38 AM
io tind sa sa cred ca revenirea asta lu cena ii numa un foc de paie...mai ales dupa ce lam auzit la raw spunand ca nu mai vrea sa astepte pana la wm si ca vrea sa isi foloseasca sansa la titlu atunci la raw...totusi,era vb de 1 an de zile out sau cel putin 6 luni...si revine dupa doar 4 luni...hmm...prea dubios...akuma ramane de vazut cum evolueaza situatia...inca o chestie ciudata,parca era cu totu alt cena,nu mai avea figura aia impozanta ca pana akuma(oare sa fie din cauza ca nu mai are titlu??nu cred!!),era de parca atunci debuta in wrestling...totusi,ceva nui in regula cu toata treaba asta...

sisu_stelistul
01-02-2008, 08:36 AM
A fost un PPV destul de bun, eu ma bucur ca a revenit Cena, favoritul meu, din cate am inteles se va lupta cu Orton la No Way Out. Pe mine ma enerveaza Edge, sper sa piarda titlul cat mai curand, daca nu era ajutat de prietena sa, si de cei 2 care arata ca el nici macar nu castiga titlul.

champion
01-02-2008, 01:10 PM
daca nu era ajutat de prietena sa, si de cei 2 care arata ca el nici macar nu castiga titlul.

ce prietena :greata: .... mai mult o foloseste ca sa poata pastra cat mai mult centura. :|

Bogdan_RBF
31-03-2008, 08:12 PM
Pareri despre Wrestlemania?? :D

champion
31-03-2008, 08:17 PM
"Surpriza" ar putea fi "Money" Mayweather :boxeaza:

roberto97
31-03-2008, 08:39 PM
Va zic rezultatele de la Wrestelmania 24 ?

champion
31-03-2008, 08:39 PM
Nu e nevoie :)

poli tm in fifa
31-03-2008, 08:49 PM
Va zic rezultatele de la Wrestelmania 24 ?

Nici sa nu te gandesti sa le pui pentru ca inca nu am avut timp sa vad WM si nu vreau sa stiu rezultatele,dar daca totusi vrei sa le pui punele sub forma de spoiler :p

Bogdan_RBF
01-04-2008, 04:21 PM
am citit pe undeva ca niste fani so parlit de la artificiile de la wm...nu de alta,da parca erai la disneyland cum zburau artificiile pe akolo :D oricum,una peste alta,din punctu asta de vedere o fost printre cele mai faine wm de pana akuma...si inca o chestie tare:cica astia de la tna o trimis intradevar un aeroplan din ala cu mesaj sa zboare deasupra stadionului in timpu showului,da f.putin se observa,in timpu meciului money in the bank(io nu lam vazut din prima,da oricum se aude pe fundal)...eeh,si la un moment dat li se sting la astia becurile,alta faza de tot rasu :D ... in mare,mio placut wm24,desi daka continua cum o inceput era un show extraordinar,da din pacate nu o fost CHIAR asa...mai multe nu zic,luati showu si vedeti !!!

Kilmster
01-04-2008, 08:18 PM
A fost un PPV bun,n-am ce zice.

*Kane wins 24-Man Battle Royal to face ECW Champion
Era de asteptat ca el sa castige 8/10

*JBL def. Finlay in a Belfast Brawl
Ma asteptam ca Finlay sa castige dar na. 7/10

*CM Punk wins the Money in the Bank Ladder Match
Nu pot sa cred ca a castigat CM Punk.Ar fi prea tare sa se intample ca anu trecut cand a pierdut kennedy geanta 9/10

*SmackDown vs. Raw: Batista def. Umaga
Servetel iar a fost promovat pe nedrept... 7/10

*Kane def. ECW Champion Chavo Guerrero (New Champion)
Un meci de 20 de secunde 6/10

*Shawn Michaels def. Ric Flair (Career Threatening Match)
Un meci foarte bun,demn de a fi vazut.Multumim Ric pt ce ai facut!WOOOOOOOO 10/10

*Beth Phoenix & Melina def. Ashley & Maria in the BunnyMania Lumberjack Match
Era de asteptat ca ele 2 sa castige 8/10

*Triple Threat Match: Randy Orton def. John Cena and Triple H (Orton retains WWE Title)
Nu mi-a venit sa cred ca Orton si-a pastrat titlul.WWE vrea sa faca ceva cu el.Un meci bun.N-am ce zice(mai ales intrarea aia a lu cena cu aia care cantau la tobe .ziceai ca e parada turceasca ) 9.5/10

*Floyd "Money" Mayweather def. Big Show (Knockout)
Glumeam inainte de meci cu un prieten ca floyd il va face knockout si uite ce s-a intamplat. 8/10

*The Undertaker def. World Heavyweight Champion Edge (New Champion)
Asta a fost cel mai bun meci al serii.Mi-a stat inima in loc de cateva ori si speram ca sirul sa nu se sfarseasca acuma. 10/10

P.S.:Am vazut showu live pe net

og_loCk
01-04-2008, 09:00 PM
eu l-am vazut azi...cel mai bun meci mi s-a parut cel cu big show
voua???

Danutz_dark_one
01-04-2008, 09:27 PM
cel mai bun meci de la WM XXIV? pai nu stiu, probabil Ric Flair vs. Shawn Michalels :D

champion
01-04-2008, 09:30 PM
si BunnyMania? :wub: pacat de ele :(

poli tm in fifa
02-04-2008, 08:11 PM
eu l-am vazut azi...cel mai bun meci mi s-a parut cel cu big show
voua???

WHAT ?? Meciu' ala nu avea ce cauta in cardul PPV-lui.

Pentru mine MOTN a fost meciul dintre Ric Flair si HBK secondat aproape de Edge vs. Taker.

Bogdan_RBF
03-04-2008, 11:20 PM
greu de spus care o fost cel mai fain meci,da cu siguranta ca bannymania,ala ptr wwe si big show-mayweather o fost printre cele mai urate...meciu care mo impresionat cel mai mult o fost jbl-finlay,cu toate ca la inceput ziceam ca o sa fie printre cele mai degeaba,da uite ca nu o fost asa...apoi as pune money in the bank si edge-undertaker...cam astea ar fii

cosmin targoviste
04-04-2008, 05:44 AM
Edge cu Taker s-a parut the best.A avut de toate.S-a accidentat arbitrul,Taker a incercat toate manevrele pe care le are,si-a revenit dupa doua sulite de ale lui Edge si in final a castigat cu manevra aia de submission.

Alex
04-04-2008, 12:58 PM
Voi chiar credeti in asa ceva? Cu accidentari and shit...

Mai pun o data intrebarea: Cena e homosexual au ba?

cosmin targoviste
04-04-2008, 01:33 PM
Pentru invidiosi e,pentru realsti nu e.Cena e cel mai tare!Daca era homosexual se dadea la Batista nu la bunaciunea de Maria :>

Wrestlingul e trucat,dar mie imi place show-ul nu sportul in sine.

Alex
04-04-2008, 03:54 PM
Asa te poti uita si la Dan Negru, tot trucat e si in plus mai e si romanesc...

poli tm in fifa
04-04-2008, 04:21 PM
Pentru invidiosi e,pentru realsti nu e.Cena e cel mai tare!Daca era homosexual se dadea la Batista nu la bunaciunea de Maria :>

Wrestlingul e trucat,dar mie imi place show-ul nu sportul in sine.

Zimi si mie de unde deduci ca John Cena e cel mai tare si presupun ca dupaia (cred ca zici tu) e Batista...Daca Cena a avut odata centura aia inseamna ca e cel mai bun ? In plus poate chiar e gay ca la ce fata are dupac e pierde un meci :lol::lol:

Revin si cu o poza mai tarziu sau maine ;)

S3BBY
04-04-2008, 07:07 PM
Wrestling sux...A fost o vreme cand imi placea,dar mi-am dat seama ca e cam fake,si nu m-am mai uitat.

Varaloi
04-04-2008, 09:03 PM
Wrestling sux...A fost o vreme cand imi placea,dar mi-am dat seama ca e cam fake,si nu m-am mai uitat.

e fake cat se poate, dar totusi e show. pana si eu ma uit, care sunt un "pacifist" care iubeste pacea bla bla bla...dar stiu ca aia nu se bat pe bune, and i enjoy the show, not the fight!

G-Cute
05-04-2008, 12:48 AM
They are characters, not even good actors ... :( Wrestling Sux. Punct!

Bogdan_RBF
05-04-2008, 01:14 AM
si mie mai mult imi place showu,de aia ma si uit,ca de batut,ii clar ca nu isi dau aia pe bune,eventual mai le iese cate o manevra din aia unicata,atunci,da,mai merita si bataia in sine :D da oricum,tre adimrati baietii ptr munca pe care o depun ca sa iasa meciurile cum trebe si toate alea,iti dai seama cat de mult tre sa munceasca sa puna la punct toate detaliile dintrun singur meci,pe tema asta am vazut niste documentare mai demult,si pot sa spun ca am ramas impresionat...cu toate ca e fake,se depune o groaza de munca ptr. asta!!!

cosmin targoviste
05-04-2008, 06:10 AM
Zimi si mie de unde deduci ca John Cena e cel mai tare si presupun ca dupaia (cred ca zici tu) e Batista...Daca Cena a avut odata centura aia inseamna ca e cel mai bun ? In plus poate chiar e gay ca la ce fata are dupac e pierde un meci :lol::lol:

Revin si cu o poza mai tarziu sau maine ;)

Ma refeream la faptul ca Batista a fost declarat cel mai sexy wrestler si Maria cea mai sexy femie din wrestling.Si e cel mai tare pentru ca a tinut centura aia de zici tu ca a avut-o "odata" peste 6 luni,timp in care a trebuit sa se lupte cu Randy Orton,cu Umaga,cu Shawn Michaels si cu altii ale caror nume nu le mai stiu.Si tu ce fata ai avea daca ai plange?sau oi fi omul negru si nu se cunoaste cand ti se schimba expresia fetei?:eek:

poli tm in fifa
05-04-2008, 07:59 AM
Ma refeream la faptul ca Batista a fost declarat cel mai sexy wrestler si Maria cea mai sexy femie din wrestling.Si e cel mai tare pentru ca a tinut centura aia de zici tu ca a avut-o "odata" peste 6 luni,timp in care a trebuit sa se lupte cu Randy Orton,cu Umaga,cu Shawn Michaels si cu altii ale caror nume nu le mai stiu.Si tu ce fata ai avea daca ai plange?sau oi fi omul negru si nu se cunoaste cand ti se schimba expresia fetei?:eek:

Ma,omule cum dracu' sa plangi cand pierzi un meci din moment ce stiai ca asta se va intampla ?

Daca a tinut centura asa mult e cel mai bun,ah ? Pentru mine Cena=Superman.Are si el acolo cateva manevre (cred 6 daca numar bine) si atat...Asta e normal sa iti placa Cena doar e cel mai bun daca ii bate pe toti.

Mai am doar o intrebare: de ce iti place de Cena ?

stephen
05-04-2008, 08:11 AM
.Si e cel mai tare pentru ca a tinut centura aia de zici tu ca a avut-o "odata" peste 6 luni,timp in care a trebuit sa se lupte cu Randy Orton,cu Umaga,cu Shawn Michaels si cu altii ale caror nume nu le mai stiu.Si tu ce fata ai avea daca ai plange?sau oi fi omul negru si nu se cunoaste cand ti se schimba expresia fetei?:eek:

Deci esti mortal! Tu nu intelegi ca luptele sunt decise de dinainte? Nu e o cariera de box unde intr-adevar detii o centura prin propriile puteri .Aici totul e ca la teatru, totul se decide din culise. Wake up, man!

sisu_stelistul
05-04-2008, 09:56 AM
Nu stiu daca chiar totul este decis dinainte, oricum mi s-a cam dus cheful de wrestling, desi am facut rost de ultimele 2 PPV, nu le-am vazut, probabil o sa vad wrestlemania pe sport.ro , dar parca nu ma mai atrage ca inainte.

Varaloi
05-04-2008, 11:25 AM
Nu stiu daca chiar totul este decis dinainte, oricum mi s-a cam dus cheful de wrestling, desi am facut rost de ultimele 2 PPV, nu le-am vazut, probabil o sa vad wrestlemania pe sport.ro , dar parca nu ma mai atrage ca inainte.

Pe sport.ro nu merita sa te uiti, ca si asa wrestlemania a fost la americani de acum cateva zile, iar astia il dau de abia joia viitore. Btw, ati vazut meciul lui Orton si Cena contra vestiarului RAW. Briliant! Show briliant, mai ales scena de dinainte can a zis Triple H ca tine cu ei, nu cu vestiarul, desi el a organizat meciul ca sa-i accidenteze inainte de wrestlemania. Pentru genul asta de show se uita lumea la wrestling.

cosmin targoviste
05-04-2008, 08:08 PM
Pai daca totul e decis dinainte,si plansul lui Cena e tot decis dinainte.Face parte din show.Tocmai asta e ideea:sa dramatizeze totul de parca ar fi real.Si unde am zis eu ca nu e regizat?!
imi place Cena nu neaparat pentru wrestling.Imi plac si melodiile lui(Don't wanna fuck with us sau Right Now) si ca wrestler imi place pentru ca are el putine manevre,dar pe alea pe care le are le face excelent.

poli tm in fifa
05-04-2008, 09:31 PM
Pai daca totul e decis dinainte,si plansul lui Cena e tot decis dinainte.Face parte din show.Tocmai asta e ideea:sa dramatizeze totul de parca ar fi real.Si unde am zis eu ca nu e regizat?!
imi place Cena nu neaparat pentru wrestling.Imi plac si melodiile lui(Don't wanna fuck with us sau Right Now) si ca wrestler imi place pentru ca are el putine manevre,dar pe alea pe care le are le face excelent.

Ca wrestler e penibil

Ca rapper e si mai penibil

cosmin targoviste
06-04-2008, 12:31 PM
Fiecare cu gusturile lui ;)

Cornel*
06-04-2008, 01:52 PM
Gusturile nu se discuta, dar se observa lipsa lor.
E spectaculos wrestlingul asta, dar nah doar atat. Ar fi mult mai atractiv daca aia chiar s-ar bate :).

cosmin targoviste
06-04-2008, 02:42 PM
Pai uita-te la UFC daca vrei bataie pe bune.Eu am zis ca la wrestling nu imi place bataia in sine,imi place show-ul,imi plac scandalurile dintre luptatori si toate chestiile astea.Ca daca e sa o zicem p'aia dreapta,n-are unu cum sa mai fie intreg dupa ce se arunca altu pe el de la 10-15 metri inaltime,sa fim seriosi.

liquid
06-04-2008, 02:48 PM
Show, scandal, mai bine zis telenovela ieftina.

Mr.Splash`
08-04-2008, 08:41 AM
Pai uita-te la UFC daca vrei bataie pe bune.Eu am zis ca la wrestling nu imi place bataia in sine,imi place show-ul,imi plac scandalurile dintre luptatori si toate chestiile astea.Ca daca e sa o zicem p'aia dreapta,n-are unu cum sa mai fie intreg dupa ce se arunca altu pe el de la 10-15 metri inaltime,sa fim seriosi.

Nimeni nu a sarit de la 10-15 metri!Decat Jeff...care ai vazut ca a fost dus la spital.-_-

cosmin targoviste
08-04-2008, 01:09 PM
Pai da frate da a doua zi lupta si nu avea nimic.trebuie sa fi nebun sau inconstient sa sustii ca wrestlingul nu e trucat.

Cornel*
08-04-2008, 02:13 PM
nu trebuie sa fii nici nebun, nici inconstient, trebuie sa fii prost

Ratonu
08-04-2008, 02:35 PM
Grijă la termeni, nu e trucat, e doar regizat. Căzăturile sunt cât se poate de reale şi ajung să doară bine de tot, chiar dacă suprafeţele pe care se fac nu sunt atât de dure pe cât se sugerează.

S3BBY
08-04-2008, 02:38 PM
Sa fim seriosi,un om in toata firea,plin de muschi,cand se lupta in ring,se lasa batut de unu' de un metru.Asta deja e prea de tot si plus fazele cu McMahon de anu' trecut,cu limuzina si altele.E FALS!V a pierdeti timpul uitandu-va la aceasta "telenovela",cum a zis liquid.
Si x-d3vil are dreptate,trebuie sa fii putin prost sa te uiti si sa crezi tot ce e acolo.-_-

cosmin targoviste
09-04-2008, 06:21 AM
A te uita e cu totul altceva decat a crede.Eu v-am zis nu ma intereseaza luptele!Ma intereseaza spectacolul.

poli tm in fifa
09-04-2008, 01:31 PM
Nimeni nu a sarit de la 10-15 metri!Decat Jeff...care ai vazut ca a fost dus la spital.-_-

De fapt nu au fost 15 metri :p

Bogdan_RBF
10-04-2008, 02:15 AM
cam 9m...asa ar fii cel mai corect :P

squfifa
17-04-2008, 10:04 AM
Rey 619 rullz

gigimures
02-05-2008, 01:52 AM
ringu e ceva de nu te doare cad dai cu el joscum ca dak asa face asta pe unu i-asi rupe coastele :o si la astia au si peste 1 min se scoala !fara sa aiba nimica :))

poli tm in fifa
02-05-2008, 07:54 AM
Sincer,din ce ai zis tu nu am inteles absolut nimic...Mai bine ai pune mana pe o carte de ROMANA decat sa te uiti la pro-wrestling :p

gigimures
04-05-2008, 10:41 PM
Nu ma uit la el :) srry de scris :).Daca te intereseaza eu citesc carti :)

cosmin targoviste
05-05-2008, 05:38 AM
Nu prea se vede :)

In fine...Revenind la wrestling.Ati vazut ca lui Undertaker i-a fost retras titlul mondial de catre ....Vickie Guerrero pentru ca,vezi Doamne, a accidentat multi jucatori cu manevra sa de final(cea de submission).

gigimures
05-05-2008, 09:54 AM
Si tu te uiti la telenovela aia?:confused:.E fix la fel ca intr-o telenovela ba ca s-a accidentat unu si s-a lovit, ba a pierdut unu nu stiu ce,ba i-a retras unu ceva(titlul)...etc!

cosmin targoviste
05-05-2008, 12:40 PM
Daca nu te uiti si nu te intereseaza,lasa-i pe cei care stiu despre ce e vorba sa vorbeasca.OK?

poli tm in fifa
15-05-2008, 12:25 PM
Hehehehe...Judgment Day pe...forumul FifaRo ;)

:._.:LucyY:._.:
15-05-2008, 08:49 PM
Auziti as avea si eu o intrebare, care vrea sa-mi raspunda si mie cineva:as vrea sa stiu daca sunt 2 Rey Mysterio ca am vazut in meciurile din 2004 incoace pana prin 2007 ca Rey avea un tatuaj mare pe stomac,iar dupa ce a fost demascat nu-l mai are...:mellow:

Ratonu
15-05-2008, 10:36 PM
Nu ştiu care e faza cu tatuajul pentru că nu sunt atent la chestiile astea, dar e un singur Rey Mysterio activ în momentul ăsta şi mă îndoiesc că l-ai văzut vreodată pe unchiul său, Rey Misterio, Sr. în acţiune (nici eu nu l-am văzut, de altfel).

:._.:LucyY:._.:
15-05-2008, 10:40 PM
Nu l-am vazut pe unchiul sau.Ma gandeam ca e cumva o dublura de a lui Rey, pentru ca la fizic si la restul tatuajelor seamana perfect dar lipseste acela de pe abdomen:mellow:.Nici eu nu observasem pana nu mi-a artat un var de-al meu care se uita la wrestling:D

bogdan7
03-06-2008, 08:06 PM
Nu l-am vazut pe unchiul sau.Ma gandeam ca e cumva o dublura de a lui Rey, pentru ca la fizic si la restul tatuajelor seamana perfect dar lipseste acela de pe abdomen:mellow:.Nici eu nu observasem pana nu mi-a artat un var de-al meu care se uita la wrestling:D

Poate ca tatuajul nu era permanent:lol:

buuflet
21-06-2008, 03:49 PM
pikciu are dreptate pei dacai ii dai unu cu dosul palmei cu toata forta il rupi mai ales in cap sau sal calci tare pe fata

bogdan7
09-07-2008, 04:10 PM
Stie cineva ce s-a intamplat cu Undertaker ? S-a retras definitiv ?:mellow:

poli tm in fifa
09-07-2008, 08:48 PM
Kayfabe ;) http://en.wikipedia.org/wiki/Kayfabe

alex-alexandru
20-07-2008, 11:51 PM
Taker o sa revina la SummerSlam :p

bogdan7
21-07-2008, 01:39 PM
Taker o sa revina la SummerSlam :p

chiar ? de unde stii ?:mellow:
Si daca revine, da-te ba in colo, ce strici surpriza ?:p

alex-alexandru
21-07-2008, 08:02 PM
:lol: :lol: dar tu ai intrebat ceva de Taker :lol:in fine . Nu pot zice sursa dar o sa vezi ca am dreptate :p . Normal era sa vina la nunta lu Edge sau la SummerSlam . Deci la nunta lu Edge n-a venit deci revine la SummerSlam ;) . Sursele nu ma insala iti garantez :)

bogdan7
21-07-2008, 09:31 PM
care nunta ? Pe site nu prea intru, iar la Tv, Edge zicea ca nu va mai fi nunta.:mellow:
Oricum, cred ca ai dreptate, banuiam inainte sa zici tu, de prea multe ori amintea Edge de el.:p
De ce nu poti zice sursa ?:huh:

Edit: Ti-am descoperit sursa, de ce zici ca nu o poti dezvalui ?:huh:

poli tm in fifa
22-07-2008, 09:04 AM
Pai tu nu esti cu showurile la zi ? Tu te uiti pe sport.ro ?

bogdan7
22-07-2008, 04:20 PM
Pai tu nu esti cu showurile la zi ? Tu te uiti pe sport.ro ?

Da, pt ca in ultimul timp mi-am cam pierdut interesul pt wrestling, a fost si euro plus ca nu stiu, poti sa urmaresti showurile in direct ? Adica, din cate stiu, acolo sunt doar clipuri si stiri.:huh:

S3BBY
22-07-2008, 04:37 PM
Pai daca ar da live pe site,nu s-ar mai duce nimeni sa vada in sala.:p Si ar pierde foarte multi bani.

bogdan7
22-07-2008, 04:39 PM
Pai daca ar da live pe site,nu s-ar mai duce nimeni sa vada in sala.:p Si ar pierde foarte multi bani.

Pai daca tu poti sa vezi meciurile Brasovului la TV, nu te mai duci la stadion ?:huh:

S3BBY
22-07-2008, 04:52 PM
Nu poti compara fotbalul cu wrestlingul.La ei,wrestlingul e mai important decat fotbalul.Eu oricum ma duc la meciuri,chiar daca sunt televizate sau nu.:p

C.RoNaLdO7
22-07-2008, 07:07 PM
La ei,wrestlingul e mai important decat fotbalul.

A facut cea mai buna comparatie , la ei e wrestlingul cum e la noi fotbalul , daca esti fan adevarat si poti , te duci la meciuri nu stai sa te uiti la televizor sau pe site-uri. :)

poli tm in fifa
23-07-2008, 09:58 PM
Nu citii daca nu vrei !!!

Taker is back !!!! Pt. SummerSlam s-au anuntat 3 meciuri:

Hell in a Cell: Taker vs Edge - Awesome !!!
Mark Henry vs Matt Hardy (ECW champ') - ...
Triple H vs Khali (WWE champ') - This sucks

bogdan7
23-07-2008, 10:22 PM
La naiba in puii mei:lol:Khali ?Centura ?:huh: O sa si-o ia de la Triple H:D