PDA

View Full Version : Wrestling Profesionist


Pages : 1 [2]

@lyn
23-07-2008, 10:31 PM
Poate sa-mi spuna cineva un site sau ceva de unde pot urmari showurile de wrestling daca nu live macar la 1-2 zile dupa ce s-au disputat in America? Acolo unde pot vedea showul in intregime nu clipuri sau doar un meci. Daca stie cineva il rog sa-mi spuna.

alex-alexandru
25-07-2008, 02:40 AM
filelist sau xtremezone dar iti trebe invitatie :(
sau http://xtremewrestlingtorrents.net - > asta e cel mai tare ;) Va dau cont-ul care il folosesc eu cu un preten :
name - mariuspolitm
pass - prigat

:lol: sper ca v-am fost de ajutor . De aici e destul de simplu. Downloadati torrente si le puneti sa descarce cu uTorrent sau BitComet :p

Biker
02-02-2009, 04:11 PM
filelist sau xtremezone dar iti trebe invitatie :(
sau http://xtremewrestlingtorrents.net - > asta e cel mai tare ;) Va dau cont-ul care il folosesc eu cu un preten :
name - mariuspolitm
pass - prigat

:lol: sper ca v-am fost de ajutor . De aici e destul de simplu. Downloadati torrente si le puneti sa descarce cu uTorrent sau BitComet :p

mda , nu cred ca trebuia sa faci reclama la alte site-uri ...
ce preferati mai mult : luptele greco-romane sau wrestling ?

andrei_fcmbacau
02-02-2009, 04:53 PM
luptele greco-romane sunt adevarate iar wreslingu e un sport idiot si trucat :)

sebseb
02-02-2009, 05:04 PM
Mie imi place wrestlingul.Sunt trucate si de aceea nu stii ce se poate intampla peste 5 min.Interesant si captivant.

Stegaru
03-02-2009, 01:15 AM
wrestlingu e o bataie de joc si face de rusine numele de sport...K1 este un sport adevarat barbatesc

sebseb
25-03-2009, 01:48 PM
Abia astept WRESTLEMANIA 25 (5 aprilie).Sper ca Triple H sa-l bage in spital pe Randy Orton cum sa intamplat ultima oara cand s-au intalnit si i-a rupt clavicula sau ceva de genu.Undertaker cred ca o sa-l bata pe HBK si o sa-si continue seria la 17-0 la Wrestlemania.

Kal-El
28-03-2009, 11:35 AM
Si ce daca wrestlingu e trucat, e un show ca si orice show de la TV...

Pot spune ca e asemeni unui film, dar mai interactiv :)

sebseb
13-04-2009, 11:10 AM
Stie cineva de ce pe siteul celor de la wwe.com de vreo 3 zile nu se mai pot vedea video-urile?

sebseb
16-04-2009, 06:14 PM
Nu stie nimeni un site din Romania de unde sa pot comanda ceva figurine din wrestling sau tricouri sau etc.? Zic din Romania si nu din strainatate pentru ca atunci trebuie sa platesti in jur de 50 de euro\dolari. Sau cineva din Baia Mare care sa stie vreun magazin unde se vand asa ceva.(desi cred ca nu este in bm)

Paul
16-04-2009, 06:37 PM
1. Wreslingul nu e un sport ci un SHOW

2. Pe mine m-a depasit, mi se pare cam copilaresc si totusi atatea trucaje incat nu mai sti nimic.

Wrestlingul este pentru copii chiar daca e +16

dolcenike
16-04-2009, 06:55 PM
azi este wrestelmania 25 la ora 10 nu pot sa zic programul ca fac reclama si nui bn v-am zis doar ora;)abea astept sa vad ce face CENA!!

C.RoNaLdO7
16-04-2009, 08:17 PM
nu pot sa zic programul ca fac reclama si nu-i bn

Nu cred ca se considera reclama.
Si eu sunt un urmaritor al "show-ului" si ma voi uita in seara asta la Wrestlemania 25.

sebseb
17-04-2009, 09:25 AM
Eu l-am vazut in 6 aprilie. In america a fost in 5.
Poate meciul deceniului Undertaker-HBK. HBK a renuntat numai dupa un tombstone piledrive, un ciokslam (sau cum se scrie), si un last ride si la al doilea tombstone a renuntat, adica nu a mai rezistat.
Cena are o forta extraordinara daca i-a ridicat deodata pe Big Show si Edge.
MITB a fost si el interesant, m-am bucurat cand o castigat a doua oara la rand CM Punk. Cea mai amuzanta faza a fost cand Hornswoagle a doborat 6 wrestleri:p.
Favoritul meu Rey Rey l-a batut in 21 de secunde pe JBL. Si e noul campion intercontinental.
PS:Chiar nu stie nimeni un site din Rom unde sa fie figurine din wwe si sa se poata comanda?

Ratonu
17-04-2009, 07:21 PM
^ Nu cred ca exista si, oricum, te sfatuiesc sa comanzi de pe wweshop.com.

WrestleMania 25 a fost cam dezamagitor; nu a parut un show chiar atat de mare ca de obicei. Undertaker - Michaels a fost unul dintre cele mai frumoase meciuri americane pe care le-am vazut si a cam salvat impresia, restul a fost mai degraba anost.

sebseb
17-04-2009, 07:26 PM
Am vrut sa comand ceva si de pe alt site, dar ii mai mult transportu decat jucaria sau tricoul. Oricum in vara ma duc 2 saptamani in Spania si poate gasesc acolo ceva magazin.

C.RoNaLdO7
17-04-2009, 10:03 PM
WrestleMania 25 a fost cam dezamagitor; nu a parut un show chiar atat de mare ca de obicei. Undertaker - Michaels a fost unul dintre cele mai frumoase meciuri americane pe care le-am vazut si a cam salvat impresia, restul a fost mai degraba anost.

Intr-adevar. Inainte parca era ceva mai incitant. In afara de meciul Undertaker - Michaels (mai ales ca eu sunt fan Undertaker) parca n-a fost nimic interesant. Hai totusi , parca Money in the Bank a fost ceva pentru ca au fost multe rasturnari de situatie , dar in rest mai nimic deosebit fata de ce se intampla in showurile saptamanale.

onix
27-06-2009, 09:00 PM
maine seara avem parte de WWE Bash cine urmareste ?

sebseb
28-06-2009, 02:10 PM
Eu o sa ma uit, dar nu in direct ci a doua zi.

sebseb
14-09-2009, 11:25 AM
A urmarit cineva Breaking Point?

timisica_cristian
14-09-2009, 06:15 PM
A urmarit cineva Breaking Point?
Se mai uita cineva la circul asta? Credeam ca v-ati saturat de miciuni si trucuri

cojo05
06-11-2009, 08:21 AM
ştim că e trucat totul.

ai auzit vreodată de termenul "serial" ?

DONADYTZONE
02-03-2010, 08:57 AM
Wreastlingul este sport? Stiam k o manifestare regizata intra mai mult la teatru nu al sport... Fara suparare

Freakz
03-03-2010, 06:47 PM
Intereseaza-te ce inseamna Sports ENTERTAINMENT si mai vorbim.

sebseb
26-03-2010, 03:56 PM
In noaptea de duminica spre luni de la ora 2 pe Sport.ro si pe site-ul wrestlingfan.ro puteti urmari in direct cel mai important eveniment al anului in WWE, Wrestlemania. Primul show transmis in direct din Romania.

Cateva editari din Pivot de ale mele legate de Wrestling:
11510 11511 11512 11513 11514 11515

forzafifaromania
26-03-2010, 11:42 PM
se stia de ceva saptamani treaba asta..
sunt curios cine va castiga dintre undertaker si shawn michaels..

Ratonu
27-03-2010, 01:50 AM
Comentatorii sport.ro spun ca suntem singura tara cu WrestleMania in direct pe free TV. Misto.

Normal ar fi sa castige Undertaker, Shawn e de ceva timp legenda si nu are nevoie sa-i intrerupa seria, ar fi o decizie proasta pentru business.

forzafifaromania
27-03-2010, 01:57 AM
pai da ca in toate celalalte tari trebuie sa platesti sa vezi un ppv in direct la tv ..

Slowly
27-03-2010, 08:27 AM
Salut,
Wrestlemania 26 va fi live in America(ca in fiecare an), Italia, Anglia, Germania si Romania(pentru prima oara).

Meciurile :

The Undertaker vs. Shawn Michaels

Bret Hart vs. Mr. McMahon

WWE Champion : Batista vs. John Cena (centura WWE)

World Heavyweight Champion : Chris Jericho vs. Edge (centura World Heavyweight)

Unified Tag Team Champion : Big Show & The Miz vs. John Morrison & R-Truth (titlurile la echipe)

Triple H vs. Sheamus

Randy Orton vs. Ted DiBiase vs. Cody Rhodes (Triple Threat Match)

CM Punk vs. Rey Mysterio

10-Diva Tag Team Match :
1.Mickie James, Kelly Kelly, Eve, Gail Kim & Beth Phoenix
2.Women’s Champion Michelle McCool, Divas Champion Maryse, Layla, Alicia Fox & Vickie

Money in the Bank Ladder Match
Participa : Christian, Kane, Dolph Ziggler, Shelton Benjamin, MVP, Jack Swagger, Matt Hardy, Evan Bourne, Drew McIntyre, Kofi Kingston.

Nu cred ca am pe cineva care sa ma contrazica(fara suparare):D

CasT
27-03-2010, 11:51 AM
Comentatorii sport.ro spun ca suntem singura tara cu WrestleMania in direct pe free TV. Misto.

Normal ar fi sa castige Undertaker, Shawn e de ceva timp legenda si nu are nevoie sa-i intrerupa seria, ar fi o decizie proasta pentru business.


Eu nu prea cred ca undertaker va castiga finca e NO DQ la wm26 deci eu zic ca shawn micheals castiga parerea mea

Stegaru
30-03-2010, 07:01 PM
Wrestlingul e cel mai penibil sport din istorie...daca poate fi numit sport...as fi curios sa-i vad pe papagalii astia din wrestling intr-o lupta cu Badr Hari,Semmy Schilt sau Remy Bonjasky...

sebseb
30-03-2010, 07:54 PM
Wrestlingul e cel mai penibil sport din istorie...daca poate fi numit sport...as fi curios sa-i vad pe papagalii astia din wrestling intr-o lupta cu Badr Hari,Semmy Schilt sau Remy Bonjasky...


Wrestlemania a fost cum era de asteptat: foarte tare.
Undertaker vs. Shawn Michaels-nu mi-a placut pentru ca era previzibil ca HBK va pierde ca a zis cand si-a scos diskul ca vrea sa se retraga si oricum asta ii idea sa nu piarda Undertaker la Wrestlemania, dar in rest meciul a fost foarte bun.
Bret Hart vs. Mr. McMahon-mai mult circ decat wrestling.
John Cena vs. Batista-ce sa zic a fost un meci cam de 8 poate 8.50.
Chris Jericho vs. Edge-al doilea meci al serii dupa parerea mea dupa MITB. Mie imi place foarte mult de Jericho, este foarte comic. Frumos spearul lui Edge de la final.
MITB-cel mai bun meci, pacat de castigator.
ShowMiz vs. R-Truth si John Morison-slabut.
HHH vs. Sheamus-imi place mult de Triple H si il urasc foarte mult pe Sheamus in concluzie mia placut rezultatul meciului si pentru meciul propriu zis dau un 7.
Randy Orton vs. Cody Rhodes vs. Ted Dibiase-m-am bucurat la punt-ul dat de Orton lui Cody si frumos RKO.
Rey Mysterio vs. CM Punk-un meci de nota 8.
10 Diva Tag Team-caterinca.

Slowly
30-03-2010, 08:30 PM
Eu spun ca Wrestlemania 26 a fost cam slabut!
Singurele meciuri care au fost mai faine sunt MITB :D si Undertaker vs. Shawn Michaels.
Restu mi-a placut ca a castigat Rey Mysterio,Randy Orton,Triple H,John Cena si ShowMiz.
Nu mia placatu castigatorul MITB,dar meciul a fost super.
Cea ce nu mi-a placut a fost ca sa retras Shawn Michaels,oricum el a vrut sa se retraga,dar speram,si nu numai eu ca Shawn Michaels sa castige.Si daca castiga tot se retragea.Oricum el este cel mai vechi din industria WWE-ului.

stephen
30-03-2010, 09:18 PM
Cu riscul de a lua ban:
Poi bai canar si mata ii penibila da nu sarim toti pe ea sa o facem asa cum ii, da ma? Daca nu ai nici o treaba de ce mai comentezi, ai luat gresit pastilele sau ce ai dute ma si lasa-ne ca nu are nimeni nevoie de tine. N-ai gasit pistolu lu' tatato sau n-are gloante, cine esti tu ma sa vi aici sa comentezi, n-ai familie?



Ti-e rau? Stai jos, bea un pahar cu apa. Ti-a jignit mandria ca s-a luat de wrestling? Puteai la fel de bine sa bagi la inaintare chestia cu "entertainment" pentru ca e cat se poate de ok ca explicatie. Dar nuuuu...hai sa para ca sunt venit din jungla.

P.S. Cea mai nasoala faza cand injuri pe cineva pe net este sa faci greseli gramaticale.

roberto97
01-04-2010, 08:35 AM
OFF TOPIC: Cred ca m-ai bine v-ati inpaca sau daca vreti sa continuati ''lupta'' dati-va id de messenger, asta nu e topic de certat. Fiecare cu parerile lui , cui ii place cui nu ii place .seby nu trebuia sa-l injuri doar pentru ca a zis ca wrestling-ul este o porcarie.

ON TOPIC: Cum a fost si anul trecut cel mai bun meci The Undertaker - HBK. Imi pare rau ca s-a retras dar si ca Undertaker isi continua seria de victori.

forzafifaromania
01-04-2010, 10:21 AM
Wrestlingul e cel mai penibil sport din istorie...daca poate fi numit sport...as fi curios sa-i vad pe papagalii astia din wrestling intr-o lupta cu Badr Hari,Semmy Schilt sau Remy Bonjasky...

sti ce`i aia entertainment ?
ma rog...
apropo "i-au" se scrie impreunat cand are sensul de "a lua"
__________________________________________________ _______________
un WM bunicel , dar tot nu se ridica la nivelul WM 23..
-castigatorul money in the bank(niciodata nu m`am gandit ca poate fi swagger)
-cena vs batista .. destul de plictisitor dar poate fi comparat cu edge vs chris jericho ..
-meciul de dive de adormit copii ..
-undertaker vs shawn michaels.. pentru a 3-a oara la rand shawn michaels a facut meciul anului
-triple h vs sheamus a fost de umplutura , mi`a placut ca nu s`a bagat in treburile "campionilor"
-orton vs cody rhodes vs ted dibiase .. destul de tare .. dupa o buna perioada de timp am vazut un punt kick
-s`a intamplat ceva la smackdown cu jack swagger.. dar nu pot spune ca fac spoiler